Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

Проблем с точките сила

Здравеите,имам следния проблем.Вечерта преди да легна бях достигнал почти 20к сила,което за 34-то ниво си е доста добре.Това няма значение.Та нали след като преминеш определен брои сила ти дава определена награда.И на 20к сила така ми пишеше вчера,а сутринта като станах вече чертата беше към 25к,като през ноща не съм минал 20к,нито съм получил награда.Сега минах 20к и не ми даде нищо.Някои може ли да ми обесни на какво се дължи това нещо и дали вобще е технически проблем,ако не извинявам се че съм сложил темата тук.

Коментари

• mitpep (BG1)mitpep (BG1) BG1 Публикации: 134
    Стигал ли си я преди.

MITPEP

• TheBest8 (BG1)TheBest8 (BG1) Публикации: 4
    Стигал ли си я преди.

Не.
  • jiktak (BG1)jiktak (BG1) Публикации: 60
    принципно до колкото  разбирам  преди да си легнеш си имал  20 к  а на сутринта 25?
    това се дължа на обработката на данни за армията,   може да отнеме около 1час..
    а  иначе ако си достигнал точките сила и не ти е дало награда може да се дължи на няколко неща  преди си получил награда или бъг на играт...
    jiktak @ bg 1
  • TheBest8 (BG1)TheBest8 (BG1) Публикации: 4
    принципно до колкото  разбирам  преди да си легнеш си имал  20 к  а на сутринта 25?
    това се дължа на обработката на данни за армията,   може да отнеме около 1час..
    а  иначе ако си достигнал точките сила и не ти е дало награда може да се дължи на няколко неща  преди си получил награда или бъг на играт...

Не,не.Искам да кажа че вечерта имах 19,670 сила и чертата беше до 20к на сутринта имах пак 19,670,ама чертата беше вече на 25к.А аз не бях минал 20к и когато днес минах 20к не ми даде нищо.
  • jiktak (BG1)jiktak (BG1) Публикации: 60
    еми  може  да са дигнали летвата за наградата.. там  вече незнам  и само  за това се сщам ...
    jiktak @ bg 1
  • mitpep (BG1)mitpep (BG1) BG1 Публикации: 134
    Обърни е към подръжката.

MITPEP

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл