Питай ме

CleoCleo Публикации: 690
редактирано 07.05.2015 в Развлечение и забавление
Здравейте,

Твърдя, че вече съм опознала както вас, така и настроенията и вълните в нашия форум и се радвам, че съм част от всичко това. Реших, че една такава темичка може да ни се отрази добре. Идеята е следната: Можете да ме питате всичко (в рамките на допустимото, разбира се :D). Ще ви отговоря максимално откровено (аз по принцип не съм особено добра в лъжите :o). Каква е уловката? За всеки въпрос, който зададете и на който аз отговоря, ще последва въпрос от моя страна към играча, поставил първоначално въпроса към мен. Запазвам си правото при нужда да се въвеждат допълнителни условия, ако "работата стане сериозна" :p. Някой ще се престраши ли?! :cool:

Чакам въпросче.
Post edited by Cleo on
«1

Коментари

• nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 05.05.2015
    Ай аз ще съм първия :cool: така моя въпрос е: Как е името ти в играта :D
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 05.05.2015
    nomercy2 написа: »
    Ай аз ще съм първия :cool: така моя въпрос е: Как е името ти в играта :D

Хехехех :)

Знаеш, че не мога да отговоря на този въпрос. Опитай с нещо друго.
  • ATANAS55ATANAS55 Публикации: 9
    редактирано 05.05.2015
    Ами ,добре, дали си свободна?Имаш ли си приятел?
    ATANAS55 @ bg 1
    редактирано 05.05.2015
    ATANAS55 написа: »
    Ами ,добре, дали си свободна?Имаш ли си приятел?

Всъщност от няколко месеца съм сгодена :)

Моят въпрос към теб е кои три неща от играта ти допадат най-много?
    редактирано 05.05.2015
    Cleo написа: »
    Хехехех :)

Знаеш, че не мога да отговоря на този въпрос. Опитай с нещо друго.
    Според мен можеш но не искаш :) .Ще задам втори въпрос от колко време си Community Manager ?
  • dudidudi Публикации: 76
    редактирано 05.05.2015
    едно питане и от мен на какъв принцип се печелят геройте кое влияе какво да ти се падне .
    dudi @ bg 1
  • aleks127aleks127 Публикации: 27
    редактирано 05.05.2015
    и един въпрос от мен копуваш ли робини,и работиш ли
    aleks127 @ bg 1
  • ATANAS55ATANAS55 Публикации: 9
    редактирано 05.05.2015
    Греда....... но карай сгодена не значи омъжена.......три неща ли, убиме:)))
    ATANAS55 @ bg 1
    редактирано 06.05.2015
    Според мен можеш но не искаш :) .Ще задам втори въпрос от колко време си Community Manager ?

Здравей,

На този въпрос мога да отговоря :D. Година и 3 месеца вече съм тук :p.

Моят въпрос към теб е какво ти допада във форума?
    dudi написа: »
    едно питане и от мен на какъв принцип се печелят геройте кое влияе какво да ти се падне .

Това е интересен въпрос, но за съжаление, отговорът е, че е на случаен принцип и се определя изцяло от нашата система. Единствената подсказка е, че колкото по-активен е един играч, толкова по-голям е шансът за добър герой или оборудване.

Бих те попитала кое събитие в играта ти харесва най-много и защо?
  • Dan97Dan97 Публикации: 49
    редактирано 06.05.2015
    Cleo откога играеш играта
    редактирано 06.05.2015
    aleks127 написа: »
    и един въпрос от мен копуваш ли робини,и работиш ли

За купуването на рубини не е редно да отговарям, но мога да споделя, че според мен всеки играч има право да избира стратегията си и начина, по който играе. Рубините са помощ, от която всеки може да се възползва, ако реши. Дали работя, да :D. Да бъда комюнити мениджър е работата ми. Живея в Хамбург и работя за Goodgame Studios :o.

Моят въпрос към теб е ако имаш право на едно предложение за играта, какво би било?
    Dan97 написа: »
    Cleo откога играеш играта

Започнах да играя точно преди година и половина и все още има много неща, в които не съм се специализирала и които бих искала да усъвършенствам. Според мен играта е изключително интересна и всеобхватна и се надявам и всички вие да се забавлявате с нея.

Ти откога играеш играта?
  • Dan97Dan97 Публикации: 49
    редактирано 06.05.2015
    Октомври , 2012
    Миналата година започнах наново с този акаунт
  • SwayerValetobra (BG1)SwayerValetobra (BG1) Публикации: 30
    редактирано 06.05.2015
    да питам и аз нещо:)
    Защо премахнахте 200% прайма?
    SwayerValetobra @ bg 1
    редактирано 06.05.2015
    SwayerValetobra написа: »
    да питам и аз нещо:)
    Защо премахнахте 200% прайма?

Няма подобна информация. Единственото, което мога да добавя, е че тези бонуси се получават на случаен принцип и се активизират от нашата система. Съжалявам, че не мога да предоставя повече информация по въпроса.

Кое според теб е най-важно, за да бъде един играч в тази игра успешен?
  • Cool333Cool333 Публикации: 4
    редактирано 06.05.2015
    Здравей, и от мен един въпрос: Как разбра за играта? От реклама в интернет, приятел или...?
    редактирано 06.05.2015
    Здравей,

На този въпрос мога да отговоря :D. Година и 3 месеца вече съм тук :p.

Моят въпрос към теб е какво ти допада във форума?

Това е интересен въпрос, но за съжаление, отговорът е, че е на случаен принцип и се определя изцяло от нашата система. Единствената подсказка е, че колкото по-активен е един играч, толкова по-голям е шансът за добър герой или оборудване.

Бих те попитала кое събитие в играта ти харесва най-много и защо?

Cleo това което ми допада във форума е ,че почти винаги има нещо интересно за четене и за играене.
    Ще задам и трети въпрос имали лимит на рубините и монетите.Примерно да имаш 999 999 999 монети и да неможеш повече
    редактирано 06.05.2015
    Cool333 написа: »
    Здравей, и от мен един въпрос: Как разбра за играта? От реклама в интернет, приятел или...?

Здравей,

Разбрах за играта, докато проучвах компанията, в която кандидатствах за работа :) Ами ти?
    Ще задам и трети въпрос имали лимит на рубините и монетите.Примерно да имаш 999 999 999 монети и да неможеш повече

Няма подобен лимит. Предният ми въпрос към теб беше кое събитие в играта Empire ти допада най-много и защо? :)
  • eswat (BG1)eswat (BG1) Публикации: 138BG1
    редактирано 06.05.2015
    ...................
    eswat @ bg 1
    редактирано 06.05.2015
    Здравей,

Разбрах за играта, докато проучвах компанията, в която кандидатствах за работа :) Ами ти?

Няма подобен лимит. Предният ми въпрос към теб беше кое събитие в играта Empire ти допада най-много и защо? :)

Cleo предния ти въпрос към мен беше какво ти допада във форума не кое събитие ми допада най много
    Но ще отговоря на този.Събитието в good game empire което ми допада най много е кралят на кравите.Това събитие ми допада най много защото е мн смешно да се биеш с някакви кравички и на края да получиш един званец който ти прави армията кравешка :D
  • SwayerValetobra (BG1)SwayerValetobra (BG1) Публикации: 30
    редактирано 06.05.2015
    като изключим парите,без които не може,най важно е да си редовен.Но ако върнат 200% прайм,ще е много по забавна и достъпна за повечето нормални хора играта,
    SwayerValetobra @ bg 1
Sign In to comment.