Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Беримонда

2»

Отговори

• rollyouown (BG1)rollyouown (BG1) Публикации: 3
    аре оправяйте го вече тоя бериморд че хората много се изнервиха !!!!!

• mariq1982 (BG1)mariq1982 (BG1) Публикации: 17
    добре де 3 часа и половина минаха поне някой няма ли да даде някаква яснота какво се случва
    Мария Цветкова
    Велико Търново
  • velikolepna79 (BG1)velikolepna79 (BG1) BG1 Публикации: 7
    да айде господа админи-знаем че е неделя и не работите но все пак сме си изработили наградите и искаме да знаем ще си ги получим ли или пак ще сме прецакани.
    velikolepna79 @ bg 1
  • БЪЛГАРСКИ (BG1)БЪЛГАРСКИ (BG1) Публикации: 15
    Привет! БЕРИМОНД ,тук беше -2.9дни. Сутринта уж свърши но все още ми дава да чакам за войниците и ми пише -събитието уж приключва. Ще си получа войниците колкото и на предния БЪГ. Пак,ще ни ПРЕЦАКАТ ТЕЗИ" ДИВАЦИ"!!! Напоследък,всеки път се случват -уж по-случайност все едни неща...-''Пишете на подръжката,да отстрани проблема"...Е то на писатели се превърнахме тук. Но от това нищо няма. Хайде,пийте по-една "СТУДЕНА"вода. Пак ни ПР++++ХА!!! ПОЗДРАВИ!!! Дано да забогатеят геимърите.
    БЪЛГАРСКИ @ bg 1
  • nikibb (BG1)nikibb (BG1) Публикации: 2
    играя със asen borisov завърших 72 и сега те първа 50 дена дабия нема как да стане 
  • nikibb (BG1)nikibb (BG1) Публикации: 2
    и насичкото отгоре падам от топа имаше начало имаше обявен край дават наградите и ако щът 100 дена да играят

• darvarko (BG1)darvarko (BG1) BG1 Публикации: 9
    редактирано 06.03.2016
    Да така е прав си имаше начало имаше и краиаз до последно пусках атаки макар и вече да нямах щитове от давна 20к рубини съм дал за щитове за да финиширам в топ 50 дори самата игра ме изхвърли от берито като ме върна отново в главния замък това бе краят на беримонда но се учюдих когато съюзници писаха в чата че те продължават да пускат атаките си в беримонда рестартирах компа си даде ми пак в главния но не и да вляза отново в беримонда веднага още 1 рестарт направих и си ми отвори беримонда и това ако не е бъгава играздраве му кажи ако не бе ме изхвърлила играта от берито нямаше да съм сигорен че съм видял края и но уви някои пак се бе оакал със извинение даме прощават но играта имаше  начало имаше и краи а това със удължението  него личноаз смятам да се обърна към адвоката си за тази игра и ако има начин на драго сърце бих ги осъдил и взел парите им те това и заслужават.
    Post edited by CruelThorn on
    darvarko @ bg 1
  • PowerGamer (BG1)PowerGamer (BG1) BG1 Публикации: 273
    Смотаното е, че не ни дадоха наградите. Другото лошо е, че в момента има играчи, които продължават да се бият и да ни бутат от ранковете, затова и ние сме принудени да продължим да се бием, за да може да се държим на хубав ранк.
    Пишете на кирилица, моля. :)

„О, неразумний, поради що се срамиш да се наречеш българин?“- Паисий Хилендарски.

• hektor021 (BG1)hektor021 (BG1) BG1 Публикации: 27
    подкрепям  всички недоволни  за тези дни  набутах сума рубини   за да бъда в топ50  и сега   .наново прецакани      взе  сериозно да ми писва   
    hektor021 @ bg 1
  • hektor021 (BG1)hektor021 (BG1) BG1 Публикации: 27
    Айде някой  да  прояви  малко разбиране  и  ка излезе с  истината    
    hektor021 @ bg 1
  • henbal (BG1)henbal (BG1) BG1 Публикации: 18
    Нали на беримод има куест без милост където се атакуват 3 вражески лагери и се дават възнаграждение по 2 500 злато и 15 великолепието на беримод където се слагат за атака срещу кулите. 
    Да няма нови правила  ?
    henbal @ bg 1
    алооооо админите днес вече е работен ден така че свършете си работата и ни кажете къде  са ни наградите и ще си ги получим ли или трябва да пишем пак на съпорта както като ни изчезнаха войските.ако обичате ДАЙТЕ ИНФО НАЙ НАКРАЯ КАКВО СЕ СЛУЧВА.
    velikolepna79 @ bg 1
    Един работен ден мина официално изявление още не намирам. Сега гледам направили сте го да свършва в сряда.Чудесно малко сте си намалили времето на бъга обаче имам един въпрос. Тези които са били в топ 50 преди бъга и сега нямат възможност да играят по 20 часа по една или друга причина и изпаднат от класацията какво пак ли една студена вода да пият?
    Мария Цветкова
    Велико Търново
    пишете бе хора не им позволявайте да се подиграват с труда ви ние им даваме заплатите все пак  нека си ги заслужат
    Мария Цветкова
    Велико Търново
    като пишем на съпорта щете не щете ще ни отговорите.така че ако си мислите че ще се измъкнете-дълбоко се лъжете...
    velikolepna79 @ bg 1
  • nefertiti (BG1)nefertiti (BG1) BG1 Публикации: 3
    ееее   мина поредния ъпдейт  и наградите на хората къде са???????????   моя коментар е изтрит ОК няма проблеми .интересно ми е ако пиша на съпорт  дали ще  можете да ми изтриете и него коментар ????не ми е ясно докога  трябва да мълчим  заради грешките  на другите  хора. Играем ли ???  Играем .  Даваме ли пари за рубини ??? Даваме.  Изкарваме ли ви заплатите ???  Изкарваме ги  и  това не ви стига  .Искаме си наградите  които сме си заслужили .
    nefertiti @ bg 1
  • GoalHuman (BG1)GoalHuman (BG1) Публикации: 61
    Някой от от топ 50 да е получил наградата си. Днес забелязах че имам броня от беримонта Защитна грива 
    GoalHuman @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл