Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

бъг след бъг......

Здравейте!  От няколко дни ми е невъзможно да играя - изключително бавно реагира на командите ми. Проблем ми е всичко - набиране на бойци, инструменти, данъци, обхождане на постове, замъци, да не говоря,че плануване  на една атака ми отнема по20-30мин.Всеки ден а з губя, като не постигам целите, които съм си поставил.Ако не го оправите, ще бъда принуден да се откажа от играта, поради невъзможност да играя.
«1

Коментари

• LoLeR (BG1)LoLeR (BG1) Публикации: 12
    Наистина бъг след бъг,когато си видя титлата ми пише титла страница!?И не мога да стана нова титла!!
    HeroJoji.petrov @ bg 1
  • cortezz (BG1)cortezz (BG1) Публикации: 1
    Няма ли да я оправите най-после тази игра-нервите ли ни изпробвате, или искате да се откажем да играем?! Да наредя една атака ми отнема 15 минути,  всичко става толкова бавно( стрелката си върви на където си иска.
  • LoLeR (BG1)LoLeR (BG1) Публикации: 12
    Нали!

HeroJoji.petrov @ bg 1
  • Wolf7104 (BG1)Wolf7104 (BG1) Публикации: 26
    На мен ми става така днес понеже съм на друг компютър - много слаб - може да е от това ,ако не провери си мишката.
  • Piso (BG1)Piso (BG1) BG1 Публикации: 7
    Здравейте!  От няколко дни ми е невъзможно да играя - изключително бавно реагира на командите ми. Проблем ми е всичко - набиране на бойци, инструменти, данъци, обхождане на постове, замъци, да не говоря,че плануване  на една атака ми отнема по20-30мин.Всеки ден а з губя, като не постигам целите, които съм си поставил.Ако не го оправите, ще бъда принуден да се откажа от играта, поради невъзможност да играя.
    Аз имам същият проблем.Някой знае ли дали има решеие на това!?И с Хрома и браузъра Опера и с двете лагва забавя и сече...
  • Wolf7104 (BG1)Wolf7104 (BG1) Публикации: 26
    Играта не е достатъчно оптимизирана за по-слаби компютри.
  • Piso (BG1)Piso (BG1) BG1 Публикации: 7
    Ами на този компютър играя тая игра повече от 1 година и не съм има проблем до скоро време играя я и на друг комп с 1ГБ видео и 6 рам и се тая си е колко по мощен комп да иска.....!?Няма оправия това
  • shaka88 (BG1)shaka88 (BG1) Публикации: 55
    Piso (BG1) каза:
    Ами на този компютър играя тая игра повече от 1 година и не съм има проблем до скоро време играя я и на друг комп с 1ГБ видео и 6 рам и се тая си е колко по мощен комп да иска.....!?Няма оправия това
    Здравей,
    Аз играех на по слаб от този с 4 гб рам и нямах проблем.Но изцяло зависи и от процесора ти и рама.Според мен не би трябвало да имаш проблем с тези параментри.

Поздрави
    One love,One live :))))
  • liqna (BG1)liqna (BG1) BG1 Публикации: 6
    Как не взехте да си оправите бакиите то така не може да се играе ама пари за рубини искате ако скоро не се оправят нещата май ще прекратявам играта.
    liqna @ bg 1
  • liqna (BG1)liqna (BG1) BG1 Публикации: 6
    Ако всички спрат да си купуват рубини дали ще оправите нещата
    liqna @ bg 1
  • bleack pearl (BG1)bleack pearl (BG1) Публикации: 26
    редактирано 30.10.2015
    Ми трябва да пробваме,но едвали  ще спрат да купуват рубини....
    bleack pearl @ bg 1
  • - insidious- (BG1)- insidious- (BG1) BG1 Публикации: 222

Поредните "Бъгове" при поредния ъпдейт на смотаните ггс.

С влизането количка която е над 5к ми показва малко над 4к пращам храна а се оказва,че такава няма!

За около 15 мин. 2 пъти ме изхвърля и ми изписва изтрийте кеша,е колко пъти да го трия и рестартирам страницата!

Не нашите браузери и интернети са виновни а немците които не си правят екип като хората,особено нашите от екипа пълни бандюги знаят само да съсипват играта на определени играчи и съюзите им унищожават даже.Но като ги нападнеш тука веднага те  наказват защото си уж нарушил правилата на някви си!

Оправете си ш...та игра да ви и немците!

In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    6915026Sgif
  • TANIA81 (BG1)TANIA81 (BG1) Публикации: 3
    да поредния бъг след ъпдейта-не може да се прати рес към замъка от никой пост.пускаш количка уж от пост а тя тръгва от замъка-значи или трябва да местим атакуваща в замъка и да бием от там или да оставим защитата да пукне от глад.ако обичате господа от съпорта оправете си играта.
    TANIA81 @ bg 1
  • musa35 (BG1)musa35 (BG1) Публикации: 17
    Даже не може да се праща от специалните ресурси на кралствата!!!
  • musa35 (BG1)musa35 (BG1) Публикации: 17
    Piso (BG1) каза:
    Аз имам същият проблем.Някой знае ли дали има решеие на това!?И с Хрома и браузъра Опера и с двете лагва забавя и сече...

И при мен забиваше на гугъл хром, но започнах да играя от експлорър и сега е нормално. Но бъговете от съпорта са неизбежни... :(
    Аз също ползвам експлорера но на всеки 20/30мин. ресвам браузера защото почва да забива яко,това не се случва в други игри.Не,че играя други но съм пробвал просто като тест и само в емпире забива така!
    In The Name Of The King
    6915026Sgif
  • stallin (BG1)stallin (BG1) Публикации: 10
    Проблемът с количките за ресурси си стои още.скоро войската ще се разотиде.
    stallin @ bg 1
  • CleoCleo Публикации: 690
    Здравейте,

Скоро ще се проведе хотфикс за отстраняване на някои проблеми, сред които и посочения от Вас с транспортирането на ресурси. Няма да има спиране на играта.

Поздрави,
  • UserKalo_747 (BG1)UserKalo_747 (BG1) Публикации: 103
    Забиването става като ви подпалят замъка казва майка ми и приятелите ми също, явно на компютрите им става горещо smile: 
    image.php?type=sigpic&userid=117196&dateline=1410590835Бъди какъвто си,а това което мислят другите за теб е тяхна работа.
    Отново поредния бъг в Беримонд,преди 10 мин. минах 10к точки галантност а Лъв декорация няма!!!
    In The Name Of The King
    6915026Sgif

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл