Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Станете легенда - 18.11.2014

1732

Коментари

• veselin_9veselin_9 Публикации: 54
    редактирано 18.11.2014
    Ако подаръка е гасене само на главния ще се ядосам, защото горя на пясъка. Направете го така, че да избираш кой замък искаш да си угасиш.
    Интернетът убива, когато се използва неправилно. :)
  • villy_a (BG1)villy_a (BG1) BG1 Публикации: 8
    редактирано 18.11.2014
    Здравейте, във връзка с новият ъпдейт искам да изкажа не само моето мнение но и на целия ни съюз, ние мислим че повечето от нас ще се откажат от играта. НЕ СМЕ СЪГЛАСНИ С НЕГО. Не може ако гориш, ако строиш и т.н да се искат толкоз много видове ресурси, това значи че ако те палнат много месеци ще трябва да се гасиш и няма да можеш да строиш т.е да се развиваш. Сигурно има и други проблеми но не сме проучили всичко. Така че предпочитаме да се върне предишната версия на играта
    villy_a @ bg 1
  • romijeromije Публикации: 654
    редактирано 18.11.2014
    Подарък!?!?!??!?Сериозно ли бе??ГГС станали сте много жалки!!!!По жалки и от преди! !!!!!Да пуснете подарък и оп всичко ще се оправи.
    Да ама не!!! По добре махнете този ъпдейт!!!
  • Ddragon (BG1)Ddragon (BG1) BG1 Публикации: 89
    редактирано 18.11.2014
    veselin_9 написа: »
    Ако подаръка е гасене само на главния ще се ядосам, защото горя на пясъка. Направете го така, че да избираш кой замък искаш да си угасиш.

Кво ти пука, все едно няма да те запали някой някога пак, и все едно ще има смисъл да играеш ...
    Как ще вдигнеш кула 5то?
    Аз съм 70ка - правя 23 зехтин на час, една кула 5то иска 4к, т.е. 12к трябва да произведа, за да стигнат 4к и да вдигна 1 кула на 1 място!!!

Успех ви желая, чакам 2 дни и ако няма развой по темата трия акаунта.
    Не съм само аз.
    Жена ми, 2та малчугана и поне още 4 човека от съюза.

Места о постове поне ще има бол, само не знам как ще ги гасят тез дето ще ги завладеят.
    Е .. за 2-3 години се ще ги загасят, успех желая на всички мазохисти
    Когато биете много по-малки, не забравяйте, че те помнят и растат, после да няма "от къде ми дойде" ; )
  • РУСИТЕ7 (BG1)РУСИТЕ7 (BG1) Публикации: 45
    редактирано 18.11.2014
    Не знам дали някой изобщо чете, но до тук добра дума не видях за новият Ви ъпдейт. Интересно дали след толкова недоволство бихте променили нещо или пак ще си наврете главите в пясъка. Само не забравяйте че задниците са ви отвън. Продължавайте с това безхаберие и ще си играете сами.
  • tenko911tenko911 Публикации: 14
    редактирано 18.11.2014
    е но пък с рубинчета се гаси както преди стига да си купиш
    tenko911 @ bg 1
    редактирано 18.11.2014
    Верно, ако не променят ъпдейта и си изтрия акаунта, какво значение, че гори? ;) :mad:
  • Locco (BG1)Locco (BG1) Публикации: 13
    редактирано 18.11.2014
    Искам да ми обясни някой( cleo , mleo и разни такива) как 44 ниво ще си угаси замъка, след като му иска зехтин ??????????
  • Ddragon (BG1)Ddragon (BG1) BG1 Публикации: 89
    редактирано 18.11.2014
    РУСИТЕ7 написа: »
    Интересно дали след толкова недоволство бихте променили нещо или пак ще си наврете главите в пясъка. Само не забравяйте че задниците са ви отвън.

Е там вече зехтина ще има смисъл :d
    Locco написа: »
    Искам да ми обясни някой( cleo , mleo и разни такива) как 44 ниво ще си угаси замъка, след като му иска зехтин ??????????

Ми как - с рубини ;)
    Когато биете много по-малки, не забравяйте, че те помнят и растат, после да няма "от къде ми дойде" ; )
  • РУСИТЕ7 (BG1)РУСИТЕ7 (BG1) Публикации: 45
    редактирано 18.11.2014
    С рубини, как? Те прекалиха. Или чакаш да станеш на руини и междувременно играеш други игри. Мога да ти препоръчам някои. Тези тук не заслужават никакви пари да инвестираш.
    редактирано 18.11.2014
  • Silveto89 (BG1)Silveto89 (BG1) Публикации: 97
    редактирано 18.11.2014
    romije написа: »
    2qxx5s1.jpg Whaatttt????

хахаха е браво сега да не очакват да извадим телефоните и картите и да започнем преводи да им правим
     Silveto89 (BG1)
  • Progamer666Progamer666 Публикации: 167
    редактирано 18.11.2014
    popivo написа: »
    Очаквайте следващият "Гениален ъпдейт" : стрелците се правят със зехтин да си смажат тетивата , а пък мечовете с руда за да се ковът в ковачница която ще струва само 50 000 рубина :d
    Това ме изкефи
    Progamer666 @ bg 1
  • mignovenie (BG1)mignovenie (BG1) BG1 Публикации: 74
    редактирано 18.11.2014
    Здравейте, какви са тези нови правила? Изискват се въглища, зехтин и стъкло за да се загася дори? Ако може някой админ да разясни за какво иде речч?
    mignovenie @ bg 1
  • ststar2ststar2 Публикации: 8
    редактирано 18.11.2014
    ТАЗИ ИГРА Е ИЗМИСЛЕНА ДА СЕ ПЕЧЕЛЯТ ПАРИ-ДОБРЕ ВСИЧКО НА ТОЗИ СВЯТ СЕ ПЛАЩА, НО С ТОЗИ ЪПДЕЙТ НЕЩАТА ЗАГРУБЯХА ТОВА СИ Е ЖИВО ОБИРДЖИЙСТВО. ШОМ ИСКАТЕ ДА ЗАГУБИТЕ 1/2 ОТ ИГРАЧИТЕ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ. АКО ЪЛДЕЙТА НЕ БЪДЕ ОТМЕНЕН ДО ДЕН ДВА СИ ИГРАЙТЕ САМИ. ПРИЗОВАВАМ НИКОЙ ПОВЕЧЕ ДА НЕ ДАВА И СТОТИНКА ЗА РУБИНИ!!!
    ststar2 @ bg 1
  • GalinFighter (INT3)GalinFighter (INT3) Публикации: 13
    редактирано 18.11.2014
    по цигански ъпдейт не бяха пускали супер идиотщина, как може бе ебати лакомите монаси тия от гудгейм...
    Защо по дяволите ще ми искат някъв ресурс от зимата и от пустинята за да си строя обикновени сгради на зелено . отвратителен ъпдейт !!!
    GalinFighter @ bg 1
    редактирано 18.11.2014
    Подаръка ви даже не струва, дава грешка и нищо. Дори не разбрах какъв е бил.
  • cortezzcortezz Публикации: 254
    редактирано 18.11.2014
    Грешка в подаръка = нищо ,
    добро впечатление ;)
  • boro_doroboro_doro Публикации: 1
    редактирано 18.11.2014
    За пръв път пиша във форума, но този ъпдейт е абсурд!
    А за подаръка - на всички дава грешка!
    boro_doro @ bg 1
    редактирано 18.11.2014
    Този „подарък„ е доста интересен .:d
Sign In to comment.