Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

вход- проблем

11315»

Коментари

• montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    касум поне 70% от игра4ите работят и как намират време да играят или поне да визат а за с4иупен крак несум видял някои а да пи6е с него и от таблет се влиза и през лаптоп и мобикновен 4е нямаме правата на модераторите ние сме само игра4и а тяхно задължение дасе докладва за секи проблем о какво има да умуват 
    montega @ bg 1
    бре 4овеко влез в руския форум и ми кажи как само  1 4овек го прави и днес от там разбрах за спирането имашего 20 мин преди спирането а тук по неговото спиране
    montega @ bg 1
    montega @ bg 1
    а нас когашани го кажат
    montega @ bg 1
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    montega (BG1) каза:
    а нас когашани го кажат
    Абе човек,такова съобщение се пише от комюнити мениджър, ти къде беше когато нашия ни каза довиждане, задачата на модератора е свързана главно със задачите във форума, не да информира какво са решили от централата в Германия!
    Zlat0mir @ bg 1
  • Kasun (BG1)Kasun (BG1) Публикации: 110
    Признавам че не го прочетох цялото но това което прочетох се отнася за компенсация от спрелия турнир :) ако се бориш за нещо от турнира ок извинявам се не съм те разбрал :) аз за друга компенсация се боря ама нея май руснаците не я търсят защото са си играли вчера :)Приятна игра ви желая аз смятам да не пиша в тази тема повече :) 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл