Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Станете легенда - 18.11.2014

CleoCleo Публикации: 690
Здравейте,

В тази тема очакваме коментарите ви за новите промени.

Поздрави,
Post edited by Cleo on
«1332

Коментари

• darkiis (BG1)darkiis (BG1) BG1 Публикации: 58
    редактирано 14.11.2014
    Има МНОГО бъгове в играта, а вие си правите още ъпуве..
    Като цяло не ми звучи добре ъпдейта.
    sparta2.png
  • romijeromije Публикации: 654
    редактирано 14.11.2014
    За тея ресурси съм за,но тея нови руди каква е тая глупост , сигурно и те ще са с архитекта!Тоя ъпдейт няма смисъл!
  • редактирано 14.11.2014
    браво супер :) а кво стана с цената на рубините няма ли да ги пуснете на 50% намаление и да върнете 200% прайм ?
  • cortezzcortezz Публикации: 254
    редактирано 14.11.2014
    Звучи интересно , 500 нови нива да вдигнем , ехаа доста време ще има и тези 100 нови нива на сгради какви ли ще бъдат... само че това със железната руда няма много смисъл и това да си изпращаме въглищата зехтина и тъклото в другите кралста?? Защо?? какво ще правим с тях... за ъпгрейт на новите сгради ли не знам ...
    с толкова много неща колко бъгове ще се появят но нека да видим как ще бъда, чакам с нетърпение!
  • редактирано 14.11.2014
    а какви са тея таверни ? ще ни водите на кръчма ли
  • ПутинПутин Публикации: 100
    редактирано 14.11.2014
    ъбдеита е страхотен но ако фикснете бъговете ще е по добре
    Путин @ bg 1
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 14.11.2014
    Вместо да си оправяте бъговете, вие се чудите какви нови щуротии да измислите, ъпдейта избщо не ми харесва, особено това с ресурсите.
  • ΛεβιαθάςΛεβιαθάς Публикации: 22
    редактирано 14.11.2014
    vasaka написа: »
    а какви са тея таверни ? ще ни водите на кръчма ли

Таверна - Страноприемница (ще вдигат максималното ниво на Страноприемницата).
    Λεβιαθάς @ bg 1
  • bomarLMbomarLM Публикации: 39
    редактирано 14.11.2014
    на мен ми звучи супер яко:)
    bomarLM @ bg 1
  • BIVBIV Публикации: 2
    редактирано 14.11.2014
    Да попитам щом като достигнем изискваното ниво и печелим ресурси от другите кралства.
    Храната,дървото и камъка ще бъдат ли намалени на разбойниците като се добави и новия ресурс който ще се плячкосва.
    BIV @ bg 1
  • chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 14.11.2014
    Не знам ще има много бъгове но с времето да се надяваме да ги оправят :) Но да видим определено ще има повече емоции ! :)
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
  • KalinaAlena (BG1)KalinaAlena (BG1) Публикации: 47
    редактирано 14.11.2014
    Не можем от сега да кажем добри или лоши ще са ъпдейтите, ще има нови сгради , а като се има в предвид колко недостатъчно ни е мястото в сегашните замъци, ще има ли нови разширения
        Няма непревземаеми крепости, има лоши а т а к и!

KalinaAlena @ bg 1
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 14.11.2014
    KalinaAlena написа: »
    Не можем от сега да кажем добри или лоши ще са ъпдейтите, ще има нови сгради , а като се има в предвид колко недостатъчно ни е мястото в сегашните замъци, ще има ли нови разширения

Здравей,

Както е написано и в официалното съобщение за ъпдейта: "Следващият ъпдейт ви е подготвил много нови характеристики. Ще добавим ново съдържание, нови нива за достигане, нови сгради, разширения и още."

Поздрави,
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 14.11.2014
    С този ъпдейт ще реша дали да продължа или да спра играта
  • Georgi Marinov (BG1)Georgi Marinov (BG1) BG1 Публикации: 60
    редактирано 14.11.2014
    Ако има нови разширения на замъците, може и да си струва, че и в момента е претъпкано :)
    Georgi Marinov @ bg 1
  • DANUTA (BG1)DANUTA (BG1) BG1 Публикации: 793
    редактирано 14.11.2014
    От доста време не съм бил във форума гледам само ъпдейтите и толкоз .Радвам се че идеите ви не свършват и играта прогресира.Но малко не ми хареса че ще строим със зехтин(пример)Какво ще правим с него ????
    ще се мажем ли:)
  • Georgi Marinov (BG1)Georgi Marinov (BG1) BG1 Публикации: 60
    редактирано 14.11.2014
    ще ме цензурират ако споделя за какво би могло да се използва :), но идеята е че може би ще се можеш да си купиш дето с еказва хрътки преди да отидеш на леда евентуално, иначе не ми е ясно каква ще да е идеята
    Georgi Marinov @ bg 1
  • Marin1 (BG1)Marin1 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 14.11.2014
    идеята е, че зехтина, стъклото и въглищата се превръщат в строителни материали, също както камъните и дървото
    Marin1 @ bg 1
  • редактирано 14.11.2014
    На мен ми харесва ъпдейта, ама защо по-голямо разширение, като и това стига, е на някой, може би не му стига, като не може да се подреди е така?! Лагера, това да не е Полеви лагер? Склада до кое ниво ще е и колко капацитет ще събира? То стана много претъпкано така, да се обърка човек, какво да прави! :confused::p
  • dobo_gamerdobo_gamer Публикации: 298
    редактирано 14.11.2014
    Страхотен ъпдейт :)
    Воините нападат, а страхливците саботират!!!
Sign In to comment.