Начало Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

проблем с играта

Имам проблем, който не мога да разреша. От един компютър мога да си влизам в играта, а от друг компютър не моога. След като си вкарах никнейма и паролата, ми направи нова първоначална регистрация от първо ниво. Незмам но ако проблема ми не се реши немога да продължа да играя, защото сега мога да влизам от старият ми компютър който не е в добро състояние и всеки момент ще бъде за боклука. Искам да играя от новия а не мога. Искам помощ.

Коментари

• ENVOY-XVI (BG1)ENVOY-XVI (BG1) Публикации: 1
    Както се вижда от последните поддръжки по играта се получили бъгове кулите по кралствата от 5 ниво бяха станали 4 ниво,  изчезват знамена за слава от складовете не позволяването на морето да се строй нищо друго освен кораби моля обърнете внимание на бъговете това не е начина за превличане на хора към играта
  • YnadobrevaGamer (BG1)YnadobrevaGamer (BG1) BG1 Публикации: 1
    След спиране на играта преди седмица ,забелязах че немога да прехвърлям ресурси между постовете и главния замък.От същия проблем се оплакват и играчи от нашия съюбъг или не прекалено дълго продължи този проблем.
  • atanas53 (BG1)atanas53 (BG1) BG1 Публикации: 1
    и примен транснорта не работи количките са вечно заети бес дасъм ги пращал никаде
  • dembo18 (BG1)dembo18 (BG1) BG1 Публикации: 1
    След спиране на играта преди седмица ,забелязах че немога да прехвърлям ресурси между постовете и главния замък.От същия проблем се оплакват и играчи от нашия съюбъг или не прекалено дълго продължи този проблем.

• maranqta (BG1)maranqta (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте! Не мога да си пращам ресурси с количките (било то от постовете или пък от главният замък). Дава ми че всички колички са запълнени! Проблемът е от няколко дни.
  • kose2 (BG1)kose2 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте! Не мога да си пращам ресурси с количките (било то от постовете или пък от главният замък). Дава ми че всички колички са запълнени! Проблемът е от няколко дни.
  • krohos (BG1)krohos (BG1) BG1 Публикации: 2
    здравейте днес не ми дойдоха наградите от приключилото събитие ужаси и жетони за строителство
  • kose2 (BG1)kose2 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте.Изчезнаха ми перата за бързо придвижване.Как мога да си ги върна
Sign In to comment.