Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта

Вашият акаунт беше блокиран!

Акаунтат ми е блокиран ,но защо? (Пише да се обърна до някой от поддръжката...)
GuardiaN AngeL @ bg 1

Коментари

• zahar_c4eto (BG1)zahar_c4eto (BG1) BG1 Публикации: 5
    Не е само твоя акаун а на голяма част от играчите на сървъра но ми е интересно как така са ме хванали за използване на, бот,  при положение че от повече от три месеца играя само през телефона. много искам да ми дадат смислен отговор..... 
  • Lord NikonLord Nikon Публикации: 229
    Здравейте,

Много играчи са баннати едно 90% от сървърите но това е положението ...
  • buratino_1975 (BG1)buratino_1975 (BG1) Публикации: 8
    нещо и аз не разбирам - изпратен ми е имейл за блокиране на акаунта в 12:52 - в този момент аз съм на работа и никой друг няма достъп до акаунта ми. пишат ми за някакви трети лица -аз лично ги разбирам като че някои друг е влизал в акаунта ми а това е невъзможно.
    buratino_1975 @ bg 1
  • veni7301 (BG1)veni7301 (BG1) BG1 Публикации: 79
    редактирано 28.04.2017
    За пореден път се гаврът със нас  а ние продалжаваме да си ги търпим,пишете на съпорта  ама какъв съпорт ???? Ас да не съм англичанин или руснак  нас ни имат за маимуни  от трети свят  дори и съпорта ни махнаха ако ще и на арменския поп да се оплакваш фаида няма ...Ще го прехвърлат  от единия крачол във другия  това е ......Трябвало ние да доказваме че не играеме със ботове АМА ГОСПОДА ВСЕКИ Е НЕВИНЕН  ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО  НАЛИ КАТА ДОКАЖЕТЕ ВИЕ  ЧЕ НИЕ ИГРАЕМ СЪС БОТОВЕ И ТОГАВА НИ НАКАЗВАИТЕ  А НЕ ДА СИ ПРАВИТЕ КАВОТО НА ВАС ВИ Е КЕФ  А АС ДА ТРЯБВА ДА ВИ ДОКАЗВАМ ЧЕ ВАЩЕ ОБИНЕНИЯ СА КУХИ ,  мисля че  господата шваби тябва да се засрамят наи-накрая.
    4399596.gif
  • nina0306 (BG1)nina0306 (BG1) Публикации: 4

щото не копуваме рубини

играем чесно

и неги интересува за ботовете дори когато им ги разкриваме

например съюза ФЕНИСК е бъкан с малки ботове които се използват за кражба на постове исела но постояно ни заблуждават че правят нещо за това

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл