Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Съвети и тактики при нападение по време на събитие

Здравейте! 
Споделете какви са вашите тактики при нападението върху различните замъци от събитията: 
1) Инвазия на номадите
2) Инвазия на кървавите гарвани
3) Отмъщението на хана
4) Инвазията на Беримонд 
:blush:

Коментари

• LDfauder (BG1)LDfauder (BG1) BG1 Публикации: 12
  • gogo6537 (BG1)gogo6537 (BG1) BG1 Публикации: 114
    LDfauder (BG1) каза:
    Нищо лично, но "Автоматично попълване", защото редят най-скъпите (от рубини) и най-добри инструменти срещу NPC. Не мисля че съветът ти е много добър, защото вместо да ги използваш срещу хора ти ще ги изразходиш срещу нпц, които можеш да победиш и без тях..

• Nellie (BG1)Nellie (BG1) Публикации: 2
    gogo6537 (BG1) каза:
    LDfauder (BG1) каза:
    Нищо лично, но "Автоматично попълване", защото редят най-скъпите (от рубини) и най-добри инструменти срещу NPC. Не мисля че съветът ти е много добър, защото вместо да ги използваш срещу хора ти ще ги изразходиш срещу нпц, които можеш да победиш и без тях..
    а ти на каква "стратегия" използваш :)
  • gogo6537 (BG1)gogo6537 (BG1) BG1 Публикации: 114
    Nellie (BG1) каза:
    gogo6537 (BG1) каза:
    LDfauder (BG1) каза:
    а ти на каква "стратегия" използваш :)
    Шпионирам и според това как е наредена защитата им атакувам, НО си редя аз атаката не компютъра

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл