Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

деца....:)

drujbadrujba Публикации: 17
редактирано 04.01.2015 в Представяне на играчите
Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.

6 деца от един съюз "Меси и Стрелци" ми нападат поста, ехаааа... браво момчета, евала! това е голямо постижение! :)
Post edited by drujba on
drujba @ bg 1
«1

Коментари

• ЦарСимеонЦарСимеон Публикации: 55
    редактирано 30.12.2014
    защото ти атакуваш постове за това те наказваме
    ЦарСимеон @ bg 1
    редактирано 30.12.2014
    drujba написа: »
    Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.

6 идиотски деца от един съюз "Меси и Стрелци" ми нападат поста, ехаааа... браво момчета, евала! това е голямо постижение! :)
    и от къде ти хрумна деца
    ЦарСимеон @ bg 1
  • drujbadrujba Публикации: 17
    редактирано 30.12.2014
    дечковци :) постове до сега не съм нападал или ако съм, дай снимка :)
    drujba @ bg 1
    редактирано 30.12.2014
    нали говорим на лично
    ЦарСимеон @ bg 1
  • martiv1martiv1 Публикации: 15
    редактирано 30.12.2014
    Какво като са деца!?
    martiv1 @ bg 1
    редактирано 30.12.2014
    Деца са, че нападат постове въпреки, че има неписано правило да не се нападат.. искали малко чест нашите и ми думнали поста хаха жалка работа :) и да, сега се сетих, че нападнах поста на The King докато нямаше съюз и само защото той нападна поста на Crafter за да стане първи в топа! Вие пичове като не знаете нищо изобщо не си врете носленцата там където не ви е работа. :)
    drujba @ bg 1
    редактирано 30.12.2014
    просто не се нападат постове и сега какво дискриминация към децата ли
    ЦарСимеон @ bg 1
    редактирано 30.12.2014
    аха а вие 6 човека ми думнахте моя ? айде просто не ме занимавайте с тия глупости, нападни ми главния замък и тогава си отваряй устата :)
    drujba @ bg 1
  • Bastet (BG1)Bastet (BG1) Публикации: 4
    редактирано 30.12.2014
    Дискриминация това онова,хора дръжте се мъжката и нападнете замък ако ви стиска не постове!:d
    Bastet @ bg 1
  • KhergitKhanateKhergitKhanate Публикации: 69
    редактирано 30.12.2014
    Хора има лични съобщения не спамете във форума :)
    KhergitKhanate @ bg 1
    редактирано 30.12.2014
    извинявам се, но искам просто да се знае. :)
    drujba @ bg 1
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 31.12.2014
    Деца са, че нападат постове въпреки, че има неписано правило да не се нападат.. искали малко чест нашите и ми думнали поста хаха жалка работа :) и да, сега се сетих, че нападнах поста на The King докато нямаше съюз и само защото той нападна поста на Crafter за да стане първи в топа! Вие пичове като не знаете нищо изобщо не си врете носленцата там където не ви е работа. :)

Тотална простотия.И на мен са ми нападали постовете , но като ми ги нападат аз нападам в главния и ги паля и точка по въпроса.Другото което е сега какво , какво като са деца?Нима само 20-30 годишни могат да играят играта ли?Сигурно в играта са 70% деца , тъйче свиквай ...
    PowerGamer @ bg 1
  • alienlab1312 (BG1)alienlab1312 (BG1) BG1 Публикации: 813
    редактирано 31.12.2014
    наистина в играта повечето са деца.
    molt1115 @ bg 1
    редактирано 31.12.2014
    PowerGamer написа: »
    Тотална простотия.И на мен са ми нападали постовете , но като ми ги нападат аз нападам в главния и ги паля и точка по въпроса.Другото което е сега какво , какво като са деца?Нима само 20-30 годишни могат да играят играта ли?Сигурно в играта са 70% деца , тъйче свиквай ...
    Нападали са ми поста доста хора ама това да ти се изредят 6 човека един след друг от един съюз, само и само да те свалят от топа и да се покачат те... ще ми кажеш, че не е детинско ли ? Аз съм 19 левел няма как да запаля 2-3 играча по 31 левел.... женски организми.......
    drujba @ bg 1
  • KhergitKhanateKhergitKhanate Публикации: 69
    редактирано 31.12.2014
    Нападали са ми поста доста хора ама това да ти се изредят 6 човека един след друг от един съюз, само и само да те свалят от топа и да се покачат те... ще ми кажеш, че не е детинско ли ? Аз съм 19 левел няма как да запаля 2-3 играча по 31 левел.... женски организми.......
    Човек няма как да те 'свалят от топа' и да се 'качат те' ако са с повече от 10 нива пред теб защото не взимат чест :)
    KhergitKhanate @ bg 1
    редактирано 31.12.2014

Дай сега да ни мрънкаш!Пак ти казвам това е военна игра не детска градина,където искат ще те нападат!Даже скоро и мен очаквай че нали си ми голям мъжака!Нали си много силен , запали ги!Да,ще ти кажа че не е детинско!Защото 70% от тук са деца!А ти си единствения ще ме извинявате за израза "български простак" .който има нещо против децата който играят!Във играта се познавам със много хора по-възрастни от мен 20-30 годишни , а ти си единствения такъв малоумник , който има нещо против децата!
    PowerGamer @ bg 1
    редактирано 31.12.2014
    лидерат ти да каже защо са атаките и темата да се затвори
    и нямаш доказателства на колко са айде кажи аз на колко съм и дай доказателство
    ЦарСимеон @ bg 1
    редактирано 31.12.2014
    PowerGamer написа: »
    Дай сега да ни мрънкаш!Пак ти казвам това е военна игра не детска градина,където искат ще те нападат!Даже скоро и мен очаквай че нали си ми голям мъжака!Нали си много силен , запали ги!Да,ще ти кажа че не е детинско!Защото 70% от тук са деца!А ти си единствения ще ме извинявате за израза "български простак" .който има нещо против децата който играят!Във играта се познавам със много хора по-възрастни от мен 20-30 годишни , а ти си единствения такъв малоумник , който има нещо против децата!
    Ей палячо какво като е военна игра? И тя си има правила, стегни се малко.
    drujba @ bg 1
    редактирано 31.12.2014
    Ей палячо какво като е военна игра? И тя си има правила, стегни се малко.

Къде пише да не се нападат аванпостове?
    PowerGamer @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 02.01.2015
    Здравейте,

Моля да спазвате добрия тон.

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
Тази дискусия е била затворена.