Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

още три начина за печелене на точки опит(пр)

Max PowerMax Power Публикации: 488
ще отделя трите и части от идеята ми с различни цветове

предлагам когато един играч натисне да помогне на свой съюзник с вербуването да получи 10 точки опит като награда
а ако този на който е помогнал играча,ако този негов съюзник събере три клипвания,всички които са му помогнали да получат по още 30 точки опит

предлага също когато един съюз вдигне ниво,всички членове в него да получат една четвърт повече от общия брой опит който са събрали до сега
примерно:
1-съюза вдига едно ниво
ти имаш 40 000 точки опит
получаваш 10 000 точки опит(които са една четвърт от тези точки опит които преди това си събрал)

също предлагам когато когато играч вдигне титла да получи 10% от точките опит които е събрал до сега,+10%
вече обясних какво имам предвид в този израз,по-горе

мисля че това предложение ще подпомогне доста печеленето на точки опит на тези на които не им е толкова лесно да строят,да бият разбойници...надявам се да харесате идеята ми:o
Post edited by Max Power on
[SIGPIC][/SIGPIC]
Скъпи съфорумници!
нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!

Коментари

• chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 03.10.2014
    Ти не си добре категорично против ! Така ще се улесни прекалено много дигането на нива ,тъй като в глетчера и островите в началото се правят само боздугани и стрелци с арбалети ,а те се набират много бързо и като всеки път цъкаш ''помощ'' можеш даже да си дигнеш нивото така ! Няма да обяснявам и за другите мисля ,че това е достатъчно.
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
  • Julius CaesarJulius Caesar Публикации: 112
    редактирано 03.10.2014
    10 кули 51 ниво значи по 380 точки в глетчър.
    кое му е трудното.
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 03.10.2014
    Само да кажа, че се вдига нивото на съюза със слава, а не с точки опит, ако не си разбрал досега, само едно още ще кажа, отиди да се прегледаш, това че на теб ти е трудно да вигаш нивата, защото не знаеш как да играеш, не означава, че на другите им е трудно.
  • Max PowerMax Power Публикации: 488
    редактирано 03.10.2014
    super peca написа: »
    Само да кажа, че се вдига нивото на съюза със слава, а не с точки опит, ако не си разбрал досега, само едно още ще кажа, отиди да се прегледаш, това че на теб ти е трудно да вигаш нивата, защото не знаеш как да играеш, не означава, че на другите им е трудно.
    знам че се вдига със слава
    говоря като вдигнем нивото на съюза да получим точки опит като награда
    а ти ми говориш за съвсем друго нещо
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
    редактирано 03.10.2014
    Max Power написа: »
    ти се прегледай!знам че се вдига със слава
    говоря като вдигнем нивото на съюза да получим точки опит като награда
    а ти ми говориш за съвсем друго нещо
    Какво да се преглеждам бе, ти си отивай на преглед, това че ти трудно вдигаш нивата още ниски левъли, си е изцяло твой проблем, другите как успяват, а аз ако взема 10 000 точки опит на един път, аз ако съм 60 ниво, директно ще стана поне 66, изобщо сещаш ли се колко се дизбалансира играта по този начин, ще си 40 ниво, а ще имаш замък на 28 например.
  • Max PowerMax Power Публикации: 488
    редактирано 03.10.2014
    super peca написа: »
    Какво да се преглеждам бе, ти си отивай на преглед, това че ти трудно вдигаш нивата още ниски левъли, си е изцяло твой проблем, другите как успяват, а аз ако взема 10 000 точки опит на един път, аз ако съм 60 ниво, директно ще стана поне 66, изобщо сещаш ли се колко се дизбалансира играта по този начин, ще си 40 ниво, а ще имаш замък на 28 например.
    ти недей да ми говориш за точки опит!ти си над 60 ниво и ти е много лесно да печелиш точки опит
    една атака и както ти каза,печелиш 10 000 опит
    относно втори акаунт:
    1.това е забранено и не искам го правя
    2.дори да не беше забранено,няма да хвърлям наново усилията които хвърлих до сега за замъка си
    това че ти може и да познаваш такива мултита не значи че всеки......да продължим на лично(нямаш игнор)че тук и двамата спамим с тия обиди...ще помоля модератор да изтрие частта с обидите"прегледай се"
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
  • gfotev23gfotev23 Публикации: 285
    редактирано 04.10.2014
    аз не съм сигурен какво да кажа на мисля че съм против
    Аз съм началото и краят.
    Аз съм Слънцето и Луната.
    Аз съм Хаоса и Реда.
    Аз съм gfotev23!!!!!!
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 04.10.2014
    Против!Тотално ненужно,и безмислено.Ако това предложение беше реалност щеше вече да съм сигурно около 50-60 ниво.Няма смисъл.
    PowerGamer @ bg 1
    редактирано 04.10.2014
    Max Power написа: »
    една атака и както ти каза,печелиш 10 000 опит

Какви глупости говориш, никога не съм го казвал това, една атака максимум ми е 50-60 точки опит, като ударя някоя кула по царствата.А относно мултиакаунтинга, за който ти говореше, просто дадох пример с нивата, за да мога да ти покажа колко ще се дизбалансира играта.И друго ще кажа, ако някой 50 и някое ниво, попадне например в съюз на ниво 23, на 23 ниво съюз имаш 4 524 000 слава, и то 10% като получиш точки опит от точките слава, сам можеш да сметнеш колко точки опит ще получш, директно 70 ниво ставаш.
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 07.10.2014
    Здравейте,
    Дори и това предложение да се одобри, то трудно ще се въведе.
    Трьбва да има огромно съкращение на куестове, защото един играч като стане 70 ниво ще са му останали доста куестове, давам пример, който по принцип не може да се случи, но все пак:
    Намираш се във Power Star. Там се набират войски с бясна скорост. 10+30-40. Тоест с тези темпове един играч с по-ниско ниво ако помага редовно ще си мине нивото за деня.

Това доста улеснява играта, особено ако се намираш в голям съюз. Затова аз казвам против.
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 16.10.2014
    първата част от идеята е добра но смятам че толкова много точки опит...
    какво ще кажеш от вербуването вместо да се печелят 10 точки,да се печели по 1 точка опит
    да е по-малък бонуса
    и тези които са помогнали да получат също по една точка опит
    за едно ниво обикновено са нужни над 1200 точки опит така че "малко"(схващате накъде бия) трудно ще се случат нещата с минаване на нива
    най-евтините войски са копиеносците
    един копиеносец струва 30 монети
    30x1200=3600 монети
    никой не би се навил да похарчи толкова много монети за толкова слаби войски

това трябва да е мини бонус а не национална банка за точки опит!!
    докато не се направи идеята както трябва,
    съм ПРОТИВ!:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
Sign In to comment.