Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Атаки по постове и села !!

Повечето съюзи имат политика против атаката към постове и превземането на села ! ЗАЩОООО ??
"Ами не трябва да се нападат, ако искаш села си вземи свободни " или "Ако ми вземеш селото ще те направя на руини " -  това ще напишат повечето играчи със села ! Ако не трябваше да се нападат, защо тогава са сложили бутона  " Атака " щом цъкнеш на поста или селото ! Аз съм за атаките по постове и села, защото поста е като втори замък, а пък ако излязат села веднага се заемат от някой 70-то ниво !! Ако и вие сте така - пишете, ако не - напишете защо е това "не " !!!!
Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!
«1

Коментари

• jiktak (BG1)jiktak (BG1) Публикации: 60
    аз лично  до преди няколко   месеца нямах села откраднаха ми ги  и не можах да разбера кой(нямаше ме  3 месеца във играта ) и сега  имам села без да е трябвало да  крада от някой  имам някой от руини  но другите  ми от  останалите играчи питаите бе хора  винаги се намира кой да помогне...
    а иначе  знаеш ли защо  не се взимат села  щото   да речем   аз съм във 5-6 пъти по голям  съуз  от твоя  и те водя със  100 нива едвали би искал да ти взема селата ... така всеки слаб съуз  да речем има 5 села във  целия съуз  обявавам  война и ще се одремят  малките без села да не  се оплакват щото и големите нива спазват тая политика и до някаде помага и за тяхното развитие ...разбирам   и че неможе да се уредите със села  ама поне   ако намерите едвалище ви ги вземем
    jiktak @ bg 1
  • cevcet (BG1)cevcet (BG1) Публикации: 22
    Здравейте и аз да кажа две думи както знаете всеки е направил много и дал всичко от себе си и вложил доста усилия и средства зада ги хване тея или да си развие поста  и след това някой да дойде дати ги вземе  питам те vasko__16  ако си имаш села и хубави постове за които си дал много ресурс  да ги направиш и да ги завладееш селата и да дойдат дати ги откраднат  ти какво би направил или ще си траеш айде добре твои да са а аз щеси хвана нови ли ще кажеш. Подкрепям и думите на jiktak мерси за вниманието 
    cevcet @ bg 1
  • КОНАН76 (BG1)КОНАН76 (BG1) Публикации: 219
    И аз имах замък 70 левел имах и села но тях заграбиха,че дори мен изкараха крадец :)
    заминах по-работа и останах и без замък!
    Сега няма как да върна села нито постове,които са завзети от други играчи.
    Кофти е,дал съм пари за рубита за да се сдобия с всичо това,но вината си е моя щото давах :)
    Та да питам аз Васко ако му вземат селата,същата песен ли ще пее или друга?!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    6915026Sgif
  • vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
    Ами аз икам играта да е малко по реална, да усетя че е средновековна !!
    Преди 1000 години какво са правили владетелите ???
    Владетеля на Измислостан искал да победи Същоизмислостан и какво правят Измислостан:

Ей владетелю ня Същоизмислостан, даваш ли ми да ти завзема тези 2 града и тези 5 села ???????

Да, ама НЕ !!
    Тогава грабиш и после питаш ! И какво питаш:

Предаваш ли се ?? - ТОВА ПИТАТ !!!!

Пууууууу Айде погледнете във WIKIPEDIA или някъде другаде и ще видите !!
    Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!
  • FastStoian (INT1)FastStoian (INT1) Публикации: 232
    Крали са ми села и знам че е кофти но това е играта.Преди време на лидера му се наложи да отсъства и си купи режим защита(пилето) и върши работа.Особено за тези дето купуват рубини.
    FastStoian @ WWW 1
  • UserKalo_747 (BG1)UserKalo_747 (BG1) Публикации: 103
    господ почива ли си? - ами какво е било средновековието?
     Но дори и тогава е имало мир и благоденствие. Почети собствената ни история. Иван Асен Втори е докарал България на 3 морета без да е клал и бесил де-що свари - само е дигал сватби(те -съюзи) ;-)
    image.php?type=sigpic&userid=117196&dateline=1410590835Бъди какъвто си,а това което мислят другите за теб е тяхна работа.
    ТОВА Е ВОЕННА ИГРА.С големи букви е за да се вижда от всички добре.Това че Иван Асен втори не е водил много войни не значи че сме нямали такива царе.Най-големия от тях е цар Симеон.Освен това крадене си го водим ние дефакто не е против правилата.В бг-то много се мрънка по въпроса.
    FastStoian @ WWW 1
  • Red_Neck (BG1)Red_Neck (BG1) Публикации: 1
    От съвсем скоро съм в играта и за мен също беше непонятно това неписано правило за ненападение на аванти и села. Още повече, че няколко години играх Grepolis с много голям интензитет, а там войните са начин на съществуване. В Grepolis един сървър свършва от 6 месеца до 2 години (в зависимост от скоростта), строят се чудеса и се обявява победител и ...... край. Отваря нов сървър, с отбора се местите и започвате отново.

Тук е различно. Тази игра реално няма дефинирана крайна цел.
    Атакуват се основно измислени цели, а не истински играчи. Всичко е елементарно - влизаш 2 пъти дневно, строиш малко войска, шпионираш цел (която реално не може да се защити) и пускаш атака ... после се биеш в гърдите, че си спечелил слава и ресурси :)
    Т.е. не се изискват много усилия и време, а и ако реално почти никой не те атакува, ... с две думи може да си цъкаш с години.

Въпрос на гледна точка, но за мен е непонятно как се пускат нови играчи на карта и в близост до играчи с няколкогодишна преднина.
    Не си съвсем прав.Аз играя в международния 1.При нас за разлика от бг сървара се напада всичко разрешено и от всякъде .Също има играчи които се справят само с войни.Лошото е че има много големи съюзи с много подсъюзи които са на практика  недосегаеми за другите и много докачливи.
    FastStoian @ WWW 1
  • mishka56 (BG1)mishka56 (BG1) Публикации: 1
    И аз играя в международният вариант,но там има ограничение  до 5 села а не като тук по 20!Как начинаещите да си намерят свое село без да откраднат?!
    5 села са само на зимата обаче.
    FastStoian @ WWW 1
  • gosho55 (BG1)gosho55 (BG1) Публикации: 6
    Всичко вече е заето от големите нива играчи. Те за свое успокоение са измислили да не се нападат авантпостове и села. Ние малките нива няма откъде да намерим хубави аванти и села ако не си заграбим. Другият вариант е да спрем да играем за кефа на тези които вече си имат всичко. Мисля и че собствениците на играта са против тези измислени правила за ненападение и заграбване на аванпостове и села. Защото накрая ще останат да играят само високи нива. Всеки играч който е малко ниво няма да има възможност за развитие и ще спре да играе.
    gosho55 (BG1) каза:
    Всичко вече е заето от големите нива играчи. Те за свое успокоение са измислили да не се нападат авантпостове и села. Ние малките нива няма откъде да намерим хубави аванти и села ако не си заграбим. Другият вариант е да спрем да играем за кефа на тези които вече си имат всичко. Мисля и че собствениците на играта са против тези измислени правила за ненападение и заграбване на аванпостове и села. Защото накрая ще останат да играят само високи нива. Всеки играч който е малко ниво няма да има възможност за развитие и ще спре да играе.
    собствениците на играта  както ги нарекъхте не им пука ама хич  за  играчите който не купуват рубини  ако се почне масово да се крадат постове и села   ще почнат и да  се купуват много рубини за да се  върнат и  опазят то е във техен интерес ако им пускаше  щяха да направят бг сървър 2  то за новите играчи  вече новите играчи няма как да се  развият това е вярно  но все пак  тоя сървър не е реснат от близо 5 години май и няма място за големите нива  и тяхното развитие  пак камали за малките
    jiktak @ bg 1
    Чували ли сте за другото "умно правило" на големите нива както ги нарекохте вие?
    - Атакувай от аванпостовете си, а на замъка си постави защитници!
    Това не противоречили на правилото да не се нападат аванпостове и села - питам аз?
    Той ще ме напада от аванпостовете си и аз няма да му отвръщам. Така ли?

В тази игра няма правила, както и няма екип който да следи дали се спазват, затова недейте да се опитвате вие големите левели да си ги измисляте!
    Играя от 2 седмици. Опитвам се да си създам аван пост. Някакъв или няколко от големите левели постоянно ми праща саботажи. Та да попитам - саботажите разрешени ли са?
    Мишоци са големите нива. Изгарят аваните на малките нива, защото никой няма да разбере, че са нарушили измисленото от тях правило - да не се нападат авани и села.

Аз няма да ви спазвам измислените правила! Изгаряйте ми сградите във аванпоста, но който не успее със саботажа да му мисли!

gosho55 (BG1) каза:
    Чували ли сте за другото "умно правило" на големите нива както ги нарекохте вие?
    Това не противоречили на правилото да не се нападат аванпостове и села - питам аз?

В тази игра няма правила, както и няма екип който да следи дали се спазват, затова недейте да се опитвате вие големите левели да си ги измисляте!
    Играя от 2 седмици. Опитвам се да си създам аван пост. Някакъв или няколко от големите левели постоянно ми праща саботажи. Та да попитам - саботажите разрешени ли са?
    Мишоци са големите нива. Изгарят аваните на малките нива, защото никой няма да разбере, че са нарушили измисленото от тях правило - да не се нападат авани и села.

Аз няма да ви спазвам измислените правила! Изгаряйте ми сградите във аванпоста, но който не успее със саботажа да му мисли!

Правете каквото искате но само да ви кажа за саботажа  то се праща на ниските нива  който не играят във повечето случаи  за да се изпълнява дневната  задача, а защо се праща на малките нива  защото  ако го пратиш на  голямо ниво  и успее сградата която  запалиш  ще се гаси  2-3 часа   а при вас  5 мин и си готов .
    А иначе си още зелен ще го разбереш ако играеш тази игра  1-2  години че правилата които са създадени  са доло горе справедливи за малките и големите нива и са установени  от години  а единаците които ги нарушават си плащат за това.
    jiktak @ bg 1
    Във бг сървара имате много странни правила.В международния нямаме такива измислени и слава бого.Напада се всичко от всякъде както и се саботира.Понякога няма друга реакция освен саботажа.Това че гориш не значи че трябва непременно първо да гасиш.
    FastStoian @ WWW 1
    jiktak (BG1) каза:
    gosho55 (BG1) каза:

Правете каквото искате но само да ви кажа за саботажа  то се праща на ниските нива  който не играят във повечето случаи  за да се изпълнява дневната  задача, а защо се праща на малките нива  защото  ако го пратиш на  голямо ниво  и успее сградата която  запалиш  ще се гаси  2-3 часа   а при вас  5 мин и си готов .
    А иначе си още зелен ще го разбереш ако играеш тази игра  1-2  години че правилата които са създадени  са доло горе справедливи за малките и големите нива и са установени  от години  а единаците които ги нарушават си плащат за това.
    Незнам на колко години сте? Ако имате деца сигурно така ги и възпитавате. Да ритат, блъскат и да бият по-малките деца в училище. Това е невъзпитано, гадно, первезно и садистично.
    Като сте голям играч бийте се и правете саботажи на равните на вас.
    И разберете най-после! Няма такова правило ДА НЕ СЕ НАПАДАТ АВАНПОСТВЕ И СЕЛА. Прочетете правилата на играта в този форум. Аз ги прочетох и не видях такова правило.
    gosho55 (BG1) каза:
    jiktak (BG1) каза:
    gosho55 (BG1) каза:

Незнам на колко години сте? Ако имате деца сигурно така ги и възпитавате. Да ритат, блъскат и да бият по-малките деца в училище. Това е невъзпитано, гадно, первезно и садистично.
    Като сте голям играч бийте се и правете саботажи на равните на вас.
    И разберете най-после! Няма такова правило ДА НЕ СЕ НАПАДАТ АВАНПОСТВЕ И СЕЛА. Прочетете правилата на играта в този форум. Аз ги прочетох и не видях такова правило.
    Минахме на лична основа,   аз съм на  21  не нямам  деца  и не знам  защо ви го казвам това   но играта няма нищо общо със личния живот на човек,аз  лично влизам да разпусна  и повярвай гледам да се меря  със  моите нива не ги саботирам и ви посочих   причината за това на ниските нива  1 сграда  се гаси за 10-20 мин и не пречи на развитието на играча а саботажа на голямото ниво се  гаси със   часове  а и  големите нива си има къде по добър начин да се запали  пример пускаш му  3-4  атаки  и е запален,И във  крайна сметка   1 разбирам,  че и аз не знам на колко години сте но когато човек прави конструктивна критика   и не може да бъде оборен    със факти  както направих при вас не е нужно да се намесва личния  живот и това как  съм  възпитавал децата си ,във  крайна сметка аз съм  на мнението че едно  дете може да бъде напътствано не и възпитавано и да му бъде наложен  даден  образец как да живее  собствения си живот,със  две думи то си решава какво да прави,   ако съм му родител  може само да го подкрепям  но не и да му казвам какво да прави да се превърне   във кукла  на конци   без никакво самочувствие.

jiktak @ bg 1
    редактирано 16.12.2015
    Сградите се гасят само с рубини при ниските нива... иначе изгарят. Незнам как се гасят при високите нива. Може и при тях да е така. И да е така от скоро или от отдавна.
    Точно заради това не трябва да се оплакват високите нива. Ние ниските нива не можем да си отмъщаваме като ви нападаме замъците. Но можем да ви тормозим като ви превземаме аванпостовете и селата.
    gosho55 (BG1) каза:
    Сградите се гасят само с рубини при ниските нива... иначе изгарят. Незнам как се гасят при високите нива. Може и при тях да е така. И да е така от скоро или от отдавна.
    Точно заради това не трябва да се оплакват високите нива. Ние ниските нива не можем да си отмъщаваме като ви нападаме замъците. Но можем да ви тормозим като ви превземаме аванпостовете и селата.
    Нещо се бъркате   но никога не е било със рубини и не  изгарят   ако не се гасят
    освен ако поста   не бъде  завладян  и след това има отломки но със нормални саботажи и атаки никога сградата няма да се превърне във отломка,а относно  за гасенето    има шанс да ви даде незабавно загасяне  със рубини но изгасянето  струва  само ресурс,и отнема по малко  време,  а това за  постовете и селата по горе съм ви казал  че може да правите каквото си искате но във повечето случаи се  наказва със изгонване от съюза   и  т.н
    jiktak @ bg 1
Sign In to comment.