Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Интернационален сървър !!!

vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
Българския сървър е много изостанал !!! Влязох в интернационалния сървър и видях колко добре се играе !!! Настроих си го на български .... и е идеално !!!
За всеки ден ти дава да си избереш измежду 3 награди, които се виждат какви са !!
Отделно ако си в съюз ти дава допълнителна награда.
Има награди за 8-мо 10-то и 12-то ниво а в българския сървър има само за 10-то !!!
Там всички играчи играят , а тук половината са зарязали играта !! Дори мисля да спра да играя в българския сървър и да играя само в интернационалния !! Ако и българският стане като интернационалния ще бъде супер !!!

Абе проверете сами ако не ми вярвате !!

Очаквам отговори
Post edited by vasko__16 (BG1) on
Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!

Коментари

• FastStoian (INT1)FastStoian (INT1) Публикации: 232
    редактирано 03.09.2015
    Аз съм от международния 1.Тук всичко се пази и за разлика от бг-то доколкото чувам няма вътрешни правила между играчите.Има големи ,силни и много докачливи саюзи.Има групи саюзи свързани с големите.Те са или академии(след като стигне определено ниво го прехвърлят) или подсаюзи.Много българи от бг-то се отказаха защото ако нападнеш някои от големите дори подсаюз да е те смилат от бой.Не са свикнали да пазят всичко а картата е доста голяма.
    Васко ако си сериозен и влизащ и играеш редовно ,ако си готов да пазиш всико дори аванпостове се крадат заповядай и играй иначе няма смисъл.През моя саюз минаха десетки дето си мислеха че могат ама като ги метнат 1 месец атаки и горят почти всичи се отказват.
    Никого не искам да плаша или отказвам но нещата не са толкова розови особенно от 50 ниво нагоре.
    FastStoian @ WWW 1
  • Deniskorchev (BG1)Deniskorchev (BG1) Публикации: 30
    редактирано 03.09.2015
    Как се сменя езика , ако някой може да ми каже ще е хубаво :)
    Deniskorchev @ bg 1
  • PawProPawPro Публикации: 6
    редактирано 03.09.2015
    Да и аз играя в Международно 1 и си е супер .Всички са много любезни ако някои иска да започне там може да ми пише за помощ :)
    PawPro @ WWW 1
  • Shtrak (BG1)Shtrak (BG1) Публикации: 3
    редактирано 05.09.2015
    vasko_16 тея награди се получават от нови акаунти, преди да пишеш отново колкото е яко, има го и в бг сървъра, интернационалния е на същия принцип като бг, но има какво да се оправи и в бг, примерно в други сервер има специални евенти за региона, при нас май липсват
    Shtrak @ bg 1
  • alextheberserk (BG1)alextheberserk (BG1) Публикации: 46
    ако искате да играете истинска игра играйте в международния :smile: 
    Не се смей защото съм паднал , а бягай защото се изправих !
Sign In to comment.