Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

съвет ако мислите да направите нов съюз

Ако мислите да направите нов съюз се замислете иматели качества и ниво.По-малките нива все по често правят нови съюзи, но това може да доведе до отказването ви от играта.Защо може да дове доведе до отказването ви от играта?
Защото ако сте малък съюз без известно време да влизат играчи и сте сам в съюза си започват атаки от други съюзи по силни от вас.Според мен трябва да сте поне 30-35 ниво за да съберете съюз, макар, понякога и хора 15-20 ниво събират членове по магичен начин, а понякога и хора 40-45 ниво не могат да съберат много членове.Трябва да имате качетсва, като добра работа в екип, дух за игра, редовност  и много други, но едно от най важното е лидера на съюза да е готов да помага на свойте съюзници във всичко.Той трябва да може да сплути съюза за да се оправят и когато него го няма, а не да цари хаос.Също така той трябва да е готов да поема и грешките на други играчи в съюза.Внимавайте и наглеждайте какво правят другите.Също така мисля че трябва да знае и основни неща, като как се нарежда атака, как се оправят командири, къде какъв  командир трябва и други такива. Това е мое мнени  към тези неща.Дано да съм помогнала :):):)

поздрави

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл