Начало Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Състезанието на Кала и Кралски награди

CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
Здравейте,

Тук можете да обсъждате новия ъпдейт.

Поздрави,
cooltext1134944310gif

Коментари

• adventurertimi1 (BG1)adventurertimi1 (BG1) Публикации: 14
    звучи интересно
    но за кралската столица ме е яд малко ;)
    не мога да ги взема тези награди
    нищо ново мн е тъпо
  • montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    ми то какво да се о4аква  хубав абдеит от година и отгоре няма 
    montega @ bg 1
  • slav60 (BG1)slav60 (BG1) BG1 Публикации: 2
    новия ъпдейт вече не работи
    ti какъв абдеит видя казват 4е пусанли ново състезание коието се бъгяса в4ера 
    montega @ bg 1
  • venci 1 (BG1)venci 1 (BG1) BG1 Публикации: 2
    sastezanieto v kala ne raboti- nedava to4ki i nagradi ot 2 dena. opravete go
  • rosho (BG1)rosho (BG1) Публикации: 3
    Трети ден  :smile:
    Вече дори и малките нива чакат компенсации 
  • akinak (BG1)akinak (BG1) Публикации: 28
    rosho (BG1) каза:
    Трети ден  :smile:
    Вече дори и малките нива чакат компенсации  
    Ами аз съм се приготвил да пия една студена вода за компенсация.Бях си поставил като цел да взема лявото око на Кала.Сега вече това няма как да се случи.Жалко.
    akinak @ bg 1
    сустезанието е блокирано за си4ки нива няма малки няма големи а от съпорта ни вест ни кост маи пак трябва се дигнат розовите знамена както преди година от си4ки сиузи и как разбраха веднага какво става и го оправиха 
    montega @ bg 1
  • DaNiMaD (BG1)DaNiMaD (BG1) Публикации: 25
    Ами давайте да вдигаме знамената на нищо не прилича това вече. Изобщо има ли на някой да му дава точки Кала
    ми може и да има штом круел не зел отношение оште мой тои за зема то4ки . ми не прели4а 
    montega @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    Здравейте,

За проблема е предадено на екипа и ще бъде отстранен възможно най-скоро. Когато имам повече информация, ще я споделя с всички.

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
  • Georgi Marinov (BG1)Georgi Marinov (BG1) BG1 Публикации: 60

Предадено е, това е ясно, обаче по скромните ми сметки изчезна на самураите.

Аз имах 3408 точки изчислих го да взема 6 удвояване в събота сутрин, понеже ми е почивен ден и да разцепя чужденците 6 часа с по 10 атаки минимум 8 точки на атака взимам. и като сметна днес вече щях да имам точно за двойното събиране на кастелана като миналия път. Даже миналия много повече имах.

КАК ще компенсирате играчите от първата стотица? Защото е много лесно да метнете някакви умрели подаръци, но проблема е, че едно 50 човека поне събирахме по две кастелана и другите награди?

други пък чакаха чужденците да го съберат?

ТОЗ път и "кафявите панталони няма да ви спасят, защото се омазахте до ушите"

Georgi Marinov @ bg 1
  • Pretorian777 (BG1)Pretorian777 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Няма ли главен в поддръжката на играта?Винаги има един,който стои отгоре.Като купувам рубини от извлечението на кредитната карта виждам,че парите отиват в Хамбург,Германия.Сигурно там е централата.Дайте да пишем до тях.Не може да нямат имейл.Явно тук нашите не са компетентни.Писах 2 писма до поддръжката.Никой не отговаря.Даже нямам известие,че са ми получили питането.Да ги уволнят и да сложат кадърни хора.Тези са се ояли явно и не им пука.Купих близо 200 000 рубина за да взема кастелана за 6 часа в удвояването ама спря да брои на 849.Дайте да пишем до централния офис.На немски или на английски.
    колеги сега видяхтели каква глупост измислили от подръжката само дето секи се трепал с номади  и темподобни и накрая го анулирали и секи дето е искал да земи то4ки докато се разбера 4е се е блокирало отишли на вятъра тоия пут трябва компенасация за си4ки нива минимум за по на секи 35 награди штш секи е загубил минимум толкова до сега 
    montega @ bg 1
  • MataKosmata (BG1)MataKosmata (BG1) Публикации: 3
    от два 4 дена е зъбило при мен кала и немога да взема кастелана а направих не 90 поне 390 точки 
    оправете си играта .
    MataKosmata @ bg 1
    не си само ти си4ки са така никакви то4ки не дава на никои
    montega @ bg 1
  • MataKosmata (BG1)MataKosmata (BG1) Публикации: 3
    Да имам тази нформация че доста хора не събират точки но говорех за мен да не включвам други :) 
    да си оправят бъговете и да мислят малко преди да се впускат в ново събитие .
    MataKosmata @ bg 1
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    Единственото решение, което виждам аз е да махнете това съзтезание, да го пуснете наново за 3 дена заедно със всички събития наведнъж, като точките от старото да се съберат със новото и така смятам че няма да има недоволни, ето давам ви решение на големия проблем! 
    Zlat0mir @ bg 1
Sign In to comment.