Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Толкова лигльовци !!

Здравейте ,  мисля да напусна съюза "Светците" с втория ми профил , защото с vasko__16  нещо не ми вървеше и почнах наново с профила Alienlab , и мисля да направя един съюз който да е твърдо ЗА нападането на постове и села, за да може да върна играта която беше преди 2-3 години  и да разкарам лигльовците !! Ако 3-4 човека се присъединят към инициативата ми смятам да напусна Светците и да направя въпросния съюз !!

Очаквам мненията ви по въпроса !!
Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!

Коментари

• Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    vasko__16 (BG1) каза:
    Здравейте ,  мисля да напусна съюза "Светците" с втория ми профил , защото с vasko__16  нещо не ми вървеше и почнах наново с профила Alienlab , и мисля да направя един съюз който да е твърдо ЗА нападането на постове и села, за да може да върна играта която беше преди 2-3 години  и да разкарам лигльовците !! Ако 3-4 човека се присъединят към инициативата ми смятам да напусна Светците и да направя въпросния съюз !!

Очаквам мненията ви по въпроса !!
    Случайно ако не си запознат с правилата на играта,не може да имаш повече от един профил!
    Zlat0mir @ bg 1
  • vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
    редактирано 15.03.2016
    Aми аз вече не играя от vasko__16 , дадох го на един приятел.. А и сега не ми казвай че няма ниикъде в играта мултиакаунти и че съпорта ги банва ...Аз съм виждал хора с по 20 акка а ти ми говориш за 2-ри профил , + че не играя аз от него
    Post edited by vasko__16 (BG1) on
    Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!
Тази дискусия е била затворена.