Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

прекалихте

Lady Vampirella (BG1)Lady Vampirella (BG1) Публикации: 32
Какъв е този нов ъпгрейд?!Един ремонт не можеш да си направиш без да си стъпил на кралството ако някой идиот те запали през нощта тогава какво правим,а?Смятам да се разкарам от тъпата игра,а познавам поне още пет души които също ще го направят.Разбирам да искате нови ресурси за новия тип сгради,но за старите и за ремонтите е абсолютна простотия!Един приятел щеше да влиза,направо ще го откажа.На 100% се махам от тук,а и много други мислят като мен!Така няма да спечелите много нови играчи.Напротив - даже ще загубите от старите.По-голяма простотия не бяхте правили.И без това все повече руини има скоро цяяялата ви империя ще стане на такива.Само от нашия съюз знам трима души,които мислят да се махнат,а един няма да се включи.Ако смятате да си задържите играчи не правете играта мисията невъзможна за другите!Тези които са на работа или на училища не могат да ви киснат цял ден да ви строят невъзможно скъпи стъкларници.

О от друга страна сте големи хитреци - да затворите темата за критики.Оставете поне няколко души да кажат нещо и после затворете и моята!
Lady Vampirella @ bg 1

Коментари

• super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 18.11.2014
    Накрая хитрата сврака с двата крака.Някой ден на тези лумпени лакомията през четирибуквието ще им излезе.През целия ден целия съюз беснее в чата, не знам кога ще се спрат ГГС.Друга простотия, 500 легендарни нива, средно за 3 дена да минаваш едно ниво, ти трябват 3х500=1500 дни, 1500/300=5г. (смятам приблизително за по-лесни сметки).Но по 3 дена са в най-добрия случай, съмнявам се да са по толкова на 200 и някоя ниво, значи в най-добрия случай ти трябват около 5 години, за да стигнеш до края.Поредната простотия, направо нямам думи и всичко това, за да купуваш рубини за по-бързо развитие, дано някога се осъзнаете, ГГС.Най-вероятно това ще стане, когато вече фалирате.
  • UserKalo_747 (BG1)UserKalo_747 (BG1) Публикации: 103
    редактирано 18.11.2014
    Съгласен съм.Особено за ремонтите,защото гася един замък и хоп - искат ми въглища и стъкло и не знам си к'ви ти ми тинтири-минтири разни идиотщини!И не може да се оправят едни прости ремонти.Хайде - разбирам,че се почва поне,когато получиш леден замък,че иначе откъде по на зле?!Махнете ги тези гадости, защото половината играчи се махат!Но си е ваш проблем.Понякога да си много оригинален не е вече оригинално!Това вече преля чашата!
    image.php?type=sigpic&userid=117196&dateline=1410590835Бъди какъвто си,а това което мислят другите за теб е тяхна работа.
Тази дискусия е била затворена.