Начало Goodgame Empire – Комюнити Развлечение и забавление

Игрички

Понеже ходя ня курсове по програмиране и мога да правя разни игрички и вече съм качил две много прости игрички (линкове най-отдолу) , можете да предлагате какви игрички да качвам , а може в тях да има име на съюз или т.н. , но просто давайте идеи за игри които не са трудни за програмиране а нещо от сорта на игрите които ще видите .. Абе мисля че ме разбрахте, а ето и линковете :  

Rapid Roll : 

vasko.exmagica.com/vaskogame1

Трошачка на клавиатури и мишки :  

vasko.exmagica.com/vaskogame2
Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!

Коментари

• alex77 (BG1)alex77 (BG1) Публикации: 127
    аз знам една игричка.наричам я ,,кент".това е игра с карти при която участват 4 играчи всеки от които има 4 карти.целта е да събереш 4 еднакви карти-примерно 4 девятки, 4 четворки и тн. Това ще стане като като от тестето с карти се слагат четири карти в средата и всеки може да си вземе карта в рамките на 15 сек. които започват след като и четирите карти  са обърнати с лицето нагоре.Играта свършва след като някой е събрал 4 еднакви карти и казва ,,кент" иследователно другите двама кажат ,,кент" и остане само един който не е казал ,,кент'' .Също предлагам да има класиране с точки.Примерно 1 място в играта да получава 20,2място-10тояки,3място-5 точки.

това е моето предложение :).Дано да ви се хареса
  • vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
    Няма да мога да я направя , сори !!
    Не съм толкова добър , за това ще ми е много трудно !!
    Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!
  • alex77 (BG1)alex77 (BG1) Публикации: 127
    ок няма проблем
Sign In to comment.