Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

Гудгеим студио не си вършат работата

ПутинПутин Публикации: 100
Здравеите съжелявам че го казвам ама не си вършат работата аз репортавам играч които има 7 мулти акаунта даже пращам скриншоти как си признава и не го баннват е егати това не е честно коментираите и ако сте съгласни се ангументираите :mad:
Post edited by Путин on
Путин @ bg 1

Коментари

• CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 12.11.2014
    Здравей,

Мисля, че не е редно да изказваш подобно крайно трърдение, при положение, че не си запознат с процедурите и правилата, които се следват при подобни ситуации. Може би е редно да преосмислиш твърдението си.
  • galeongaleon Публикации: 60
    редактирано 12.11.2014
    е как да предумисли като е прав вие само седите броите милионите пари които сте ограбили от хората чрез рубини и нищо друго не правите неможе при положение че си и признава че има мултита да не го баннат
  • ПутинПутин Публикации: 100
    редактирано 12.11.2014
    Cleo написа: »
    Здравей,

Мисля, че не е редно да изказваш подобно крайно трърдение, при положение, че не си запознат с процедурите и правилата, които се следват при подобни ситуации. Може би е редно да преосмислиш твърдението си.

значи аз знам правилата добре те ми казват не незнам какво ще се случи с този които съм репортнал добре де поне да му сложите бан според мен за мултиакаунти трябва да е доста тежко наказанието да е бан явно наказанията са ви слаби но ако ми кажеш наказанията за различните нередни аботи в играта може и да си променя мнението
    Путин @ bg 1
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 12.11.2014
    Путин написа: »
    значи аз знам правилата добре те ми казват не незнам какво ще се случи с този които съм репортнал добре де поне да му сложите бан според мен за мултиакаунти трябва да е доста тежко наказанието да е бан явно наказанията са ви слаби но ако ми кажеш наказанията за различните нередни аботи в играта може и да си променя мнението

При мултиакаунтинг ти блокират всички акаунти и след това ти дават да избираш с кой акаунт искаш да продължиш да играеш и ти го отблокират.
    редактирано 12.11.2014
    super peca написа: »
    При мултиакаунтинг ти блокират всички акаунти и след това ти дават да избираш с кой акаунт искаш да продължиш да играеш и ти го отблокират.

а тва е друго но тои пак си играе с някои от акаунтите благодаря
    Путин @ bg 1
  • galeongaleon Публикации: 60
    редактирано 12.11.2014
    банали са дръжки ггс оня неска ме нападна с 3 от 7 акаунта а нали само един му освобождават
    редактирано 12.11.2014
    galeon написа: »
    банали са дръжки ггс оня неска ме нападна с 3 от 7 акаунта а нали само един му освобождават

Незнам какво да ти кажа дали са го баднали изопщо
    Путин @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл