Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Въпроси

иван1106 (BG1)иван1106 (BG1) Публикации: 62
редактирано 08.09.2015 в Въпроси, свързани с играта
Пак съм тук, не унивайте. Продължавам да не получавам отговор на въпросите си, а те излизат все повече и повече, но аз съм упорита и нахална, та реших да отворя нова тема, тъй като всяка една с въпроси се затваря и се трият мнения, безпричинно. Ок, Клео твърди, че аз съм нарушила някакви правила във форума, моля за обяснение кои са въпросните правила и по какъв точно начин аз съм ги нарушила? Коректно ли е да те трият без обяснение? Нормално ли е модератора във форума да играе играта, при положение, че не би могъл да бъде безпристрастен? Нормално ли е един човек тук да коли и беси? Тоя форум за всички ли е или е само за феласите, т.е. ние имаме ли право да пишем в него? Въпросният модератор призова несъгласните с неговите действия да подадат оплакване срещу него на камюнити мениджъра, а Клео като такава без обяснение трие оплакванията и въпросите!Разбира се само наши постове се трият, а роптаеш ли срещу модератора се приема като злословене и лична нападка.Отговор, разбира се, не получавам.Явно сме в бай Тошово време, несъгласните с управляващите получават затвор, в случая бан. Питам - аз на кой да се оплача тогава, че екипа на играта в България е крайно неадекватен и изключително арогантен! Тенденциозно се толерират определени играчи, а други се ограничават, пълно безумие!
Post edited by иван1106 (BG1) on
иван1106 @ bg 1

Коментари

• RSL (BG1)RSL (BG1) Публикации: 89
    редактирано 03.09.2015
    Това че вие обиждате и ви трият постовете никой не ви е виновен, и аз бях писал по обидни неща и мои постове изтриха така че тая тема е безмислена не мислете че само ваши постове се трият не сте толкова специални че да ви се обръща чак такова внимание
    4382329.gif
  • Тихомир1 (BG1)Тихомир1 (BG1) BG1 Публикации: 15
    редактирано 04.09.2015
    RadierStael написа: »
    Това че вие обиждате и ви трият постовете никой не ви е виновен, и аз бях писал по обидни неща и мои постове изтриха така че тая тема е безмислена не мислете че само ваши постове се трият не сте толкова специални че да ви се обръща чак такова внимание
    И ти си безсмислен защо си тук .Това се питам
    Тихомир1 @ bg 1
    редактирано 04.09.2015
    Защо ли? защото искам и защото мога да си го позволя!
    4382329.gif
  • pepsi_1978pepsi_1978 Публикации: 7
    редактирано 04.09.2015
    Thread: Правила за ползване на форума - За можещите да четат
    pepsi_1978 @ bg 1
  • pepsi_1978pepsi_1978 Публикации: 7
    редактирано 04.09.2015
    http://bg.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?5
    pepsi_1978 @ bg 1
  • иван1106 (BG1)иван1106 (BG1) Публикации: 62
    редактирано 04.09.2015
    брей, Мегито решило, че не съм изчела правилата, сладурка. Ясен отговор на въпросите си не видях, моля някой всезнайко фелас да ми каже къде точно аз съм си послужила с обида. Никога не съм си позволила да обидя някой, обикновено ви иронизирам и то само позовавайки се на вашите идиотски писаници
    иван1106 @ bg 1
    редактирано 04.09.2015
    Идиотски писаници?Кой го казва това?-Човекът който ползва нашите "идиотски писаници" срещу нас,понеже няма достатъчно интелект да си измисли свой,с който да ни обиди и злепоставя пред другите,хаха...Там където си прислужила с обида отдавна е изтрито и ти го знаеш..Ти добре си ги прочела,Евала че си се сетила ама сети ли се да почнеш да ги спазваш??

ПС:Лайт хайде няма ли да се включиш и ти, какво само стойш отстрани и гледаш..Ама какво прибързвам и аз сигурно в момента мъдриш какво да напишеш,хайде чакам невероятното ти писание!
    4382329.gif
    редактирано 04.09.2015
    Разбира се, че ще използвам вашите писаници, драго ми феласче, всичко, което казваш може да бъде използвано срещу теб. За наш късмет вие не спирате да бълвате глупости и обиди. Не ми е нужно да си измислям мои си, много по-забавно е да ви вървя по петите и да ви разобличавам. При положение, че вие си ги дрънкате, как точно аз ви злепоставям. Заслугата си е изцяло ваша :)За пореден път казвам, никога никой не съм обидила, мога да възстановя с точност написаното, има хора, които го прочетоха, всички са на мнение, че триенето и причината за него бяха изсмукани от пръстите. Между другото, в българския език няма дума, която в множествено число да завършва на Й. То само на едно място гледам си налучкал правилното Й, ама е така поне това елементарно правило запомни.
    иван1106 @ bg 1
    редактирано 04.09.2015
    Ама с тоя правопис не се спря не съм в училище и ще си пиша както искам,какво само с правописа се заяждаш друго неможе ли да измислиш??Ние ли бълваме глупости и обиди??хаха а това че коментирате снимката на Теди какво е бре?хайде,хайде те още малко и светица ще се изкараш а?И какво изобщо си написала пълни глупости..Ако не пишеш за нас по форумите никой нямаше да знае че те има на картата...Кои сте вие дето мислите така?Така като гледам само ти отваряш теми и ни плюеш в тях..Каква заслуга какви 5 лева бре? Фелас винаги е бил и винаги ще бъде по достоен съюз от вашия!НИе да не сме като вас да привличаме съюзници към войната с празни обещания за столици и молове,хаха кой ще ви позволи да пипнете дори и един наш мол??Как мислите че ще стане тая работа?..От вас само празни приказки може да се очаква нищо друго
    4382329.gif
    редактирано 05.09.2015
    ха, вече си имам нов любимец при феласите. Radier, няма как да пишеш неграмотно и да ми кажеш нещо умно, нещата са навързани.С колко потенциал да разполагаш, щом не си завършил 4 клас? Тоя пост някой ти го е редактирал :) Ето и той не бил разбрал какво съм писала, сладур, обаче ми харесва как се палиш. Пиша за вас по форумите, след като вие сте пуснали тема.Би трябвало да се радвате, провокацията ви проработва. Обаче не ви липсва самочувствие, евала! И той не ме бил знаел и каква връзка има това със спора? Най-голямото острие на картата си ти Radier, всички ни е страх от теб. За пореден път, никъде не съм плюла, темата я отворих, защото ми писна да ме трият мен и моите съюзници без причина и без обяснение. Фелас, никога не е бил и няма да бъде по-достоен съюз от нас, не ние направихме група във фейса само , за да ви обиждаме, така че не разбирам как вас не ви е срам да повдигате тоя въпрос. Не ние отваряме тук теми с доклади и думите вижте ги тия нещастници. Нямате реална преценка за себе си, как си позволявате да оценявате другите? Айде пак без никаква връзка, ние привличаме съюзници във войната с празни обещания - това е интрига, драги модератори.
    иван1106 @ bg 1
    редактирано 05.09.2015
    Охо и фенки си имам ми браво на мен..хаха ти кат пишеш "грамотно" нещо умно да си казала?Хаха караш ме да се смея..Не съм бил завършил 4-ти клас..Казах ти не съм в училище и нямаш никакво право да ми държиш сметка как пиша,нее твоя работа..Ама то нали няма какво да измислиш и все една и съща песен си пееш!Не никой не ми е редактирал поста,не се притеснявай..Споко не се паля толкова лесно,просто съм потресен от вас и вашите глупости дет сте писали из форумите,по зле от това няма накъде,пък може и да има ще ви видя за вбъдеще дали може още по глупави работи да пишете из форума и да повтаряте едно и също като папагали..Ами имаме си достатъчно самочувстие но за разлика от вашето нашето е с покритие...Тук обаче сте в грешка..С какво вашия съюз е по достоен?С това че се правите властелини на картата ли?Искате да командвате всички в играта,понеже в реалния живот това няма как да стане..Какво за групата никой от нас не я е правил тя е направено много отдавна преди да започне войната,а това че там се разобличава какви сте вече е отделен въпрос..Отваряме теми не за да ви обидим или нещо подобно,просто паказваме какъв съюз сте,показваме на другите какви сте всъщност..Имаме реална преценка за себе си именно заради това си позволяваме да оценяваме и вас,ами то да ти кажа и ти пишеш всякакви глупости който нямат никакво връзка ала все пак ги пишеш нали..
