Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Станете легенда - 18.11.2014

131

Коментари

• sashli (BG1)sashli (BG1) Публикации: 22
    редактирано 20.11.2014
    Мисля че е нормално новите сгради да ги направят трудни за строеж.Все пак сме 70-то ниво и няма да ни пуснат нещо лесно,дето ще го направим за една седмица и после пак ще се чудим какво да парвим
    sashli @ bg 1
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 20.11.2014
    А,браво
    ...
    PowerGamer @ bg 1
  • РУСИТЕ7 (BG1)РУСИТЕ7 (BG1) Публикации: 45
    редактирано 20.11.2014
    Хора, огледайте се в момента има "Специална оферта" - можете да си купите 7500 xp срещу 40К рубини. Хайде спрете се! И опита ли ще си купуваме. Направо направете един магазин и да си пазаруваме, нека има и рекламна брошура "оферта на седмицата", че да можем да следим кога са промоциите. Като гледам скоро и black friday ще има. Ей какво трябва да се случи, че да се осъзнаете незнам.
  • georgi tigergeorgi tiger Публикации: 43
    редактирано 20.11.2014
    или махаите ъпдеита или поне овеличете грабежа на зехтин и въглища и стъкло и когато се свалят зехтин въглища и стъкло да се свалят по бързо и с 50 % повече при свалянето също така да се намалят легендарните нива драстично щот са много
    georgi tiger @ bg 1
  • Queen_TaraQueen_Tara Публикации: 14
    редактирано 20.11.2014
    РУСИТЕ7 написа: »
    Хора, огледайте се в момента има "Специална оферта" - можете да си купите 7500 xp срещу 40К рубини. Хайде спрете се! И опита ли ще си купуваме. Направо направете един магазин и да си пазаруваме, нека има и рекламна брошура "оферта на седмицата", че да можем да следим кога са промоциите. Като гледам скоро и black friday ще има. Ей какво трябва да се случи, че да се осъзнаете незнам.

Ами ще стане така, че този който си купува рубини, ще "хвръкне"нагоре по-нивата, ще стой нови сгради, съответно ще поддържа повече войска и ще е по-"як" . А който не ръси рубините ще копаев нивичките и ще събира ТО по традиционния начин.
    Queen_Tara @ bg 1
    редактирано 20.11.2014
    също така да се печели и повече опит за легендарните нива от кули поне по 30 % повече опит от кулите
    georgi tiger @ bg 1
  • RaiRai Публикации: 6
    редактирано 20.11.2014
    Направо не мога да повярвам, че протестът проработи, но ето, че стават и чудеса.
    Браво, ГГС! Казвм го съвсем искрено, постъпихте достойно. Свалям розовия флаг.

П.П. Надявам се да навикнете да взимате мнението на играчите ;)
    Rai @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 20.11.2014
    Здравей,

Подобни "протести" са напълно безсмислени и не са причина за промени в играта. Такива се правят само след анализиране на данни от нея и вашите изчерпателни критики, с които успяваме да направим играта по-приятна за всички и за които Ви благодарим.

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 20.11.2014
    Браво на вас ! Вече малките нива може да се развиват нормално.....
    АМа точките опит срещу 40к рубини явно и те ще се купуват... няма граница тази алчност :))))
    рубинчовците ще станат много по-яки.... умници

и ВСЕ ПАК АКО МОЖЕ ДА ВЪРНЕТЕ СТАРИТЕ ПЕКАРНИ,А НЕ ДА МЕ НАБУТВАТЕ С ОЩЕ 10К РУБИНИ ЗА ЕДНО НИВО ПЕКАРНА,КОЕТО МИ ДАВА САМО 5 %
    the best BG @ bg 1
    редактирано 20.11.2014
    аз пък на ГГС бих им предложил вместо да правят тоя ъпдеит дет всички са недоволни да го променят коренно 1-нови нива поне до 90-80 нови нива на фермите казарми нови да има това с нивата ако несе съгласите поне свалете нивата легендарните до 200 някъде и такива работи
    georgi tiger @ bg 1
    редактирано 20.11.2014
    но като цяло и от мен браво но ще сваля фланга след като бъдат намалени легендарните нива
    georgi tiger @ bg 1
  • LaikLaik Публикации: 2
    редактирано 20.11.2014
    CruelThorn написа: »
    Здравей,

Подобни "протести" са напълно безсмислени и не са причина за промени в играта. Такива се правят само след анализиране на данни от нея и вашите изчерпателни критики, с които успяваме да направим играта по-приятна за всички и за които Ви благодарим.

Поздрави,
    Защо все пак не оставиш хората да повярват ,че могат да променят нещо , а грубо унищожаваш вярата в демокрацията ...
    Laik @ bg 1
  • РУСИТЕ7 (BG1)РУСИТЕ7 (BG1) Публикации: 45
    редактирано 20.11.2014
    Привет! Не мисля, че подобни протести са безмислени. Не е наша работа да анализираме - ВАША Е! и след като целия сървър /и не само Българския/ пропищя, трябва да си направите извода колко им е писнало на хората от глупавите ви ъпдейти. Мисля, че дори реакцията закъсня. Това е игра, а Вие го превръщате в машина за пари. Колко време си мислехте, че можеше да продължите? Аз играя от времето когато имаше "братя по оръжие" и повярвай ми беше много по-интересно от сега. Ако идеята ви е да останат само АБСОЛЮТНИТЕ рубинени играчи ще ти кажа нещо - можехте да я постигнете ако не бяхте променили част от глупостите сътворени от Вас. Отговори ми само на един въпрос: Щом сте срещу мултиакаунтинга, защо не работите в тази посока? Аз а и сигурно самия ти знаеш, че почти няма играч с един единствен акаунт. Как като ти пратя копие от личната си карта или извлечение от банковата си сметка доказвам кой съм и защо, по дяволите трябва да Ви ги пращам след като самите Вие не сте регистрирани като администратор на лични данни?
  • RaiRai Публикации: 6
    редактирано 20.11.2014
    Здравей,

Поздрави,

Круел, много те уважавам, ама и ти намери за какво да се хванеш ;) Дали ще кажеш "протест" или "критика", семантиката, която аз вложих е сходна. Но, ако трябва да го кажа по твое му, не мисля, че ако си бяхме останали само с критиката, и не го бяхме превърнали в протест, щеше да се промени нещо... Форумът изобилства от такива примери.
    А иначе, само за протокла, и аз не съм съгласна, че нещата по принцип трябва да се решават с протест.

И това е последното, което ще напиша по тази тема, дори и да имаш намерение да ме затапиш ;) Връщам се към безхаберната си игра, където нито зная, нито искам да зная за форума. Чакайте ме при следващата недомислица :p
    Rai @ bg 1
  • Генералисимус М (BG1)Генералисимус М (BG1) Публикации: 17
    редактирано 20.11.2014
    Здравейте на всички .Първо днес не съм много в течение , но сутринта влязох за малко и видях , че мога да си строя сградите по стария начин - само с дърва и камък , което ме радва и браво на админите , че са са вслушали в нашите искания . Сега обаче имам проблем - не ми зарежда играта . Пробвах да вляза през няколко места но ми зарежда само логото . Някой може ли да ми каже да не е блокирана нещо или имам друг проблем ?
    Генералисимус М @ bg 1
  • ?????? ????? (BG1)?????? ????? (BG1) Публикации: 5
    редактирано 21.11.2014
    Ddragon написа: »
    Ми редно е, Клео, защото с играта щеше да стане като с номадите: просто спряхме да ги играем след последния ъпдейт...
    Ама много си прав, да знаеш - имам си тефтерче и си ги пазя, тези,които ги стигна съдбата им, вече са зачеркнати - говоря за подписа ти. А що се отнася до номадите-не си струва смъртта на добри войници за това, което получаваш накрая
    бялата мечка @ bg 1
  • ПутинПутин Публикации: 100
    редактирано 21.11.2014
    Здравей,

Поздрави,

Както видя всички казаха какво не им хареса ъбдеита и благодаря на ггс че бяха разумни и прмениха част от ъбдеита но протеста си проработи ако не бях протестирари нямаше да го оправят и повече от 250 играчи не бяха писали в тази тема защо не им хареса ъбдеита аз съм доволен вече и ггс да мислят повече преди да пуснат такива ъбдеити
    Путин @ bg 1
  • Ddragon (BG1)Ddragon (BG1) BG1 Публикации: 89
    редактирано 21.11.2014
    Ама много си прав, да знаеш - имам си тефтерче и си ги пазя, тези,които ги стигна съдбата им, вече са зачеркнати - говоря за подписа ти. А що се отнася до номадите-не си струва смъртта на добри войници за това, което получаваш накрая
    М дам, някой даже питат що така станало - забравят хората че преди 4-5 месеца а били някъв от 48мо с алебарди и кастелан 40% (те на 65-70), на други съюзите им се позапалиха, та ореваха цялата карта: Аз на кой трябваше да рева като бях с 20 нива надолу и ми направиха замъка на дармадан?
    Изчаках си, изравнихме се, ся реват.

Лошото в че с тия 500 легендарни нива трябва или да купуваш нива или да наваксваш здраво за да настигнеш някой вече, та ...

(иначе и аз имам още 2-3 в архива, но са в големи съюзи... ше си ги чакам ; )
    Когато биете много по-малки, не забравяйте, че те помнят и растат, после да няма "от къде ми дойде" ; )
  • Gino1 (BG1)Gino1 (BG1) Публикации: 42
    редактирано 21.11.2014
    Последно ще има ли опция разширяване на замъка и кога или от кое легендарно ниво?
    Gino1 @ bg 1
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 21.11.2014
    Gino1 написа: »
    Последно ще има ли опция разширяване на замъка и кога или от кое легендарно ниво?

Тази информация ще бъде обявена официално при някой от следващите ъпдейти.

Поздрави,
Sign In to comment.