Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Станете легенда - 18.11.2014

1332

Коментари

• toffitatoffita Публикации: 3
    редактирано 18.11.2014
    това е най безсмисленият ъпдейт защо правите всичко да е толкова трудно за малките нива как може да отблъсквате играчите какво целите да ни откажете и да не играем ли ?
    toffita @ bg 1
  • gogospeedgogospeed Публикации: 21
    редактирано 18.11.2014
    Махнете частта с пращането на ресурси от кралство на кралство И НЕ МОГА ДА СЕ ГАСЯ моля махнете частта в която ми трябват въглища за гасене !!!!!!!!!!!!! СУПЕР Ужасно е да не мога да се гася !!!!!!!!
    gogospeed @ bg 1
  • gogospeedgogospeed Публикации: 21
    редактирано 18.11.2014
    :mad::(:( !!
    gogospeed @ bg 1
  • NostradamussNostradamuss Публикации: 18
    редактирано 18.11.2014
    Споделям повечето от мненията на останалите играчи.
    1. Изискването на допълнителни ресурси за сгради, които до сега не са искали такива е излишно, досадно и трудоемко. Това прави пропастта между играчите още по-голяма, а тя и сега не е малка.
    Имайки предвид, че някой дори не са се пуснали по всички кралства.... сами можете да си направите сметката.
    2. Гасенето на сгради с въглища е смешно... дори и да си го помислите е смешно... със зехтин също. Само си го представете.
    3. Таксата за прехвърляне между кралствата - БЕЗУМНА, при всичко, което съградихте с ъпдейта. Особено от Огнените върхове към останалите...
    4 и 5. Помислете пак преди да въведете промяна дали те не дебалансира играта допълнително. Това е важно! Не всички играчи са 70 ниво и не всички се чудят какво да правят с ресурса си. На някои им е повече от необходим.
    Съвсем искрено моля да преосмислите промените в този им вид или НИЕ играчите ще преосмислим участието си в тази "БЕЗПЛАТНА" игра.

Поздрави!
    Nostradamuss @ bg 1
  • toffitatoffita Публикации: 3
    редактирано 18.11.2014
    това е най безсмисленият ъпдейт защо правите всичко да е толкова трудно за малките нива как може да отблъсквате играчите какво целите да ни откажете и да не играем ли ?
    toffita @ bg 1
  • ГошоPlayer (BG1)ГошоPlayer (BG1) Публикации: 7
    редактирано 18.11.2014
    Така, според мене това със зехтина, стъклото и въглищата за другите замъци е пълна простотия, вземете оправете бъговете малко и вместо да се чудите как да разваляте играта още ги разкарайте тия простотии :):)
    ГошоPlayer @ bg 1
  • veselin_9veselin_9 Публикации: 54
    редактирано 18.11.2014
    70 ниво съм. Ужасно е. За гасене да ти трябва въглища, зехтин и т.н. Ужасно е. Или пък за ферми, за пазар, работилница. Много тъпо. Май ще си търся друго хоби. : (((((( Не всички 70 ниво сме развити на макс, а камоли за малките. Излагате се ГГС! Отменете ъпдейта. Туй с ресурсите от кралствата да важи само за новите сгради, дето сте въвели, и да не се отнася за досегашните сгради и гасенето. Не можем да сме денонощно на играта, за да си прехвърляме ресурс. Работим, учим, имаме си собствен живот, грижи и проблеми.
    Интернетът убива, когато се използва неправилно. :)
  • hellmakerhellmaker Публикации: 6
    редактирано 18.11.2014
    Направо чао довиждане лека нощ на тая игра и повече не ме занимавайте, този ъпдате направо прецака абсолютно всичко! Сега, аз съм ниво 31 и какво, откъде да взема 1000 въглища за да си построя дъскорезница... правя по 2 на час. Вие изобщо замисляли ли сте се бе?! Не ме занимавайте повече с вашата игра!
    hellmaker @ bg 1
  • henbal (BG1)henbal (BG1) BG1 Публикации: 18
    редактирано 18.11.2014
    не съм доволен от ъпдейта искаме да го махните по бързо тоя ъпдейт. първо тоя ъпдейт трябваше да е само за нивмата от 70 ниво да не засяга по малките левели.
    henbal @ bg 1
  • nina67nina67 Публикации: 2
    редактирано 18.11.2014
    Както сте тръгнали, скоро ще Ви останат само тези 500-600 човека които плащат да си играят.
    nina67 @ bg 1
  • NostradamussNostradamuss Публикации: 18
    редактирано 18.11.2014
    hellmaker написа: »
    Направо чао довиждане лека нощ на тая игра и повече не ме занимавайте, този ъпдате направо прецака абсолютно всичко! Сега, аз съм ниво 31 и какво, откъде да взема 1000 въглища за да си построя дъскорезница... правя по 2 на час. Вие изобщо замисляли ли сте се бе?! Не ме занимавайте повече с вашата игра!

Споко, след около 1000 часа ще имаш 2000 въглища, половината ти трябват за прехвърлянето и хоп, вече си с дъскорезница. МОже пък до тогава да са се оправили нещата....

П.С. Малко неуместен хумор на твой гръб :)
    Nostradamuss @ bg 1
  • yanna73 (BG1)yanna73 (BG1) Публикации: 1
    редактирано 18.11.2014
    Жалко за играта, беше приятно място за отмора. С тези глупости, които въвеждате напоследък правите така, хората да се откажат. Оправете си бъговете, не правете играта излишно тромава. Ако искате да печелите от нас, правете го моля по финно :). В противен случай и вие губите!!!
    yanna73 @ bg 1
  • veselin_9veselin_9 Публикации: 54
    редактирано 18.11.2014
    Ъпдейта с ресурсите от кралствата да е за новите сгради над 70 ниво!!! Да не влизат сегашните сгради и гасенето !
    Интернетът убива, когато се използва неправилно. :)
  • DeirdreyDeirdrey Публикации: 22
    редактирано 18.11.2014
    Е няма такава простотия.
    За новите сгради и допълните нива, бива, но защо и тези до 70то са засегнати...
    Грам мисъл няма!
    Едно направят от ГГС развалят три.... :mad:
    Deirdrey @ bg 1
  • junius (BG1)junius (BG1) Публикации: 3
    редактирано 18.11.2014
    Защо развалихте хубавата игра? Кому е нужен този ъпдейт, след като болшинството хора вече роптаят против? Ще има масов отлив, явно не сте обмислили нещата, което е жалко. В нашият съюз, обсъждаме да напуснем вкупом, това ще е резултата и в много други. Не е късно да се поправите, разчитаме на здрав разум и факта, че уважавате мнението на запалените по играта!
    junius @ bg 1
  • hellmakerhellmaker Публикации: 6
    редактирано 18.11.2014
    Nostradamuss написа: »
    Споко, след около 1000 часа ще имаш 2000 въглища, половината ти трябват за прехвърлянето и хоп, вече си с дъскорезница. МОже пък до тогава да са се оправили нещата....

П.С. Малко неуместен хумор на твой гръб :)

Да много забавно... тая игра няма ли някой, който да мисли за баланса в нея? Това е пълно безумие. Ако някой си е мислил, че изобщо има шанс да провърви тази промяна сигурно живее на някоя планета дето хората ядът пеперудки и акат дагички.
    hellmaker @ bg 1
  • tedi01tedi01 Публикации: 1
    редактирано 18.11.2014
    Привет на всички играчи на които тази игра досадя тотално.Имам предложение към ГГС.Защо вместо да се гасим с въглища и зехтин,не направите една петролна рафинерия да се строи та направо да се гасим с бензин????????:mad:
    i.jpg 26.2K
    tedi01 @ bg 1
  • joji84joji84 Публикации: 1
    редактирано 18.11.2014
    Кой надграждал сгради - надграждал. Сега с новият ъпдейт трябва да си пращам ако имам естествено - въглища, стъкло и зехтин наляво и надясно, с едно изречение - да ду..ме супата.
    Ако това остане - сериозно съм се змислил да я махам вече - опа не колата или жената а игръта !!!
    joji84 @ bg 1
  • cortezzcortezz Публикации: 254
    редактирано 18.11.2014
    аз ли бъркам ама в Ъпгрейта пише че ще има повече разширения , не виждам да мога да си разширя замъка повече?
  • ΛεβιαθάςΛεβιαθάς Публикации: 22
    редактирано 18.11.2014
    Имам сгради в аванпоста, които не ми дава да ги ремонтирам (за целта ми е нужен зехтин, но познайте - 30 ниво съм). Каква е тази подигравка с играчите, и за какво, по дяволите, ми е Зехтин, като ще поправям Кула на стената?
    Λεβιαθάς @ bg 1
Sign In to comment.