Начало Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Feedback:Ботове

Коментари

• pashkula (BG1)pashkula (BG1) Публикации: 93
    Винаги е добре да започнеш седмицата със здравословна доза смях .Благодаря ви ,че ми го предотставихте с това обявление

• Chavdar63 (BG1)Chavdar63 (BG1) BG1 Публикации: 14

Здравейте, 

Играя  тази игра от август  2012 год. В общи линии нямам оплаквания , като  изключим  това че преди 2 години  ми  беше хакнат  цял  един  развит съюз на който  бях лидер близо 3  години , и  беше  изтрит .....Става дума за съюза "Канове"......водих дълго  време  безплодна кореспонденция с поддръжката , за да спася  съюза си...Тогава играта още беше истинска....Както  и  да де -  нищо  не се получи.....все пак   намерих  сили  да продължа да играя , колкото и  обезсърчен и обиден да бях  от цялата помия.....Днес обаче чашата  на  търпението   ми преля с поредната глупост !!!!  Акаунта ми  беше блокиран за 12 часа.....И аз разбира се не знам ЗАЩО ??? За мен е безкрайно обидно  това да се усъмни  някой  в  редовната  ми  игра....оттам настъпват и тъпите последствия  - като  да  ми  дезертират  войниците и  ред други пропуски от  невъзможността ми  да си играя  играта....До сега  не е имало  никакви оплаквания от  мен, дори  напротив -  много  от редовните играчи  ме познават  като  културен и  търпелив  играч,  не нагрубил никого ,  а дори  помагал  на всеки  помолил ме за ресурси или  друга подкрепа....ЕТО  КАКВО ПОЛУЧАВАМ ЗА ТОЛЕРАНТНОСТТА СИ !!!  Наистина ми  омръзна цялата  тази пошлост  и  ако  целта  ви  е да отказвате  играчите които играят редовно  играта -  то  успяхте !!!!  Единствено ще  ми липсват  десетките приятели с които  споделях тази игра ,  въпреки безбройните  бъгове, които често  разваляха удоволствитето от играта .....Но поне няма да се сблъсквам повече с тези БОЖЕСТВА ,които  решават  кой  ще  играе и кой -  не !!!! Връщам се  към реалния  живот !!!! Писна ми от простотиите  ви  !!!!

Chavdar63 @ bg 1
  • ГошоPlayer (BG1)ГошоPlayer (BG1) Публикации: 7
    Е браво на вас, половината играчи където сме по-активни баннати без причина...
    Пак се изложихте :smile:

ГошоPlayer @ bg 1
  • Georgi Marinov (BG1)Georgi Marinov (BG1) BG1 Публикации: 60
    Незнам кой ползва и кой не ползва помощни средства, ама аз си мисля първо връзката с сървъра да си правите, че май сами се баннахте
    Georgi Marinov @ bg 1
  • stoqnka (BG1)stoqnka (BG1) BG1 Публикации: 9
    Не ме пуска да вляза от 30 мин.Не ползвам ботове тъкмо отворих 18часа на състезанието стига с тия прецакванки.
    stoqnka @ bg 1
  • Georgi Marinov (BG1)Georgi Marinov (BG1) BG1 Публикации: 60
    Сами се наказаха, за използване на чужд софтуер :) сега тече ли им времето на наказаните или пак ще има компенсации заради некадърни програмисти...
    Georgi Marinov @ bg 1
  • pashkula (BG1)pashkula (BG1) Публикации: 93
    Добре де ,не е ли крайно време екипът разработващ играта да се хванат за ръце и да потърсят специализирана медицинска помощ (болшинството играчи отдавна сме убедени в тази нужда )? Не ,не се смейте ,напълно съм сериозен .Там ще ви обяснят кога в една връзка се намесва трето лице (четох ви изявлението и тръпки ме побиха)-когато на едно от двете не му достига нещо .Та в този ред на мисли ,вместо лов на вещици , защо не се хванете и не направите ботовете ненужни ? Да ,това е голямата тайна как да се справите с тях ,до която не сте достигнали .Вместо активните ви играчи да се ровят в полски ,руски и т.н. сайтове направете в кралският пазар един нов хубавец с функциите на бот ,сложете му адекватна цена и никой няма да се занимава с глупости.Тръгнахте по тази плоскост с набирането на войска и инструмент ,но вместо да продължите пак почнахте старата песен .Половината сървър блокирани ,а останалите пък не можем да влезнем един час ,защото ...ами не е ясно :smiley:

• Lord NikonLord Nikon Публикации: 229
    Де да беше само нашия така .... за жалост всички сървъри са така както и от всички сървъри са поне едно 70% баннати
  • buratino_1975 (BG1)buratino_1975 (BG1) Публикации: 8
    то те май нещо изборно си наказват - прилича ми на онзи виц за едни дето ги съдят за изнасилване: питат първия ти такова ли бре - онзи отговаря таковах - съдията вика чл.19 - 5г.затвор, със следващия пак същото, следващия пак. идва ред на четвъртия - съдията пита - ти такова ли бре.  човека отговаря - не таковах. съдията го поглежда и вика - чл.20 - да си таковал айде и ти за 5г. в панделата
    buratino_1975 @ bg 1
  • Kristov (BG1)Kristov (BG1) Публикации: 18
    Аз да питам , че нещо не разбрах. Ако  играч напише софтуера и се смята за трета страна, кой тогава е първата и кой втората ? или едната страна е ясна втората страна е играча тогава кои са тези трети страни  :) Гледам се мъдри и едно Ние с главна буква . По тази част то сме си Ние и Вие и няма Те.
    Kristov @ bg 1
Sign In to comment.