Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Няколко предложения.

ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
Добър ден!
Първо предложение: Предлагам чата на съюза да се направи по-дълъг или поне да е няколко странички както е в другите сайтове ( 1,2,3,4,5).. Не всички имаме възможност да следиме постоянно чата.. Преди няколко дена човек от съюза е обиждал, но всичко се беше истрило и не можах да видя дали е истина.. Освен това се пишат тактики и други подобни неща, а след 5-6 реда се трие и другите не могат да видят какво е писано..

Второ предложение : Това нещо ще го предложа за втори път. Когато нямам възможност да съм на компютъра се опитвам да вляза от таблета ми, но това е почти невъзмжно.. Когато бях по-малко ниво беше по-лесно тъй като нямах много сгради, но сега вече е почти невъзмжно с толкова много сгради.. НАПРАВЕТЕ ИГРАТА ЗА GOOGLE PLAY като приложение за андройд!!! Доста глупави онлине игри са в google play, а Empire я няма... Хората имат интерес към играта, но Вие не им предоставяте възможност да са по активни!

Въпрос : Защо когато пиша от таблета на Български език играта не ми го разчита ? Опитах с много програми, но не става и от двата таблета НЕ СТАВА!

*** АЙДЕ ДАНО НАЙ НАКРАЯ ДА МИ ВЗЕМЕТЕ ВТОРОТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ НА СЕРИОЗНО!!!!!!!!!!
Post edited by ani_mishkata on
ani_mishkata @ bg 1

Коментари

• Milan5Milan5 Публикации: 172
    редактирано 27.06.2013
    За първите две предложения съм ЗА.А третото не е продложение,а въпрос:).Е аз съм ЗА двете предложения!:)
    Milan5 @ bg 1
  • ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
    редактирано 28.06.2013
    UP............
    ani_mishkata @ bg 1
    редактирано 30.06.2013
    up up up ........
    ani_mishkata @ bg 1
    редактирано 01.07.2013
    Тука и модераторите ли не отговарят на темите .. АМАН!
    ani_mishkata @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 02.07.2013
    На предложенията модераторите няма нужда да отговарят. Тяхната работа е да ги предадат на екипа на ГГС, АКО сметнат, че са добри. А излишния спам в темите, който си направил/а е напълно ненужен ;)
    cooltext1134944310gif
    редактирано 02.07.2013
    Ами може да пише, че го е видял/а нали? А не да седя и да чакам да напише нещо.
    ani_mishkata @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 02.07.2013
    Със сигурност го е видяла, а това дали го е предала си е нейна работа и не е длъжна да казва ;)
    cooltext1134944310gif
    редактирано 02.07.2013
    След като заема някакъв пост е длъжна да уведоми спирам със спама ;)
    ani_mishkata @ bg 1
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 02.07.2013
    Aз съм също и за двете предложения но най-много ме е яд че в Google Play я няма.Изтеглих си я от питарски сайт където всичко е безплатно (там я имаше), казва се Blackmart, но не тръгва защото липсват данни.Моля ви опитайте са да я направите за Android.
  • PeTricHPeTricH Публикации: 2
    редактирано 02.07.2013
    ani sъгласен съм със теб имам Nokia E52 и докато сам на работа да играя ше бъде много яко аз съм ЗА !!! Надявам се темата да се уважи и да измислят нещо :)да го направят реалност
    PeTricH @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл