Съвет до Начинаещите

13

Коментари

• евилаевила Публикации: 110
    редактирано 16.07.2013
    The Knight написа: »
    сега,се чудя,понеже не копувам рубини : да спестявам ли за пекарна ниво 2 или да построя нещо,ако трябва да построя ,коя сграда си заслужава най много рубините ?

Пекарната.
    И конюшната на зима, пясък и огън, но само заради селата. Но без командир със скорост, и това ще е загуба.
  • THE KNIGHT (BG1)THE KNIGHT (BG1) Публикации: 227
    редактирано 16.07.2013
    пекарната вече я имам,но мисля да инвестирам за главния замък,кое ше е най добре
    "Ела при нас ! Ела седни ! Изпий едно-изпий три ! А грижите си заеби, а утре нека,ууутре нека ни боли !! Мараба ,всички пияни на тарба ! " :) ;)

THE KNIGHT @ bg 1
  • евилаевила Публикации: 110
    редактирано 17.07.2013
    The Knight написа: »
    пекарната вече я имам,но мисля да инвестирам за главния замък,кое ше е най добре

Пекарна ти трябва във всички главни замъци, не само на зеленото и в някой от аванпостовете , който ще използваш за армия.
  • THE KNIGHT (BG1)THE KNIGHT (BG1) Публикации: 227
    редактирано 18.07.2013
    благодаря за съвета
    "Ела при нас ! Ела седни ! Изпий едно-изпий три ! А грижите си заеби, а утре нека,ууутре нека ни боли !! Мараба ,всички пияни на тарба ! " :) ;)

THE KNIGHT @ bg 1
  • vlad 5 (BG1)vlad 5 (BG1) Публикации: 1
    редактирано 21.07.2013
    как да си намеря декоративни предмети
    vlad 5 @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 21.07.2013
    Ако говориш за складираните: Отиваш на меню за строителство и после на съндъчето(в най-дясно)- склад за декоративни елементи.
    А иначе се строят от меню за строителство - декорация(фонтанчето)
    cooltext1134944310gif
  • irilenirilen Публикации: 4
    редактирано 12.08.2013
    мога ли да попитем къде са селата и как можеш да притежаваш повече от един замък /от кое ниво е това/
    irilen @ bg 1
  • редактирано 12.08.2013
    От 25 ниво . Рано ти е още . Като поиграеш ще разбереш
  • XaHKpyM1XaHKpyM1 Публикации: 26
    редактирано 16.08.2013
    така ли било феро ?
    XaHKpyM1 @ bg 1
  • CvetiUserCvetiUser Публикации: 10
    редактирано 22.08.2013
    Не виждам от къде да си построя имение? Даде ми съобщение, че вече мога да го направя, но виждам тази опция в строителното ми меню. Какво се прави?
    CvetiUser @ bg 1
  • charovnacharovna Публикации: 413
    редактирано 22.08.2013
    Я погледни в меню Строителство- Войска.
    charovna @ bg 1
  • FerosFeros Публикации: 250
    редактирано 22.08.2013
    CvetiUser написа: »
    Не виждам от къде да си построя имение? Даде ми съобщение, че вече мога да го направя, но виждам тази опция в строителното ми меню. Какво се прави?

Минимум 13 ниво ти трябва и сградата се намира в менюто дето са ти и страноприемницата и къщата на стражата виж почти най накрая е и имението ако имаш 13 ниво ще ти е отключено и ще може да го построиш
    flags_0
    редактирано 22.08.2013
    Благодаря! Намерих го!
    CvetiUser @ bg 1
    редактирано 22.08.2013
    Благодаря! Намерих го!:)
    CvetiUser @ bg 1
    редактирано 22.08.2013
    когато преместя замъка, всичко изградено до момента се премества също с него на новото място нали? не се налага да строя отново всичко?
    CvetiUser @ bg 1
  • редактирано 22.08.2013
    Всичко ти се мести както е .
  • urkourko Публикации: 2
    редактирано 17.09.2013
    До сега не съм ползвал кастелана, нали е отвън много не му обръщам внимание (никакво всъщност).
    За какво се ползва и как да изкарам повече храна?
    Щото сега "бия" разбойнически замъци по съобщения(съвети/награди)ама вече ми избягаха половина
    войници (докато ме нямаше в мрежата) щото почти бях на нула с храна. В момента бия наред разбойници
    но това мисля няма да изкара до утре...докато влезна да поиграя пак...

ПП.Извинете за тъпият въпро, аз съм ниво 10, а той е достъпен след ниво 13...:o
    urko @ bg 1
    редактирано 20.09.2013
    Дава ми , че си местя замъка, а аз не съм правила такова нещо, как да разбера какво става, или поне къде ми се мести замъка, сега дори това не знам?
    CvetiUser @ bg 1
  • Mario6 (BG1)Mario6 (BG1) Публикации: 4
    редактирано 15.05.2014
    Ако ти е в повече пращай я на мен войниците ми бягат от глад.Ще ти бъда вечно задължен и благодарен.
    Mario6 @ bg 1
  • dandunadanduna Публикации: 1
    редактирано 01.08.2014
    Дари ги в съюза
    danduna @ bg 1
Sign In to comment.