Начало Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Преработка на камъни..Очаквайте скоро.

Може да обсъждате тази тема тук.

Коментари

• pashkula (BG1)pashkula (BG1) Публикации: 93
    Като вдигнете Залата достатъчно нива ,за да може да се реди и на атака и на защита -тогава предлагайте такива глупости .Сигурен съм ,че наличието на т.нар. "пожарникари" не позволява спокоен сън на екипа на ГГС ,как така без рубини ще си играем ,тая игра да не е направена за наше удоволствие ? Но поне дайте адекватно нещо в замяна ,като правите такъв сериозен ъпдейт ,за да ги премахнете 

• SL1m (BG1)SL1m (BG1) Публикации: 30
    редактирано 06.05.2017
    Напълно съм потресен от този предстоящ ъпдейт. С този ъпдейт 50%да не кажа и повече от активните(хранещите ВИ) играчи ще спрът да играят. 
    SL1m @ bg 1
  • rlf (BG1)rlf (BG1) Публикации: 1
    Здравейте,
    За пръв път ще си позволя да коментирам.
    Първо искам да поздравя GGS с

Радвам се, че имат стремеж да построят виртуален КОМУНИЗЪМ. Моля ако не са чели история нека проследят идеите му и стъпките в Русия и България за достигането му. Тъй като виждам известно сходство и повторяемост, може да почерпят опит :)
    Желая им успех!
    Мисля, че са поели по пътя на фалита и се надявам социалните служби да успеят да поемат безработните тяхни служители!
  • Super Kingdom (BG1)Super Kingdom (BG1) Публикации: 26
    Дрън,дрън та пляс и накрая нищо не разбрах!
    какво ще направят и променят не знам,но ще разбера като го няправят,но аз ще си продължа да си цъкам докато има с кой да си пиша!:)
    Поне ще има някой който да цъка!:Д
    И да оправят малко този форум!
    Изведнъж езика от български ми се смени на някакъв друг докато коментирах!
    Не пише Публикуване на коментара,а пише:Kommentar hinzufugen
    Това ми прилича много на немския от тухличката ми марка НОКИЯ и то не какъв да е модел,а първият модел НОКИЯ!:ДДДДДДДД
    А това,че никога не ми пише обратно към върха,а пише back to the top,поне сега ми пише нещо на може би немски и то е:Nach oben!:DDDDDDDDDDDDDDD
     :D  :D:D:D:D:D
  • hristo hristov3 (BG1)hristo hristov3 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Добър ден дами и господа модератори.Много хубаво сте обяснили как ще сътворите поредната простотия. Само не сте обяснили как смятате да компенсирате играчите, които са се борили за топове, за да вземат тези камъни или са дали пари за тях Равенство:) Нали сте наясно, че това няма да стане.
    Всеки има според труда който е вложил в акаунта или парите които е дал:)
    Защо ни отнемате това за което сме се трудили?
    Какъв е смисъла да се боря за топ след като няма какво да ги правя тези камъни?
    Вместо да си оправите бъговете, играта ми забива при изскачането на всяка ваша оферта, мислите как да откажете хората.
    И в заключение искам да кажа, че май е време отново да се вейнат розовите знамена в знак на протест срещу новия ъпдейт!
  • Lord NikonLord Nikon Публикации: 229
    Здравей,

Ние модераторите нямаме нищо общо с това.Просто ни го натресоха за превод.Реакциите на всички модератори бяха като вашите но първо питайте нас дали са ни питали ? Не.
    Всички модератори са против този ъпдейт но и ние като вас няма какво да направим.

Поздрави.
  • montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    и какъв е смисъла от абдеита ковал е всеки атеми камъни и сега даваи да го затрият и как поне веднъж не взеха поне 1 от предложенията на някои от игра4ите за абдеит а а само простти  зза абдеити 
    montega @ bg 1
  • kamata (BG1)kamata (BG1) BG1 Публикации: 21
    то като сте си решили нещо рано или късно това ще стане то е ясно ... човека е единственото животно, което се спъва два пъти в един и същи камък ... не знам как действа маркетинговия отдел, но ако последният Ви гениален ход доведе до увеличение на потребителите и на постъпленията Ви силно ще ме изненадате ... преди две години, лично аз играейки играта привлякох 6 колеги наравно с мен да играят, в момента не играе никой от тези 6 човека след мега гениалните идеи свързани с развитието на играта ... и тъй като човешкия праг на търпимост е различен, поне се отказваха в рамките на по 2-3 месеца хората, а не на куп ... пак признание за Вас, че измисляте супер стратегически иновации, да ги отказвате по етапно, а не на куп...но не ми обръщайте внимание, давайте смело каквото сте се на умили и не се сърдете на фразата измислена от българин "стой, та гледай" ...

П.П. а най-тъпото от цялата история, че има хора сред Вас модераторите, който осъзнават че това е простотия, и са склонни да я наложат ... ами пак думи от народна "Каквото си надробите, това ще сърбате" ... живи и здрави от мен и още повече професионални успехи
    kamata @ bg 1
  • Kristov (BG1)Kristov (BG1) Публикации: 18
    Съвет към ГГС : Капан за маймунки се прави, като в делва с тясно гърло се постави нещо лъскаво . Маймунката пъха ръката свива я и не може да я извади. Във ваша делва няма нищо така , че пари няма да видите  :)  не всички маймунки са балами . Това с камъните си е глупост .
    Kristov @ bg 1
  • Lord NikonLord Nikon Публикации: 229
    kamata (BG1) каза:
    то като сте си решили нещо рано или късно това ще стане то е ясно ... човека е единственото животно, което се спъва два пъти в един и същи камък ... не знам как действа маркетинговия отдел, но ако последният Ви гениален ход доведе до увеличение на потребителите и на постъпленията Ви силно ще ме изненадате ... преди две години, лично аз играейки играта привлякох 6 колеги наравно с мен да играят, в момента не играе никой от тези 6 човека след мега гениалните идеи свързани с развитието на играта ... и тъй като човешкия праг на търпимост е различен, поне се отказваха в рамките на по 2-3 месеца хората, а не на куп ... пак признание за Вас, че измисляте супер стратегически иновации, да ги отказвате по етапно, а не на куп...но не ми обръщайте внимание, давайте смело каквото сте се на умили и не се сърдете на фразата измислена от българин "стой, та гледай" ...

П.П. а най-тъпото от цялата история, че има хора сред Вас модераторите, който осъзнават че това е простотия, и са склонни да я наложат ... ами пак думи от народна "Каквото си надробите, това ще сърбате" ... живи и здрави от мен и още повече професионални успехи
    Ние няма какво да направим вчера всички се карахме в чата за тея камъни но както винаги не ни отразиха всички модератори бяха против разбира се.... Но това е положението дори Кмата не са виновни каквото им каже големия бос :))
Sign In to comment.