Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Мнението ми за играта: БОКЛУК !!!!

vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
Искам да направите играта малко по истинска !!!

Защо пък стрелците и копиеносците пък да не стават за атака, а пък бозбугание и арбалетите пък за защита ???

Същото се отнася и за Алебардите, Дългите лъкове, Тежките арбалети и Големите мечове ???

Също така при някои евенти можеш да взимаш само ренегати, а не оригиналните единици ??

Ако играта искате да я направите истинска, също така направете изпращане на рубини, монети или войници (завинаги) ??? Също така да могат да се взимат монети назаем от някаква банка например !

За да стане играта малко по истинска, зашо не добавите някакви истински единици, като например конница, а добавяте само някакви измислени като смъртни ужаси и разни такива !!!

Преди 2-3 години играта беше по-добра !!!!!!!!!!!
Post edited by vasko__16 (BG1) on
Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!

Коментари

• a4o3 (BG1)a4o3 (BG1) Публикации: 416
    редактирано 13.07.2015
    Да уж средновековна пък то по скоро към властелина на пръстените клони с тия ужаси Пещерни трошачи и простотии и не разбирам как примерно не можеш и ти сам да си вербуваш кралски войници какво като не си страшния господ ли не ти разрешава? Или пък не можеш ли и без рубини да си направиш железен щит или таран или пък да направиш кула без рубини,но все пак играта е средновековна а днес нашето време е финикийско :)
    И между другото банката е нещо което според мен е задължително да има в играта,защото тя е нещо което съществува още от преди Христа :)
    a4o3 @ bg 1
  • Dave Bonjovi (BG1)Dave Bonjovi (BG1) BG1 Публикации: 230
    редактирано 13.07.2015
    Напълно сте прави.А като предлагаха нови рангове в съюза от днешната армия казаха "Това е средновековна игра."
    Велик войн
  • FastStoian (INT1)FastStoian (INT1) Публикации: 232
    редактирано 13.07.2015
    Нека си завършат промените докрай и то по-бързо а не да чакат кой знае какво.Като се почна това с легендите се говореха много и то хубави неща като ново разширение на замъците.Да замат да пуснат ония абдейт с анимациите от битки та да стане ясно на повече хора за какво става въпрос а пък и за атракция.И тия конници да земат да вкарат под някаква форма или да обяснят защо няма да го правят.Като завършат започнатите големи промени да си кажем мнението и да се върви нататък иначе си е полвинчато и без смисъл за нивата до 69.
    FastStoian @ WWW 1
  • vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
    редактирано 16.07.2015
    Аааа по темата за нереалните войници, ggs не спират !!! току що ми излезе няква обява, дето ако си купиш
    еди колко си рубина ще ти даде еди колко си Ветеранични Смъртни Ужаса и Ветеранични Демонични Ужаса !!!

Wtf ????????
    Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!
  • a4o3 (BG1)a4o3 (BG1) Публикации: 416
    редактирано 16.07.2015
    vasko__16 написа: »
    Аааа по темата за нереалните войници, ggs не спират !!! току що ми излезе няква обява, дето ако си купиш
    еди колко си рубина ще ти даде еди колко си Ветеранични Смъртни Ужаса и Ветеранични Демонични Ужаса !!!

Wtf ????????
    Еми то сигурно по време на средновековието е имало смъртни и демонични ужаси от къде знаеш :)
    a4o3 @ bg 1
  • vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
    редактирано 17.07.2015
    Може би и войници мечки и войници лъвове е имало, както и скелети, и куп подобни !!!!

Май "Властелинът на пръстените" е синоним на "Средновековие" !!!!

:):):):)
  • Spartakus (BG1)Spartakus (BG1) Публикации: 2
    редактирано 18.07.2015
    Играта стана пълна боза и тея от съпорта да не ги споменавам но да знаят че бабами ги споменава като ходи на църква толкова са жадни че вече се чудят какво да направят за да изкарат нещо Ей мошенници върнете стария фейс на играта за да може всеки да е равен ...
    Spartakus @ bg 1
  • Simoeon Simov (BG1)Simoeon Simov (BG1) BG1 Публикации: 326
    редактирано 23.07.2015
    Е , то че играта си е комплексарска и рубинена , такава си е ;) Въпросът е дали най-накрая ще си погледнат броя на играчите , който значително намалява. Остават само стари по 70 ниво заедно с мултаците си ;) Имаше една тръпка играта ... Не схванах какво им се обърка , дали парите ( за онлайн игра изкарват МНОГО пари ) , дали властта... Не знам , но на мен ми харесва това , че форумът се наглежда от комюнити мениджърите и модераторите добре и се отговаря. Това е извън темата , но заговорих за ръководството на играта . Играта не е ,,боклук" , просто е в криза . Могат да излязат от нея като подобрят вече тази Shadow Kings , а не да превръщат Empire в задължение. Да пуснат реклами , преди си спомням , че дори и по bTV имаше една реклама ;Д Ако по някаква случайност коментарът ми попадне , ту до съпорт , ту до някой управител на играта се надявам да го прочете ... Бях се отказал , но реших да се върна понеже съм верен фен на играта.. Нека не я съсипват с безмислени ъпдейти .

Относно странните войници - Ами , да , би трябвало да е средновековна играта , но се влага и въображението на предците ни , които са вярвали в : дракони , духове , скелети , тролове , всякакви странни зли същества ;)
    Виждам и стари играчи пишещи за демоничните и за ужасите .
    Тези единици са мнооооооого стари ;)

А съпорта - той при мен си върви без проблем , винаги ми отговарят на абв пощата , не виждам какви проблеми има там .

Това е всичко от мен :)
    Simoeon Simov @ bg 1
  • редактирано 23.08.2015
    Относно рекламите то и сега ги има в интернет е пълно с реклами за играта
    но проблема е че рекламите изразяват друго казват че играта е стратегия и дават как се прицелваш
    с арбалет и ти самия стреляш.
    Много играчи им харесва тази реклама и започват да играят и като стигнат 9-10 ниво и видят че играта е само с рубини които се купуват се отказват. Един съученик видя рекламите започна да играе стигна 8 ниво и се отказа и замъа му го няма.
    Аз питам коя част от играта наистина е стратегия или единствената стратегия са рубините.
    Ами ако аз взема че спечеля томболата 100 000 рубина аз ще стана мега силен ще мога да се бия с 70 ниво.
    Това ли е стратегията.
    Аз предлагам когато атакуваш да ти излизат видове стратегий за битката и ти да си избираш.
    А не всичко да се решава от това на кой армията е по-силна. В средновековието е имало битки когато с много по-малка армия се е побеждавала огромна а тук няма такова нещо.
    Защо не може примерно да направиш ЗАСАДА или Кръгова атака или когато армията ти е повече да се биеш човек за човек. Давам пример просто нека играта стане наистина стратегия!!!
  • кукуруку (BG1)кукуруку (BG1) BG1 Публикации: 3
    редактирано 23.08.2015
    Защо ли cleo не иска да отговаря ?:rolleyes:
    кукуруку @ bg 1
  • редактирано 23.08.2015
    кукуруку написа: »
    Защо ли cleo не иска да отговаря ?:rolleyes:

Защото няма отговор. Няма как да го оспори.
    Това си е реалната истина която трябва да се каже в тази игра единствената стратегия за сега са рубините.
  • montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    редактирано 23.08.2015
    вярно е от последната година вси4ко стана рубинено и няма и 1 абдеит които да не нешто свързано с рубини а това за тези които са 8 ниво и дасе вдигат нивата мойе да мине и без да купуваш рубини> а и сега да попитам клео нешто КОГА 6ТЕ ВЪРНЕТЕ ПАИНТАИМА КОИТО БЕШЕ ЗА ЦЕНАТА НА 100% РУБИНИ ДА ТИ ДАВА 200% И НЕ КАЗВАИТЕ 4Е НЕ ЗНАЕТЕ 4Е СТЕГО СПРЕЛИ 6ТОТО ГО НЯМА ВЕ4Е 1 ГОДИНА???????
    montega @ bg 1
Sign In to comment.