Ъпдейт: Беримонд нахлува във Великата Империя

135

Коментари

• Баш Серсемина (BG1)Баш Серсемина (BG1) Публикации: 14
    шъ.....Ни съ подигравам..... Аз ги Боготворя...  хъхъхъ
    Баш Серсемина @ bg 1
  • РУСИТЕ7 (BG1)РУСИТЕ7 (BG1) Публикации: 45

Боготвори ги.... щом те влече :) нека да попитам и защо точките слава спечелени при не уговорени битки с играчи по време на турнира, не се добавят към точки на съюза за спечелена слава? Искам Стойчо да ми отговори! Дано не съм те обидила този път Стойчо - гледам да не се държа грубо.

сигУрнУ има бъК... :)  :) .   Цъкай си БеримондчетУ и си вкарвай рУбини ...ко ти дреме... ? Нали на другите ги отчита :)
    Баш Серсемина @ bg 1
    Що няма бъК с рубините.... да се объркат и вместо да си купим например 200К да ни дадат 600К, няма кой да се сърди тогава.... елементарни стават с тези оправдания за бъгове.
    ти имаш леОве.....   нЕма да те бУтне един бъК :)   Тряя са играе Беримонд завинагииии :)
    Баш Серсемина @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    Здравейте,

Моля когато имате забележки/препоръки към дадена част на играта, да не използвате груб език, а да изкажете мнението си по културен начин. С голямо удоволствие екипът на играта разглежда препоръките на играчите за подобряване й, но за това е нужно да се дадат критики към тези аспекти, които са добре аргументирани, както и идеи, за подобряването им, ако е възможно. 

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
  • veni7301 (BG1)veni7301 (BG1) Публикации: 79BG1
    редактирано 24.02.2016
    Аз тая гавра наречена Беримонд няма да я играя грам,и понеже със тоя ъбдейт както разбрах са решили да намалят и монетите които  печелиме от Номадите и Саморайте  понеже сме забогатели много аз предлагам .Във следващия ъбдейт  да направят така че като удариш кула на култист например  вместо да ти дава по 27 000 монети  да ти взема по толко :D:D:D
    4399596.gif
    CruelThorn каза:
     но за това е нужно да се дадат критики към тези аспекти, които са добре аргументирани, 

Поздрави,
    Здравей , Какъв по - добър аргумент може да се иска от това че хората масово се отказват да играят Дадени събития?
    CruelThorn каза:
     С голямо удоволствие екипът на играта разглежда препоръките на играчите за подобряване й, 

Също така няма да е лошо - С Голямо удоволствие Екипът да се замисли, какво се случва в собствената му игра....За да не гледа с удоволствие как хората масово се отказват от нея . Поздрави.
    Баш Серсемина @ bg 1
    Стойчо, бих искала да те помоля да не ми триеш коментарите. Там няма нищо грубо или нецензурно. Не мисля, че и с теб имам някаква лична кореспонденция, че да го правиш и то по простата причина, че не желая да имам такава с теб. Очаквам адекватни отговори на въпросите, които зададох тук и които са интересни и за останалата част от играчите. Аз не се притеснявам или срамувам от думите, които казвам, но ти явно имаш някакви притеснения щом триеш преди да е прочетено от друг :)
  • shalqlqlq (BG1)shalqlqlq (BG1) Публикации: 3BG1
    редактирано 24.02.2016
    Моля ви... стария Беримонд беше в пъти по-хубав и интересен за играене... този е направен за тези без лимит на монетите, войската и инструмента си... извинявам се, но не е човешко...

Поздрави!
    Здравейте, РУСИТЕ7 , 

Бихте ли задали въпроса си, защото по написаното от Вас, единственото, което виждам е оплаквания и апелирания към останалите играчи без никаква обосновка. Ако е по компетенцията ми, с радост ще отговоря.

П.С.: Никой коментар не е бил изтрит без причина - по един или друг начин е бил в нарушение на правилата,за което всеки може да иска причина, ако не е получил такава и тя ще му бъде дадена на лично съобщение, тъй като това не информация, която се споделя с останалата част от общността.

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
  • kaprizna (BG1)kaprizna (BG1) Публикации: 6BG1
    Видяхте, че предния беримонд масово се играе и много бързо решихте да го съсипете. Браво справихте се добре сега ще си го играете само вие  :)
    shalqlqlq (BG1) каза:
    Моля ви... стария Беримонд беше в пъти по-хубав и интересен за играене... този е направен за тези без лимит на монетите, войската и инструмента си... извинявам се, но не е човешко...

Поздрави!
    kaprizna (BG1) каза:
    Видяхте, че предния беримонд масово се играе и много бързо решихте да го съсипете. Браво справихте се добре сега ще си го играете само вие  :)

Здравейте,

Бихте ли казали какво точно не Ви харесва в Беримонд и какво точно бихте искали да се промени и защо?

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
    редактирано 24.02.2016
    CruelThorn каза:
    Здравейте, РУСИТЕ7 , 

Бихте ли задали въпроса си, защото по написаното от Вас, единственото, което виждам е оплаквания и апелирания към останалите играчи без никаква обосновка. Ако е по компетенцията ми, с радост ще отговоря.

П.С.: Никой коментар не е бил изтрит без причина - по един или друг начин е бил в нарушение на правилата,за което всеки може да иска причина, ако не е получил такава и тя ще му бъде дадена на лично съобщение, тъй като това не информация, която се споделя с останалата част от общността.

Поздрави,

Здравейте CruelThorn,

Въпроса ми е простичък, защо никой от колегите ти не се допитва до реално играещи хора, преди да сътвори някоя гениална глупост? Ако нещо в думите ми те е засегнало, моля дай ми още две наказателни точки или изтрии и този коментар. 

Поздрави,

Монетите който се изкатват не може да се покрие само шпионажа и пускането на атака да не говорим за армията която се губи.
    Къде са старите командири който бяха на предния беримон ?
  • veni7301 (BG1)veni7301 (BG1) Публикации: 79BG1
    редактирано 25.02.2016
    Във тая игра най- важните неща са ;рубини,монети,оборудване тук във тоя беримонд нищо от това не се печели,рубини - няма,монети-нкакави за оборудването да не говорим то за нищо не става.Потрошваш  междо 60 и 80 войника и сумати инструменти вземаш 2 500  монети .Защо му е на който и да било от нас да го играе това?И аз искам предишният беримонд.
    4399596.gif
    редактирано 25.02.2016
    РУСИТЕ7, 
    Екипът от разработчици има своите анализатори на играта и в повечето случаи е наясно с това как определени новости ще бъдат приети от играчите, като се стреми те да бъдат както да бъдат харесани от масата , така и да спазват идеята им за играта.
    П.С.: Както вече казах, за причини за действията на екипа на форума, ще ти бъде отговорено на лично съобщение.

kaprizna,
    Плячката ресурси/монети е на база балансиране на играта. Ще предам мнението, че монетите, които се получават са малко според теб, но това остава решение на разработчиците дали ще бъдат променени. За предметите от предишния Беримонд в момента не съм компетентен да отговоря в момента, но в работно време на екипа по поддръжката, ще попитам и ще се опитам да отговоря на въпроса ти.

veni7301,
    Като човек, който има опит с играта, не бих се съгласил с теб. Предметите, които се печелят са едни от най-добрите които съществуват в играта за момента и са масово достъпни. Нека не забравяме, че има и други награди, които също не са за изпускане, включително скъпоценни камъни високо ниво, които са голямо преимущество!
    cooltext1134944310gif
    Точно баланса на играта се губи , Играеш даденото събитие беримонд в което с изкараните пари не можеш да покриеш загубите а правенето на армия става немислимо , и в един момент като свърши армията и нямаш монети къде точно е баланса, 
    И  ако случайно решиш да играеш , и вземеш кастелана с какво точно ще го изковеш ?
    Та пак всичко опира до парите
  • shalqlqlq (BG1)shalqlqlq (BG1) Публикации: 3BG1
    CruelThorn каза:
    shalqlqlq (BG1) каза:

Поздрави!
    kaprizna (BG1) каза:

Здравейте,

Бихте ли казали какво точно не Ви харесва в Беримонд и какво точно бихте искали да се промени и защо?

Поздрави,
    Мисля, че тази промяна е в повече, какво му беше на стария Беримонд... супер си беше, но вие се опитвате да подобрите нещата, това ми е ясно, искате всичко да го направите възможно по-добро, но както виждате не съм единствения, на който не му харесва, а на 1/2 от играчите... Ако е възможно да се върне стария Беримонд ще бъде супер... тук се искат много войска, много монети и най-много инструмент... няма толкова, а в замяна трябва да не се излиза от играта за да събереш 15000 точки, като получаваш по 50 на атака... еми малко не е честно...
  • valentin222 (BG1)valentin222 (BG1) Публикации: 12BG1
    Айде стига с тези подигравки с този Беримонд. 1000 войника ми изби срещу 550, като в от4ета даде тъпите въпросителни. Отказвам се от него.
    valentin222 @ bg 1
Sign In to comment.