    4382329.gif
    редактирано 06.09.2015
    Radier, сериозно почваш да ме отегчаваш, оказва се, че у фелас никой нищо не разбира с едно изречение. Сметка не ти държа как пишеш, просто правописът ти показва капацитета ти, достатъчно по тоя въпрос. Какви глупости пишем ние из форума, ти съвсем не си в час.И сега пак ще се повторя, щото ти пак плещиш глупости, че ние сме били писали. Кой пуска темите? Паметта ти изневерява, препоръчвам ти да вземеш мерки, като за начало погледни темите за войната - почти всички са пуснати от теб. Моля за пореден път поне си уеднаквете мненията - веднъж сте направили група за играта, ама като влезнах там да ви дъня се реши, че не е за играта, а си била за феласите само. Как вие ще покажете какви сме ? Пускате отчети предимно от Майк, а ние с него не се бием. Както вече казах ние сме хуманен съюз и когато играта се е превърнал в част от нечия терапия подхождаме с разбиране и търпение. В интерес на истината и аз имах отчети, може да съм шматка, ама чат пат ми се получава по някоя атака. Не съм качила и нямам намерение да качвам нищо, защото уважавам противника си винаги и не се мисля за по-добър играч от никой, просто приемам, че понякога изкарвам късмет. Още повече, мисля, че не е редно да плескам тук отчети на играчи, които вероятно не искат да се замесват в тия селски драми, ама за вас това е непонятно, нали? Ти, който само сваляш инструмент, който не си участвал в нито една война, (то и в тая не може да се каже, че участваш) най-много вдигаш дандания. В тоя ред на мисли не ми говори, че имаш реална преценка за себе си, защото осъзнай се, другите може да заблудиш, но не и тия, които воюваме.
    иван1106 @ bg 1
  • jani20 (BG1)jani20 (BG1) BG1 Публикации: 2
    редактирано 06.09.2015
    pepsi_1978 написа: »
    Може ли да попитам кога ще тръгне играта.
    jani20 @ bg 1
  • Ddragon (BG1)Ddragon (BG1) BG1 Публикации: 89
    редактирано 06.09.2015
    Вдигнах залата на 120 ниво пък не ми отваря 5та вълна на атаката бъг ли е ?
    Когато биете много по-малки, не забравяйте, че те помнят и растат, после да няма "от къде ми дойде" ; )
    редактирано 07.09.2015
    Не пазите за да не се случи това което стана с валентин от ароу ли?
    http://prntscr.com/8dqkcu
    http://prntscr.com/8dqkln
    И защо постоянно споменавате Майк?Завиждате ли му какво?Не разбирам защо във всеки твой пост го споменаваш?Вие ли сте хуманен съюз бре? хаха ... добър виц признавам ти го не съм се смял отдавна така..Че да не всички от съюза ви да са водили и преди война??Ти ли си човека да казва кой участва в войната или не?Ти която откакто съм тук (близо 2 месеца) Дали съм виждал и една атака по играч от теб,хаха разбирам ти да ме съдиш дали участвам или не при положение че пускаш атаки а не да бездействаш и да пишеш из форумите разни глупости за другите играчи..
    4382329.gif
    редактирано 08.09.2015
    Радиер, не във всеки пост споменавам Майк, вие качвате отчети от него с които се биете по гърдите колко сте велики,както и си направил в последния си пост. Стига вече с това завиждате му, че станахте банални, той какъв се явява в тая война, божество според вас май, та чак името му не може да споменем. И да, аз съм един от хората, които могат да си позволят да кажат кой участва във войната, защото аз съм в тая война от самото и начало, напоследък нямам много време, факт, лято е и все пак съм пускала някоя атака, а че ти не си разбрал, както впрочем нищо не си разбрал, си е твой проблем. Я ми кажи вие колко атаки пускате? Щото вие много отдавна минахте в защита. Ето, виждаш ли как сам си призна от колко време си в тоя съюз и то се приземи в летния сезон, когато всички я караме лежерно. Как тогава ти ще ми обясняваш на мен каквото и да е за войната? Осъзнай се, драги, смешен си и спри да ми спамиш темата, не е за теб. Въпросите са отправени към Клео и Круел и са от съвсем различно естество и въобще не са в твоята компетенция.
    иван1106 @ bg 1
Тази дискусия е била затворена.