Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Храна

petkraskipetkraski Публикации: 2
редактирано 01.09.2015 в Съвети и трикове
Дайте съвет как да произвеждам повече храна? Има ли начин да си купувам храна със злато?
Post edited by petkraski on
petkraski @ bg 1

Коментари

• nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 26.02.2015
    Сериозно ли!Няма как да копуваш храна с монети поне вече няма.Ако искаш да произвеждаш повече храна ето как.Построй 10-12 ферми в главния и ги направи до 10 ниво това е само ако не си легендарно ниво.И после дигаш обществения ред и ще видиш колко ще произвеждаш.Също си построй пекарна.
  • PawProPawPro Публикации: 6
    редактирано 01.09.2015
    Щом искаш повечко храна направи това което ти е каза пича от по-горния пост.Освен това си построи мелница ако нямаш което ме съмнява.При много голяма нужда вземаш 3 авантпоста,храната да е първия ресурс може 6 производство ако има с 8 още по-добре.Във тях правиш същото и дъниш само декорация.Късмет
    PawPro @ WWW 1
  • gunai4 (BG1)gunai4 (BG1) Публикации: 5
    здравейте 
     да попитам  за декора преди го местех от главен в пост и от     пост в главен сега съм забравил  как става та ако някой знае били споделил моля ?

• Lord NikonLord Nikon Публикации: 229
    gunai4 (BG1) каза:
    здравейте 
     да попитам  за декора преди го местех от главен в пост и от     пост в главен сега съм забравил  как става та ако някой знае били споделил моля ?

Здравей,

Декорацията не може да се мести както и преди така и сега.

Поздрави.
  • SpeedyBG (BG1)SpeedyBG (BG1) Публикации: 11
    Може да си избереш в кой замък искаш да отиде. Но за съжаление става само когато полуаваш за награда от някое събитие декорация.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл