Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Разширение!!!

ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
Това е напълно недопустимо!!! Как може да ми иска толкова много ресурси за да си разширя замъка? 55хил камък 53 хил. дърво ??? Така го направихте, че ако човек не играе с рубини не може да се развива! Това са адски много ресурси за нас - малките нива! Имало много място къде го видяхте това място, че аз не го виждам даже мястото не стига! Ветерани ли да правя.. Пясък ли да отварям.. Да надграждам ли или да се разширявам... :mad:
Post edited by ani_mishkata on
ani_mishkata @ bg 1
«1

Коментари

• aleksimonaaleksimona Публикации: 8
    редактирано 16.07.2013
    И аз това се чудя! Мисля, че играта вече се направи за тези, които играят само с рубета - разваляте удоволствието на другите, които нямат тази възможност да отделят на месец по 100-200 лв за рубини!!! Това е а пълен абсурд! :mad: Струвами се, че доста от играчите ще се откажат от играта......
    aleksimona @ bg 1
  • ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
    редактирано 16.07.2013
    И сега някой ще каже, че не сме задължени да купуваме рубини.. Не сме задължени, ама без рубини вече не може да се играе. В началото играта много ми и храесваше, но със всеки нов ъпдате става все ПО ПЛАТЕНА!
    ani_mishkata @ bg 1
  • aleksimonaaleksimona Публикации: 8
    редактирано 16.07.2013
    И аз си мисля, че стана мнооого платена!!! А ми харесва играта
    aleksimona @ bg 1
  • Светлин5 (BG1)Светлин5 (BG1) Публикации: 846
    редактирано 16.07.2013
    вече след ъпдейта е по добре да купуваш рубини защото точно 55хил. 53 хил за разширение не ми се дава
    Светлин5 @ bg 1
  • Águila Roja (BG1)Águila Roja (BG1) BG1 Публикации: 1,279
    редактирано 16.07.2013
    На кое ниво си ти?
    Вярвам в/на това,което реша!
    Без значение истина или-не е то! 
  • ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
    редактирано 16.07.2013
    Аз съм 41 ниво ,а за аванпоста ми иска последното разширение 75,500 камък 73,400 дърво.......
    ani_mishkata @ bg 1
  • ChocoChoco Публикации: 309
    редактирано 16.07.2013
    Старно на ме не ми се е случвало
    293192_10151245910832483_552213274_n.jpg
  • Мина НеделчеваМина Неделчева Публикации: 156
    редактирано 16.07.2013
    Обикновено избягвам да критикувам (даже не помня да съм го правила досега), но искам да изкажа дълбокото си разочарование от новия ъпдейт. Разбирам да се регулира цената на разширението, да стане малко по-скъпо, но това е абсурдно - увеличение с около 500-600%!!!!!!!! Докато играчите развиват замъците си има прекалено много неща, за които да дават ресурси и обикновено те никога не им достигат. Затова избягват да се включват в събития като краля на тръните и подобни, тъй като всеки ресурс е разпределен вече и се чудят как да се сдобият с още малко... А сега и това!
    И как точно беше направено заключението, че играчите имат много място в замъците си, докато се развиват, кой се е оплакал от това? Напротив, играчите едва дочакват да качат левъл и да стигат до някоя по-готина декорация и веднага си запълват пространството. За мен това е просто начин да се накарат всички да играят с рубини (и то да дават много пари за рубини, а не спорадично да купуват, както повечето от нас), обаче този път го направихте толкова очевидно, че направо може да се каже, че сгафихте :)

П.П. Лори, надявам се това да стигне до когото трябва. Нека знаят, че има недоволни.
    Мина Неделчева @ bg 1
  • ChocoChoco Публикации: 309
    редактирано 16.07.2013
    Аз съм съгласен с теб;)
    293192_10151245910832483_552213274_n.jpg
  • vekata3vekata3 Публикации: 1
    редактирано 16.07.2013
    Аз съм 32 ниво и това което правя с нас се нарича ОБИР .
    Също така мисля , че от всичко това ние по слабите ще бъдем обект на атаки от по силни играчи заради ресурсите .
    Тоест които няма възможност да заделя по 100 лева на месец просто трябва да се откаже колкото и да харесва играта .
    vekata3 @ bg 1
  • KaramelskiKaramelski Публикации: 65
    редактирано 17.07.2013
    То е ясно че от ggs няма да върнат старите цени за разширение но не съм съгласен че играчите високо ниво ще се юрнат да тарашат по-слабите играчи зараи едно разширение.Най-малко защото в складовете на играчитве ниски нива няма почти никакви ресурси а и картата е пълна с касички които да служат за донори на ресурси :)
    Karamelski @ bg 1
  • Lo BorisovaLo Borisova Публикации: 486
    редактирано 17.07.2013
    Обикновено избягвам да критикувам (даже не помня да съм го правила досега), но искам да изкажа дълбокото си разочарование от новия ъпдейт. Разбирам да се регулира цената на разширението, да стане малко по-скъпо, но това е абсурдно - увеличение с около 500-600%!!!!!!!! Докато играчите развиват замъците си има прекалено много неща, за които да дават ресурси и обикновено те никога не им достигат. Затова избягват да се включват в събития като краля на тръните и подобни, тъй като всеки ресурс е разпределен вече и се чудят как да се сдобият с още малко... А сега и това!
    И как точно беше направено заключението, че играчите имат много място в замъците си, докато се развиват, кой се е оплакал от това? Напротив, играчите едва дочакват да качат левъл и да стигат до някоя по-готина декорация и веднага си запълват пространството. За мен това е просто начин да се накарат всички да играят с рубини (и то да дават много пари за рубини, а не спорадично да купуват, както повечето от нас), обаче този път го направихте толкова очевидно, че направо може да се каже, че сгафихте :)

П.П. Лори, надявам се това да стигне до когото трябва. Нека знаят, че има недоволни.

Здравейте, аз предадох вашите критики току що.
    Надявам се, на има някакъв резултат...въпреки че много се съмнявам..

С уважение,
    Лори
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
    http://support.goodgamestudios.com/
  • Мина НеделчеваМина Неделчева Публикации: 156
    редактирано 17.07.2013
    Lo Borisova написа: »
    Здравейте, аз предадох вашите критики току що.
    Надявам се, на има някакъв резултат...въпреки че много се съмнявам..

С уважение,
    Лори

Благодаря ти :)
    Мина Неделчева @ bg 1
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 17.07.2013
    Странно наистина ама на мен не ми се е случвало никога :) Нормален ресурс ми е искал,а сега като чувам 75к не ми се мисли !
    the best BG @ bg 1
  • евилаевила Публикации: 110
    редактирано 17.07.2013
    car simeon 75 написа: »
    Xora i da si pi6ete tuk nikoi nema da vi 4ue i vidi.mislite li 4e na tia al4ni maloumnici im dreme ot va6ite oplakvania

Писането на кирилица е задължително във форума.
    Ако нямаш БГ клавиатура, ето:
    -http://bg.translit.cc/
    -http://bgcyr.hit.bg/
    -http://translator-bg.com/content/view/71/63/lang,bg/

А след този пост , всякакви коментарии са излишни колеги.
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 17.07.2013
    Върнете темата "za kam6icite".

Да - върнете я ! Беше много забавно като я четох :);)
    the best BG @ bg 1
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 17.07.2013
    Aз сега съм 28 ниво но за следващотото разширение ми иска по 10 000 камък и 8000 дърва а аз доста рядко стигам до такива количества ресурси.мисля че вече станаха прекалено нахални.
  • veterena3veterena3 Публикации: 10
    редактирано 21.07.2013
    abeeee ludili ste beeeee kak moje da mi iskate po 75 hiledi darva i kamak da si rashirq posta 43 nivo sum koi znae za natam kvo shteee vie iskate taq igraq da ostanat da q igraqt tiq deto furgat dneska po 50lv za rubini bahti neshtasnicite stanahte
    veterena3 @ bg 1
  • aleksKnight (BG1)aleksKnight (BG1) Публикации: 410
    редактирано 22.07.2013
    иска ми ~40000 камък и ~ 40000 дърво. егати гадното!преди беше само към ~5000 камък и ~5000 дърво
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    редактирано 23.07.2013
    Абе какво е това нещо,днес станах 42 ниво и реших да си разширя замъка и какво да видя,о боже иска ми се 55 000 камък и 53 000 дърво,вие нормални ли сте,то бива простотия,ама тази бие всякакви граници на благоприличие.:mad:
    Zlat0mir @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл