Довиждане

CleoCleo Публикации: 690
Здравейте,

Както се досещате от заглавието, дойде време да се разделим. Бих искала да само да споделя, че за мен тези две години и половина бяха изключителни, за мен бе чест да работя за вас, да бъда част от това общество, да се смея, понякога да се ядосвам, но винаги да бъда с вас. Последните месеци поради стечение на обстоятелствата все по-рядко се забелязвах, но никога не спрях да мисля за вас, да следя всичко, което се случва и да помагам, когато това е възможно. Имам нов път пред себе си, нови предизвикателства, но всички вие оставихте по нещо в мен и за това ви благодаря.

Сега ще опитам да бъда малко по-практична и ще споделя последниците от това довиждане. За съжаление, от тук нататък повече няма да има български комюнити мениджър и също така български екип по поддръжка. Ако имате някакви въпроси във форума, CruelThorn ще ви помага, както го е правил винаги. Нямам никакви притеснения и знам, че той ще се грижи за форума и за това да имате нужната информация. Що се отнася до поддръжката, то можете да създавате своите запитвания на английски, немски, руски или който от езиките, които имат поддръжка е удобен за вас.

Желая ви всичко най-хубаво, много позитивни емоции и много истински приятели!

Поздрави,
Cleo
Post edited by CruelThorn on

Коментари

• Kasun (BG1)Kasun (BG1) Публикации: 110
    За съжаление нещата не само че няма да се подобряват ами още повече ще се влошават :( чудя се нервите дали си струват вече за тази игра?!?
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 26.08.2016
    Преди всичко, искам да ти благодаря от мен, и съм сигурен, че не греша като казвам от цялото българско комюнити за усилията и помощта, която си ни оказвала винаги. Макар не всички да са го забелязвали, аз съм свидетел на това и имаш огромно БЛАГОДАРЯ!
    За мен беше страхотно изживяване да работим заедно и никога няма да го забравя. Пожелавам ти много успехи в новите начинания и се надявам с радост да си спомняш за нас. До нови срещи!

cooltext1134944310gif
  • Niakoi (BG1)Niakoi (BG1) Публикации: 80
    Kasun (BG1) каза:
    За съжаление нещата не само че няма да се подобряват ами още повече ще се влошават :( чудя се нервите дали си струват вече за тази игра?!?
    Прав си :)
    А аз се чудя, това сега какво означава. 
    Ако не знаеш чужд език, ще ..... супата ако имаш проблем, защото не можеш да пишеш на поддръжка. Няма кой да ти реши проблема. Ако има бъгове и искаш да съобщиш за тях, също не можеш, щото видиш ли не знаеш език. Ами за мен това си е чуста дискриминация за нашия сървър. А недай си боже да си купиш рубини и не ги получиш - не може да им пратиш запитване на БГ, защото това не се признава за език явно, нооооо българските ни карти за купуване се признават. Парите ще ти ги вземат ама рубини ГРЕДА :) :) :)
    Еххххх доживяхме :) :) :)

