Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

Изчезнали войски

stallin (BG1)stallin (BG1) Публикации: 10
Войските на всички членове на съюза които не са били в замъците а изпратени като подкрепления са изчезнали.При вас как е? >:) Това стана след спирането на играта.
stallin @ bg 1
«1

Коментари

• nepoznatata (BG1)nepoznatata (BG1) Публикации: 3
    изчезнаха и подкрепи и атакуващи и ресурси
    nepoznatata @ bg 1
  • veni7301 (BG1)veni7301 (BG1) BG1 Публикации: 79
    Не е само при вас така споко :) при всички е.
    4399596.gif
  • per33 (BG1)per33 (BG1) BG1 Публикации: 6
    и при мен изчезнаха
    per33 @ bg 1
  • tap4eto (BG1)tap4eto (BG1) Публикации: 2
    армията която ми е пътувал към разбойниците или сее връщала я няма 
  • stallin (BG1)stallin (BG1) Публикации: 10
    явно всички войски извън замъците са изчезнали.сега кой ще ги върне? >:) Май пак ще пием по една студена вода >:)
    stallin @ bg 1
  • tap4eto (BG1)tap4eto (BG1) Публикации: 2
    май май  :(

• Silveto89 (BG1)Silveto89 (BG1) Публикации: 97
    Да бе то това остана да пием по една студена вода и ще си играят бъгавата игра сами на края  :) 
     Silveto89 (BG1)
  • Dakata baby (BG1)Dakata baby (BG1) Публикации: 27
    Аз нямам проблем с воиската :)
    ама ресурсите по кралствата малко липсват :)
    Dakata baby @ bg 1
  • stallin (BG1)stallin (BG1) Публикации: 10
    късметлия
    stallin @ bg 1
  • vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
    На мен след поддръжката днес ми поизмряха около 500 войника в профила който ми даде един приятел (17 левел) , и 350 от тях бяха ужаси и пътуващи рицари , и умряха от глад защото не можах да вляза заради тъпата поддръжка

Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!
  • kuku9 (BG1)kuku9 (BG1) Публикации: 3
    на зимата ми изчезнаха  войници  след атака по крепост-ни войници, ни рубини, ни монети, а крепостта гори- гадна работа  :(  Ще ни отказват ли 
  • bmw525 (BG1)bmw525 (BG1) Публикации: 1
    На мен във великата империя, след като пуснах атака над играч без никаква войска със 1050 бойни единици смъртни и демонични ми се изпариха незнайно как преди да се върнат в главният ми замък !
    Направо се изпариха като мъгла по сред бял ден :neutral: 
  • mani4ety (BG1)mani4ety (BG1) Публикации: 9
    може ли така ,ужким регламентирана игра ,най добрата а да ни изчезват армията и ресурс,затова ли играем,??? няма ли начин да се оправи този бъг?????
    mani4ety @ bg 1
  • GodsVEVO (BG1)GodsVEVO (BG1) Публикации: 1
    На мен също ми изчезнаха доста войници...500-1000...!
  • stoqnka (BG1)stoqnka (BG1) BG1 Публикации: 9
    И при мен изчезна войската,какво ще правим,някакви идеи?
    stoqnka @ bg 1
  • leldorin (BG1)leldorin (BG1) BG1 Публикации: 6
    При много играчи е същото, изчезнали безследно войници и ресурси. Но.... Много моля, ако въобще смятате да връщате нещо, то не го пращайте в главните замъци (защото ще изчезне всичко), а на мястото където са изчезнали.Късметлии са тези дето не са били на линия, а ние играещите да го ........ Успех!
    leldorin @ bg 1
  • САРАФ (BG1)САРАФ (BG1) Публикации: 4
    Здравейте! Както винаги,всичко е направено:-Уж случайно! Но струва ми се,много случайности стават вече??? Войската ни изчезна,ресурсите изчезват... Алчноста им обаче не изчезва...Събитията,стават все по невъзможни за играене. Всичко идва,едно след друго. Ами то машина да си неможеш да издържиш. ГОСПОДА МОДЕРАТОРИ!Вземете се във ръце и си ОПРАВЕТЕ БАКИИТЕ! ПОЗДРАВИ ОТ съюз ГОРДИ БЪЛГАРИ IYI
    САРАФ @ bg 1
  • Славка Шуменска (BG1)Славка Шуменска (BG1) BG1 Публикации: 21
    Здравейте ,изчезнаха войските ....на практика събития има(като изключим "прекрасния "вече БЕРИМОНД) и с какво да ги играем ...няма войски ,ресурсите  също потънаха нейде
  • dekata_1996 (BG1)dekata_1996 (BG1) BG1 Публикации: 13
    Няма ли някой да ни даде съдействие, дали ще ни се върнат единиците и ресурсите или не ?
    dekata_1996 @ bg 1
  • FastStoian (INT1)FastStoian (INT1) Публикации: 232
    Днес почиват поддръжката.В понеделник ще се задействат ако им е писал някой.
    FastStoian @ WWW 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл