Начало Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

FeedBack:Актуализация:Лятото и войната приближават:

Тук може

Да обсъждате тази тема.

Коментари

• niko_356 (BG1)niko_356 (BG1) BG1 Публикации: 22
    някое ново събитие ако пуснат няма да  излишно че тия нещо взеха да омръзват
    също столиците не са пускани скоро  както и турнира а личния турнир а почти забравен
    niko_356 @ bg 1
  • Kostas (BG1)Kostas (BG1) BG1 Публикации: 2
    Мисля, че не е лошо идващия фестивал. Но според мен ще е по-добре и някога друга част от командирското оборудване да има статистика за "повече докато врагът ви засече армиите ви".

Дано да има промени в характеристиките....
  • Silveto89 (BG1)Silveto89 (BG1) Публикации: 97
    Имам един многооо сложен въпрос ,маймуни ли мислят и пускат тези ъпдейти бе ? Не можах да разбера само ,защо и от села не може да се атакува вече ,никъде не беше споменато дори за нещо подобно? Сега остава само и грабежа да прецакат и да вземе да им хрумне ,че и залата трябва да се махне и да вземат сами да си закрият тъпата игра ,защото това ,че се управлява от маймуни не означава ,че я играят такива и могат да ни разиграват както си искат !!!От месец на месец само тъпизми а бъгавата игра няма кой да им оправи  :(
     Silveto89 (BG1)
  • hristo hristov3 (BG1)hristo hristov3 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Грабежа вече е прецакан:)
    Отдавна съм в играта но повечето промени в нея са били за хубаво.Нещата вървяха напред, а в момента се опитват да ни върнат назад. 
    Така че може и да си кажем сбогом с ГГС.
  • Атила5 (BG1)Атила5 (BG1) BG1 Публикации: 3

Когато нападаш NPC цел с командир за намаляване на стената с 120% + герой за намаляване на стената на NPC, на шпионажа докато редиш атаката не се зачитат процентите на героя. Докато при еднакво наредена атака със същия командир има значение(в жертвите) дали нападаш с или без героя. Да разбирам ли, че героя покрива стената както преди, въпреки че показва друго? А ако случайно греша за бъг ли да го считам или е част от поредния "велик" ъпдейт?

• hristo hristov3 (BG1)hristo hristov3 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Ще получим ли отговор на въпроса за атаките от селата? Бъг ли е или така са решили от ГГС? И ако така са решили, защо никъде не беше споменато това? Ако е бъг, кога ще си го оправят?
  • montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    ataki po kkakvi sela
    montega @ bg 1
  • КоТаРаКа (BG1)КоТаРаКа (BG1) BG1 Публикации: 12
    пряко казано събитието ханско отмъщение ще бъде на 05.07.2017г.
    само не разбрах дали ще бъде заедно със чуждите или ще ги пропуснат,
    Ханското отмъщение няма да дава само плочки а и някакви си ченгета които ще заменяме за инструменти армия пера и декорация общо взето е това
    само да добавя че и номадите ще могат да ни атакуват
    УСПЕХ ПРИЯТЕЛИ
  • pashkula (BG1)pashkula (BG1) Публикации: 93
    http://prntscr.com/fvuud4

Само да попитам-тези войници от скрийна обикновенни побойници ли са ,или специалисти по кръчмарски бой ?

Sign In to comment.