Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Архитектурен напредък

Здравейте,

Тук може да обсъждате новия ъпдейт.

Поздрави,
cooltext1134944310gif

Коментари

• montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    ми ште интересно да видим какво ште има в абдеита
    montega @ bg 1
  • Sisi3078User (BG1)Sisi3078User (BG1) BG1 Публикации: 12
    не е лош  обаче не ми стана  много ясно само от сабития ли ще се печелят тия жетони?
    Sisi3078User @ bg 1
  • mariq1982 (BG1)mariq1982 (BG1) Публикации: 17
    Е как да ти стане ясно като пак всичко е за пари.За да си в топ на някое събитие трябва да си платиш ако не се класираш можеш да си купиш от оръжейника пак пари. Не се ли напечелихте не знам  играта я направихте за шепа хора които могат да си го позволят а останалите какво.Това е поредното безумие което направихте.
    Мария Цветкова
    Велико Търново
  • magdalena999 (BG1)magdalena999 (BG1) Публикации: 2
    Само за 99 000 рубина ще ми променят изгледа на болницата хахаха чуден ъп
    "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."
  • vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
    Само за 99 000
      САМО АМА САМО ЗА 99 000
    Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!
  • alex77 (BG1)alex77 (BG1) Публикации: 127
    ок са нещата
  • Niakoi (BG1)Niakoi (BG1) Публикации: 80
    Уникална прИмоция :)
    Само тук и само сега, за първи път в България. Сменете си изгледа в болницата само срещу половин заплата - :)  :)  :)

Niakoi @ bg 1
  • Silveto89 (BG1)Silveto89 (BG1) Публикации: 97
    Niakoi (BG1) каза:
    Само тук и само сега, за първи път в България. Сменете си изгледа в болницата само срещу половин заплата - :)  :)  :)

Хаха това беше добро  :D ии много вярно 
     Silveto89 (BG1)
  • Niakoi (BG1)Niakoi (BG1) Публикации: 80
    Silveto89 (BG1) каза:
    Niakoi (BG1) каза:

Aми тъй де, ще ядем хляб и зъби и ще се наслаждаваме на новия си изглед на болницата. Нимой се изпуска такава оферта. Грехота е :):):)
    Niakoi @ bg 1
  • Silveto89 (BG1)Silveto89 (BG1) Публикации: 97
    Niakoi (BG1) каза:
    Silveto89 (BG1) каза:
    Niakoi (BG1) каза:

Aми тъй де, ще ядем хляб и зъби и ще се наслаждаваме на новия си изглед на болницата. Нимой се изпуска такава оферта. Грехота е :):):)
    хаха то многооо промоции вече има само трябва да си луд да им се връзваш ;) ламтят за все повече пари а играта взе да става пълна боза 
     Silveto89 (BG1)
Sign In to comment.