За уникалния правопис....

ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
редактирано 15.06.2015 в Развлечение и забавление
Не проумявам какви глупости се пишат по този форум, и то елементарни грешки - неща, които се учат в първи клас!
- Няма разстояние между тиретата
- "В" и "Във" не се различават
- Пълен и кратък член не се зачитат
- Главната буква след точката не е правило за някои хора тук.
А за глаголните времена просто няма да говоря ..... то се почва за нещо в сегашно, после за бъдеще време в миналото, завършва се отново с минало и мисълта не се схваща изобщо, ама изобщо.
Затова, ако не можете да си изтеглите стотици програми за коригиране на грешките...не държа някой да пише тук, защото пак някой първокласник ще ме наплюе, защото съм причинил глобалното затопляне.....
Post edited by ivailo.98 on
Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
Ивайло

Коментари

• номер2номер2 Публикации: 432
    редактирано 20.03.2015
    е гати да не съм ученик бе
    номер2 @ bg 1
  • КОНАН76 (BG1)КОНАН76 (BG1) Публикации: 219
    редактирано 21.03.2015
    Много си прав Ивайло :)
    но ето,че се намират хора които веднага ще си покажат културата!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    6915026Sgif
  • FastStoian (INT1)FastStoian (INT1) Публикации: 232
    редактирано 21.03.2015
    Не е въпрос на култура ,а защо да се замислям за правила на правопис във форум на игра за удоволствие?
    Не е ли ежедневието достатъчно стресиращо че и тук ?Какво от това особенно за хора като мен които от 10 клас не са учили български(граматика) ,а съм с висше техническо и след това 8 години стаж.Малко се минава границата Ивайло.
    FastStoian @ WWW 1
  • Lolles17 (BG1)Lolles17 (BG1) Публикации: 370
    редактирано 21.03.2015
    FastStoian написа: »
    Не е въпрос на култура ,а защо да се замислям за правила на правопис във форум на игра за удоволствие?
    Не е ли ежедневието достатъчно стресиращо че и тук ?Какво от това особенно за хора като мен които от 10 клас не са учили български(граматика) ,а съм с висше техническо и след това 8 години стаж.Малко се минава границата Ивайло.
    Да, то все пак като напиша примерно:i4akai me che shte prashtam resursi, разбирате ме, нали?:D:cool:
    Lolles17 @ bg 1
    редактирано 21.03.2015
    Не става въпрос за кирелицата а за правопис на български.Кирелица за.Забелешки за правопис особенно членове запетойки и тем подобни-твърдо против.Все пак не сме ученици а се забавляваме с тази игра.
    FastStoian @ WWW 1
  • nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 22.03.2015
    Съгласен съм с стоян
  • КОНАН76 (BG1)КОНАН76 (BG1) Публикации: 219
    редактирано 23.03.2015
    FastStoian написа: »
    Не става въпрос за кирелицата а за правопис на български.Кирелица за.Забелешки за правопис особенно членове запетойки и тем подобни-твърдо против.Все пак не сме ученици а се забавляваме с тази игра.
    Не съм много съгласен с теб,особено като видях написаното от човек с висше образование (запетойки-запетайки,кирелица-кирилица),на това ли ще учиме децата във форума?!
    Аз не съм много учен но се съобразявам,защо не и вие!!!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    6915026Sgif
    редактирано 23.03.2015
    Форума не е училище.Техническия профил допускаме много грешки.Защо да не се премълчават?Това ли е най-важното?
    FastStoian @ WWW 1
  • редактирано 23.03.2015
    ''Забележки'',а не ''забелешки''.:D
  • profanaprofana Публикации: 1,947
    редактирано 23.03.2015
    Кирил и Методий не са създали азбуката,защото нямали какво да правят...това не е случайно!
    Напълно съм съгласен с Ивайло,защото не може да има изречение: zdr ko pr iDkashh li da shte igraem

Приятна игра!
    http://prntscr.com/2z8nxs

http://vbox7.com/user:pro__gamers

По-добре е да не вземеш нищо,отколкото да загубиш всчико!

profana is here anytime.
    http://prntscr.com/2ycqc1
    http://prntscr.com/3bgclx
    6915026S.gif

Моят YouTube Channel :https://www.youtube.com/channel/UCUgPeIhvngwEieje_ZIw2KA/feed
    Моля абонирайте се!!!
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 14.06.2015
    Здравейте, реших и аз да се включа в тази тема. Напълно съгласен съм със Ивайло! Не може да се допускат такива елементарни грешки.
    PowerGamer @ bg 1
    редактирано 15.06.2015
    Че защо да не може.Каво пречи и какво толкова кусурно има.В България ако незнаете има доста диалекти.
    Това е военна а не правописна игра.Всеки има право да пише каквото си иска в рамките на добря тон и ако някай незнае при кореспонденция с поддръжката има правописна програма.Всеки греши и моля да не се правят забележки затова.
    FastStoian @ WWW 1
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 15.06.2015
    Щом повечето в България са неграмотни, дай и ние да сме неграмотни. Има разлика между диалект и грамотност. Обикновено диалекта е с грешно ударение.
    PowerGamer @ bg 1
  • mitko_dm (BG1)mitko_dm (BG1) Публикации: 8
    редактирано 15.06.2015
    "я моа и да моа,моа и да немоа,ама ти ма чай на завоа да видиш ко моа" Хайде приятна игра хейтърчета :d
    mitko_dm @ bg 1
  • mainakmainak Публикации: 90
    редактирано 15.06.2015
    това не направа са еитари и нарочно написах погрешно
    mainak @ bg 1
Sign In to comment.