Начало Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Сръчни стратегии

Здравейте,

Тук можете да обсъждате новия ъпдейт.

Поздрави,
cooltext1134944310gif

Коментари

• Спиди (BG1)Спиди (BG1) BG1 Публикации: 59
    Защо махнахте декоративните елементи от берито и сложихте тия тъпотий стротелните елемнти.
  • Спиди (BG1)Спиди (BG1) BG1 Публикации: 59
    Познайте кой ще го играе следващия път берито.

• akinak (BG1)akinak (BG1) Публикации: 28
    разочарован съм.все-още не мога да преценя плюсовете и минусите от новия ъпдейт но на първо четене е ясно че дава само една декорация.последната. аз досега си подменях старите декорации с тия от беримонд.на  играчите с големи нива сигурно им е все-едно.те са оборудвани.но за такива като мен от средна ръка  това има значение.
    akinak @ bg 1
  • Рамзес 2 (BG1)Рамзес 2 (BG1) Публикации: 6
    от всичко разбрах че няма смисъл да играя вече беримода 
  • Kasun (BG1)Kasun (BG1) Публикации: 110
    С това надменно отношение на тази алчна сган мисля че няма да е само беримонд
    Обновяването на някои събития и включването на нови неща е естествен процес.така се поддържа интереса на играчите.в крайна сметка играта трябва да се развива.но не може с лека ръка да се махат доказани положителни неща.премахването на декорациите от беримонд за мен е ГРУБА грешка.освен ако нарочно не е направено.и мислите ми ме водят точно в тази посока.явно организаторите си мислят че ни дават повече отколкото трябва
    akinak @ bg 1
    Няма нищо лошо в новите неща  :) но щом дадено събитие е започнало с дадени награди нямаш право да ги подменяш до неговия край :) Всяка една промяна по този начин е липса на уважение към дадените ти клиенти и да не си мислете че ви възприемат като други :)
  • montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    голяма грешка е това да махнат декорацията коиято даваше когато земеш 10к то4ки на берито както е тругнало и аз маи штего спирам да слагат нови нешта за награди но да не барат старите ако трябва да ги скъсят то4ките между наградите но декораците да си ги оставят круел што не писа за абдеита 4е ште махате декораците и след секи абдеит скривате по нешто да кажете 
    montega @ bg 1
    При тази активност явно или всички са си взели кастелана преди спирането на Кала или са си доволни на подхвълените им огризки :) Играта е хубава но отношението и поддръжката  са скапани тотално...
    ми явно е така ништо от това коието казаха 4е штели да дават не дадоха и стана както на бурите иуни месец уж давали нешто а то няма и наполовина от това коието казаха д а са дали  :)
    montega @ bg 1
  • Águila Roja (BG1)Águila Roja (BG1) Публикации: 1,279

http://prntscr.com/c3elg7 това ли ви е постоянният облик?

Скоро бях прочел в един ъпдейт,че ще правите постоянни облици,къде са те?

Пускате ми всички комплекти на най-новия купен командир и кастелан+облици за командир/кастелан за 90 дни,но не и постоянни!

Вярвам в/на това,което реша!
    Без значение истина или-не е то! 
    А кинти как ще ти търсят  :D и това ви е много даже  :D
    здравейте.много съм разочарован.включването на битката за кралските столици и номадите по едно и също време говори само за едно ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕПРОФЕСИОНАЛНО. поведение на организаторите на тази игра.не ангажирам никого с мнението си но го споделям. хубав ден на всички.
    akinak @ bg 1
  • gogo6537 (BG1)gogo6537 (BG1) BG1 Публикации: 114
    Добър ден!
    Забелязах като влезнах в последния беримонд наградата за 10 000 галантност изчезнала. Мога ли да попитам защо? Та тя е един вид доказателство от кой отбор си бил, за кой си се борил. Не е ли малко обезмисящо вече, защото наградата беше пряко свързана с събитието, а като я махенте връзката се губи и никъде не личи че се играе нещо. 
    Лек ден!

• Tsonko66 (BG1)Tsonko66 (BG1) Публикации: 5
    akinak (BG1) каза:
    здравейте.много съм разочарован.включването на битката за кралските столици и номадите по едно и също време говори само за едно ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕПРОФЕСИОНАЛНО. поведение на организаторите на тази игра.не ангажирам никого с мнението си но го споделям. хубав ден на всички.
    Определяш си преоритети и играеш това което ти е по важно, затова играта е стратегия:)
    Tsonko66 @ bg 1
    Нищо стратегическо вече няма в тази игра :) или купуваш червени камъчета и ти лижат задника или си много ценен като играч ама ще имаш да чакаш при поредния проблем зареди тях :)
    акинак е прав като искат да слагат оште нагрдаи към стрите и да не махат декораците за 4увалите а даги направят на 1000  от стрите награди на 500 от новите 
    montega @ bg 1
  • Lord_Apofis (BG1)Lord_Apofis (BG1) Публикации: 17
    Здравейте! Имам проблем при създаването на стройтелен елемент за +5 войника за набиране на слот. Проучването съм го направил, имам необходимите за целта ресурси, но след +1 войник всички останали допълнителни менюта ми ги дава заключени и не ми разрешава да създам стройтелният елемент необходим за влагане в казармата? 
    Има хора които доставят радост където и да идат, а други само когато си отидат!
Sign In to comment.