Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Тук мо же да се оплаквате

mitpep (BG1)mitpep (BG1) BG1 Публикации: 134
  • Оплаквайтe се тук

Post edited by mitpep (BG1) on

MITPEP

Коментари

• stoqnka (BG1)stoqnka (BG1) BG1 Публикации: 9
    редактирано 18.04.2015
    Аз ще се оплача които и да сте,пак промениха наградите за благородство,непоносимо е.
    stoqnka @ bg 1
  • nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 18.04.2015
    Вече прекалихте ко е тва колело на късмета бе.То направо е като съзтезанието по благородство.Направихте го само за да можем да копуваме тес билети и да печелите и от това нали.
  • mitpep (BG1)mitpep (BG1) BG1 Публикации: 134
    редактирано 18.04.2015
    Наистина.Състезание по благородство 2.В състезанието по благородство поне играем за нещо,а в колелото на късмета си харчим рубините

MITPEP

• FastStoian (INT1)FastStoian (INT1) Публикации: 232
    редактирано 18.04.2015
    По-добре е от преди.По-големи награди.Тази игра иска подръжка а това става с пари все пак.Който иска да дава аз не желая.Трябва който иска да може да купи пък и бонуси от време на време.
    FastStoian @ WWW 1
  • Ddragon (BG1)Ddragon (BG1) BG1 Публикации: 89
    редактирано 21.04.2015
    на мен ми дава същите зелени глупости тва колело :Д
    като гледам в чата - не само на мен - нищо не видях да се е променило освен по-дългото висене на Къци пред замъка и интерфейса.
    Когато биете много по-малки, не забравяйте, че те помнят и растат, после да няма "от къде ми дойде" ; )
  • krasimir 20krasimir 20 Публикации: 1
    редактирано 21.04.2015
    ne mogat li za dekoraciq da izmislqt neshto po qko kato na primer statoq naresuvana tvoeto ime ili neshto dr
    krasimir 20 @ bg 1
    редактирано 25.04.2015
    Как се печелят късметчета. Знаете ли?:confused::confused::confused:

MITPEP

• hdhdhdhd Публикации: 25
    редактирано 26.04.2015
    върнете кодовете
    hdhd @ bg 1
  • stanimirkanchevstanimirkanchev Публикации: 16
    редактирано 02.05.2015
    искам да се оплача първо от това че алхимика вече не идва а още го има в точките за постижения второ да спрът да правят промени по играта а да оправят тъпите бъгове като вляза ми излизат по много оферти и играта се забавя още повече
    ако хорятя искат да си купят рубини ще купят без някой да им казва
    stanimirkanchev @ bg 1
    редактирано 23.08.2015
    Къде се дяна алхимика или го пуснете или махнете наградите аре we ggs

MITPEP

• icapicap Публикации: 1
    редактирано 25.08.2015
    Това ли са сериозните играчи да се пускат атаки от чужди села и да се показва колко сме велики или когато се вкарват пари да се хващат села само е добре и когато хванем далечно село да не може да бъде опазено и да се стремим да се забавляваме купуваме неща който са виртуални и винаги остават в сървъра а да няма забавление мисля че трябва от сървъра да се замислят че селата ги гоним и дебнем с месеци и години и да се премахне опцията да може да се атакува от села те не са ли точно за това за ресурс или храна
    icap @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл