Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Голямата скука . . .

Lady Vampirella (BG1)Lady Vampirella (BG1) Публикации: 32
Не вярвам да достигна до легендарни нива. Скуката, която настава между 60 и 70 ниво е убийствена, като изключим съмнителното удоволствие да те атакува някой 70 и не знам си колко отгоре ниво и да си гасиш пожари около седмица, няма какво да правиш ресурсите и си ги подаваме един на друг. Архитект - забравих какво беше това, изследовател - какво е това и има ли почва у нас?! Търся нещо за точки опит прекрасни възможности - кради села (не, мерси, не съм крадец по душа), - покани приятел (всичките ми приятели са тук, на път да се откажат и да отидат да играят другаде)Какво ми остава? Да му ударя един сън в очакване на Гудо (разбирай архитекта или...) и да спя,. Приятни сънища!Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!
Lady Vampirella @ bg 1
Post edited by Lady Vampirella (BG1) on

Коментари

• АртурWarrior (BG1)АртурWarrior (BG1) Публикации: 5
    редактирано 26.06.2015
    Браво, любов моя, таман ще вършиш повече работа в къщи!;)
    АртурWarrior @ bg 1
  • vindiesel1vindiesel1 Публикации: 27
    редактирано 26.06.2015
    Кулите дават достатъчно точки за дигане на левел.
    vindiesel1 @ bg 1
  • Lady Vampirella (BG1)Lady Vampirella (BG1) Публикации: 32
    редактирано 26.06.2015
    Супер! Като съм ги вдигнала, сега какво? Може би да плета чорапи? А и когато най- сетне намеря някой навит да влезе в играта, не мога чрез имейл. Сега пък трябва да правя блог или да си правя профил в Facebook. Нямам такова намерение. Играта е игра, докато е забавна. Достатъчно мъчения си имам в real life, каквито ми предлага Ники- къщна работа! No way, Artur, love!
    Lady Vampirella @ bg 1
  • Dr. Deo (BG1)Dr. Deo (BG1) BG1 Публикации: 230
    редактирано 29.06.2015
    Ами аз правя така:
    Като е скука пускам си играта играяяя си и така
    Велик войн
  • Jonaleth (BG1)Jonaleth (BG1) Публикации: 56
    редактирано 01.07.2015
    Ало , Вампира , бутни си сградите и строй наново. ще ти даде пак опит. Пък като ти е скучно отиди в друг съюз. В нашия винаги е интересно.
    Jonaleth @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл