Начало Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Рицар-феникс (Командир) Ниво на сила: 9 - Рядкост в сила: Епично

chocolatecookie (BG1)chocolatecookie (BG1) BG1 Публикации: 5
редактирано 29.12.2019 в Въпроси, свързани с играта
Здравейте.  :)
    Преди много време, спечелих един артефакт (Драконов Крак) от командирския пакет на Рицар-Феникс Ниво:9 Епично. Беше от събтията, но тъй като бях много разсеяна и не обръщах много внимание на събитието (аз даже забравих и от кое събитие беше, ДАЖЕ И НЕ ПОМНЯ КАК СЪМ ГО СПЕЧЕЛИЛА...),
мога само да предположа, че беше от Кървавия гарван, ама не съм напълно сигурна. Както и да е, издирвах останалите артефакти на този командир и НИКЪДЕ не мога да го намеря, нито да го купя.
   Мога да купя този пакет от всички останали нива (1,5 и т.н.), но никъде няма за 9-то ниво.
Успях САМО И ЕДИНСТВЕНО още 2 артефакта (драконов дъх и разтопения шлем) да си взема от този пакет(9), но от Колелото на късмета. Други артефакти от този пакет нямаше на колелото и едва ли скоро въобще ще има... Имайте впредвид, че съм питала останалите колеги от моя съюз и те нямат на идея от къде да се сдобия с тези неща. Ако трябва да взема останалите части от този пакет, трябва да са точно от ниво 9. Не могат да се смесят с други нива останалите части (ако беше толкова лесно, до сега да съм го направила...) 

Така че, обръщам се към вас. И сега, до момента имам следните Артефакти на Рицаря-феникс (3/9):

1. Драконов Дъх +3 - (КОМАНДИР - ОРЪЖИЕ - УНИКАЛНИ) -  Ниво на сила: 9 - Рядкост в сила: Епично
+36,1% бойна силна на далекобойни единици;
-39,2% защита на вражеската порта;
-31,2% защита на вражеската стена.

2. Разтопен шлем - (КОМАНДИР - ШЛЕМ - УНИКАЛНИ) -  Ниво на сила: 9 - Рядкост в сила: Епично
+28% бойна сила за далекобойни единици;
-38% защита на вражеския ров с вода;
-30% защита на вражеската порта.

3. Драконов крак - (КОМАНДИР - АРТЕФАКТ - УНИКАЛНИ) -  Ниво на сила: 9 - Рядкост в сила: Епично
+26% бойна силна за единици за меле;
+32% скорост на пътуване на армия;
+14% ресурси, загребени при плячкосване.

Търся следните части:

Ако, има такъв вариант да се правят и ръчно частите, не е проблем за мен - важното е, ако може поне някой, който вече се е сдобивал с такъв командир, да ми обясни какво да правя. Само моля ви, не ми казвайте, че тези неща могат от събитието да се получат и от никъде другаде - щом вече веднъж се е случило събитието, нямам втори шанс отново да излезе и да почна да ги колекционирвам... ;( 
    Ще съм много благодарна, ако някой успее да ми обясни как да мога да се сдобия с тези части.
Благодаря на всички за отделеното време.

Весели празници на всички и приятно посрещане на новата година!  
- chocolatecookie 🍪 
Level: 53

Коментари

• chocolatecookie (BG1)chocolatecookie (BG1) BG1 Публикации: 5
    Сама ще си отговоря на собствения си въпрос...
    След множество опити и допитвания до други форуми, най-сетне успях да разбера как да се сдобия с тези предмети:

Имайте впредвид, че аз бях 53 ниво когато написах онзи пост. Много форуми и играчи ми казаха, че го има този сет в Колелото, НО само когато станеш много високо ниво И след като си отключил нивото на колелото на късмета. Трябва определен брой пъти да въртиш колелото, независимо каквито и награди да ти се паднат. Постепенно, нивото на колелото се отключва и с всяко изминато ниво, получаваш по-високо качествени и хубави награди ... А, именно - в момента съм 58 ниво и както виждате, колелото е на 4-5то ниво, и чак СЕГА вече го има този сет, който търсех.  

Успях да спестя много билети от събития, но не успях да ги спечеля частите след множество опити.
    По-нататъка, ще отделя повече време на колелото, след като спестя още билети. Хич не ми се занимава да купувам рубини и да влагам после в билети...
    Ще публикувам още снимки, ако евентуално вече съм оборудвана с тези неща. 

А, тези, които са се сдобили с някой предмет от този сет и все още търсят тези инструменти, и не са наясно какво да правят, еми... ето ви го отговорът.

Приключих. Не знам дали въобще си струваше усилията. Направо излези златен, ама ето го...

За тези, които търсят този сет, и като бележка за самата себе си за в бъдеще, ако реша отново да почна наново да търся този сет, ВЕДНАГА да се откажите да го търсете и да си търсете друг или същия командир, но от друго ниво. Пак ще върши работа, отколкото да си хабите всичките рубини или да купувате още рубини за да получите всичките части.
    Вие ще платите МНОГО ПОВЕЧЕ рубини за този сет на колелото отколкото да го вземете от Търговеца до замъка.

Благодарна съм, че съм спестявала месеци наред билети, рубини и т.н. и накрая ги приложих ВСИЧКИТЕ. А, пък да не говорим, колко е скъпо надраждането на нивото на колелото за да стигнеш чак до 9-то ниво за да можеш всичките части на веднъж да ги вземеш от джакпотта.
    Не мога да си представя, ако трябваше за всичко това да се налага да купувам рубини и за всяко едно надграждане да се налага и да купувам и билети. Естествено, колелото е базирано на чист късмет. Каквото ти се падне, това получаваш. 

А, и една добавка:

Когато свърши турнират на колелото, стартира от ниво 0 при следващото му появяване, а не от където последно си го надграждал, която грешка допуснах аз, но вече ще знам...

ПОСЛЕДНИ ДУМИ: не го правете. 

редактирано 25.01.2020

Последно пиша на тази дискусия и приключвам.
    За тези, които са чели от по-горните коментари, искам да ви покажа това:
    Тъпо е, че сама разбирам за тези неща и се затапвам тотално. Преди да достигна 60-то ниво, участвах активно в събития, които награди бяха сребърни и златни монети и не знаех какво да правя с тях, но по- нататъка се отключи Майстор-Ковача.

Ако, знаех по-рано, че мога да се сдобия с този сет, без да се налага даже и от Търговеца да се плаща една камара рубини или от колелото на късмета, тогава да бях изчакала до 60-то ниво и да ги взема чрез златните монети... И да, наясно съм, че това не е 9то ниво и че не се предлага, а само 1-во и 5-то, но ако знаех по-рано, че е имало и вариант за закупуване без рубини, щях да изчакам. 

Когато участвате често в събития и колкото по-високо ниво ставаш, започват повече събития да се отключват с награди като сребърни и златни монети и чрез тях, можете да си закупите от Майстора-Ковач сетове, демонични ужаси, ветерани и т.н. По-удобно е отколкото да си харчиш рубините или да ги купуваш. 

... 

Sign In to comment.