Niakoi @ bg 1
  • Kasun (BG1)Kasun (BG1) Публикации: 110
    Тук повечето псуват и калнът по CruelThorn и Cleo но истината е че те не са виновни за това че вършат работата която им е отредена а тя е да са вестоносци и за съжаление само толкова :) Сега ще остане само един и до колкото подразбирам няма да изземе функциите на Cleo за което няма как да го виня :) Аз мога да ги псувам на какъвто език е нужно но полза никаква :) за няколкото месеца които играя разбрах че докато купувах рубини ми се обръщаше внимание на проблемите и когато спрях да купувам ми показаха среден пръст и всичко си дойде на мястото  :D Та препоръката ми е ако не сте от тези които купуват рубини дори и да знаете език пийте една студена и не се занимавайте със скапаните шваби които дори не желаят да подсигурят човек към когото да се обърнеш  на роден език при проблем :)
  • Niakoi (BG1)Niakoi (BG1) Публикации: 80
    Kasun (BG1) каза:
    Тук повечето псуват и калнът по CruelThorn и Cleo но истината е че те не са виновни за това че вършат работата която им е отредена а тя е да са вестоносци и за съжаление само толкова :) Сега ще остане само един и до колкото подразбирам няма да изземе функциите на Cleo за което няма как да го виня :) Аз мога да ги псувам на какъвто език е нужно но полза никаква :) за няколкото месеца които играя разбрах че докато купувах рубини ми се обръщаше внимание на проблемите и когато спрях да купувам ми показаха среден пръст и всичко си дойде на мястото  :D Та препоръката ми е ако не сте от тези които купуват рубини дори и да знаете език пийте една студена и не се занимавайте със скапаните шваби които дори не желаят да подсигурят човек към когото да се обърнеш  на роден език при проблем :)
    Не е нужно, те не са виновни, с вързани ръце са така да се каже.
    А съм сигурна че ГГЕ изкарват добри пари от нашия сървър ( не е нерентабилен ) и биха могли поне комюнити мениджър, да осигурят. За съжаление ще пием студена водица и ако всички спрат да наливат парици може би ще решат или да назначат екип или да спрат БГ сървъра :)
    Niakoi @ bg 1
  • Mephala (BG1)Mephala (BG1) Публикации: 1
    Чудех се от известно време защо е отпаднал българският от "съпорта", пък ето какъв бил отговора...
    Това отлично обяснява и защо никой не ми отговаря на оплакването на английски от 05.10. насам. Вчера пробвах и на руски :) . Упорит човек, а ? Ще бъде интересно да разберем дали някой ще ми отговори на който и да е от езиците. Щото, нали се сещате- онези дето отговарят на руски сигурно имат интерес да разглеждат оплакванията на играчите от руския сървър, а не на нас -някакви си от БГ-то.
  • montega (BG1)montega (BG1) Публикации: 275BG1
    да и от там поне ти казват нешто братушките 
    montega @ bg 1
  • Дроначаря (BG1)Дроначаря (BG1) Публикации: 86BG1
    редактирано 28.11.2016
    Аз виждам много неща които все повече рушат играта
    НАЙ ВАЖНОТО Е, ЧЕ МНЕНИЕТО НА ИГРАЧИТЕ ОСТАВА НЕЗАБЕЛЯЗАНО ОТ НИКОЙ.
    Никой не пита играчите да ли искат да се осъществи даден ъпдейт
    Именно тези постоянни ъпдейти без съгласието на играчите отказаха много хора
    Веднъж не се направи едно гласуване за да се види какво искат играчите, които финансират тая игра
    Нещата не само че не отиват на добре, а отиват на все по-зле и то с много бърз темп.
    Преди 3 години играта беше хубава забавна, а сега е само убиване на време
    Дайте да не се лъжем и с броя на играчите
    Предполагам, че на теория сега броя на играчите е същия като преди 3 години, дори и повече.
    Но на практика 75% от играчите са с повече от 4 замъка.
    Да не говорим че съм виждал и хора с по 10 замъка
    останалите 20% от играчите имат 2-3 замъка
    а едва около 5% дори по-малко са с по 1 замък
    Post edited by CruelThorn on
    Too long.Edited by moderator Lord Nikon.
  • kinggamer13 (BG1)kinggamer13 (BG1) Публикации: 10
    Не ме гледайте, че съм малък, а гледайте, това което зная за Клео и Крюел. Прекрасни хора!
  • kinggamer13 (BG1)kinggamer13 (BG1) Публикации: 10
    R.s - Имаше един филм - " Малък голям човек " с Уди алън. Аз съм на 57 и уважавам присъствието на всеки един в тази игра. Успех на всички!
  • bleack pearl (BG1)bleack pearl (BG1) Публикации: 26
    Няма ли Българин да направи същата игра бре,ние сме много добри в това отношение :)
    всъщност няма да се учудиме ако тази е направена от такъв!

България има големи умове,но за съжаление възможноста за реализация е доста оскъдна!

bleack pearl @ bg 1
  • bobi67bobi (BG1)bobi67bobi (BG1) Публикации: 6BG1
    драги ми админи ли сте ,модератори ли сте ,моля спрете да променяте правилата  според това което ви дойде на ум сутринта едно е да се надгражда играта и да  има развитие друго е  промени в движение,просто така да има някаква дейност
    bobi67bobi @ bg 1
Sign In to comment.