Начало Goodgame Empire - Новини

Оплакванията.... ??

Wall of death (BG1)Wall of death (BG1) Публикации: 40
редактирано 09.10.2016 в Goodgame Empire - Новини
Здравейте,

Правя тази тема защото от спирането на сървара на сам има много оплаквания за мъртви армии ресурси и т.н И искам да ви помоля да спрете, да знам изгубихме много аз и вие ВСИЧКИ като цяло :( Ще има компенсации но отнемат много време защото не само нашият сървър е пострадал.... Сега сигорно ще си кажете: Ама ти не знаеш какво е да си изгубиш цялата армия т.н всъщност знам нищо че не съм развит :) Така че ви моля да спрете да спамите излишни теми, през последните 1-2 дена имаше много такива теми и все едни и същи някой протестираха (като мен) някой искаха да се кандидатират за модератор което според мен беше пълна глупост абе като цяло много се смях :D:):) Каквото станало станало :) сигорен съм че ще направят всичко възможно да се оправи сървара :):) 

Знам че тази тема е предизвика остра реакция от ваша страна (някои).

Коментари

• montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    прав си секи независимо коие ниво е загубил ресурси армия  рубини и секи си търси правата поне да му възтановят онова коието е спе4елил преди спирането и на берито много игра4и наляха много рубини и инс за да сапо напред в класирането и секи 1 трябва да се конпенсира и да му бъде дадено о това кудето е бил в класирането на спирането на берито и на турнира няма ништо от това коието казаха 4е ште има за хазните и другите награди ако мислиш 4е е не спараведливо секи да си търси това коието е спе4елил кажои
    montega @ bg 1
  • donzon (BG1)donzon (BG1) Публикации: 4
    Та на мен дори не ми пишат като им писах в петък за наградите.Явно просто ние ще си минем ей така без награди :))
    ми ако си писала в бг съпорта няма кои да ти отговори а или на руския или на германския 
    montega @ bg 1
    koi za poslednite ot berito li drugi nyma6e

montega @ bg 1
  • Bvelikov1506Pla (BG1)Bvelikov1506Pla (BG1) BG1 Публикации: 3
    здравейте да попитам имам проблем с закопуването на 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл