Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Айде рубинените да ходяд другаде

vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
Предлагам българския сървър да се рестартира и да се раздели на две (който е купувал рубини за под 72лв (включително) годишно получава рубините си и в двата сървъра , а който над 72 лв годишно - само във втория )

За покупката на рубини :  ако купиш в нормалния - получаваш рубини и в двата сървара ...
Ако купиш в премиум сървъра , получаваш рубини само там...

1.Нормален : 

- Времето за каквото и да било , както и цените на всичко  което се купува с рубини , ресурси или монети се намаляват с 5 %
  - Производството на всички сгради се увеличава с 5 %
  - Когато село се появи на картата се дава моментално на най-близкия играч и се появява 1 копиеносец защита , за да може да има повече битки между играчите и играта да е по - динамична
  - От съюзите се строят търговски метрополиси , срещу доста ресурси , например 1 млрд. дърво , 1 млрд. камък и 100млн монети и се строи 200 часа , или нещо от този сорт.
  - Ограничение от 72 лв за купуване на рубини годишно
  - Набират се  въоръжени граждани и милиция.

2. Премиум : 

- Всичко като във сегашния сървър 
  - наемат се милиция и въоръжени граждани
  - лимит за аванпостовете от 3 до 4
  - строят се търговски метрополиси

Очаквам мненията ви , Благодаря за отделеното време и Приятна игра

Post edited by vasko__16 (BG1) on
Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!

Коментари

• FastStoian (INT1)FastStoian (INT1) Публикации: 232
    редактирано 23.02.2016
    Някак си не мога да го възприема това предложение.Първо международния е по-голям сървър от бг като брой играчи ,има същите проблеми но никой не се оплаква .Просто сме приели че това е част от играта.Второ за селата има предложение което е доста по-разумно.Трето това много ми прилича на ония дебат преди време за това играта да стане ли платена или не.Отговориха разработчиците с не.
    Може да изглежда странно това което е написано но това мисля.Като отделно предложение това за мегаполисите ми харесва.
    FastStoian @ WWW 1
Sign In to comment.