Начало Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

любим модератор/комютни мениджър

Max PowerMax Power Публикации: 488
редактирано 01.10.2014 в Представяне на играчите
15nnl1g.png
Любим модератор/комютни мениджър

blank.pngblank.png
В тази тема нека ние кажем кой е любимия ни модератор или комютни мениджър!
това ще бъде нещо като състезание на модераторите!
в това състезание модераторите на форума трябва да описват колко и какви заплетени ситуации са решавали те,какви теми са правили-да дават линкове......всичко за работата която са свършили тук
ще има гласуване което ще тече до 25 декември 2014 година,12 часа часа българско време!
целта на модераторите е да съберат колкото се може повече гласове
всеки играч ще може да гласува за един модератор,камоли да гласува в какво е най-добър той
нещата ще се проведат така:
модераторите почват да разказват за хубавите си теми,заплетените случаи които са решавали,малко информация за себе си и това от кога имат поста на форумен модератор или комютни мениджър

играчите също ще могат да казват в какво са най-добри модераторите
ето и възможности:
1-той е добър в това да прави хубави теми
2-той е добър в това да пише хубаво и разбрано
3-той е добър в това да решава заплетени случаи със спам или нарушения на правилата
4-той е най-милия модератор
5-той е най-умния модератор

после играчите гласуват така:(това е само пример)
аз гласувам за модератор ...
той е ...едно от горе посочените възможности-
1-той е добър в това да прави хубави теми
2-той е добър в това да пише хубаво и разбрано
3-той е добър в това да решава заплетени случаи със спам или нарушения на правилата
4-той е най-милия модератор
5-той е най-умния модератор

но модераторите ще имат право да напишат само един комнтар в тази тема!
представят се само веднъж!без допълнения;)ще благодарят на участниците когато състезанието свърши

когато това стане-ще се появи класация

класация на модераторите

най-добър в разрешаването на заплетени случа модератор е...
най-мил модератор е...
най-хубавите теми прави модератор ...
...и так нататък-това е класация за качества

мисля че тази тема ще ни помогне да опишем най-добре модераторите,и да изкажем колко много ги обичаме,заради старанието,качествата и чара им!
чрез тази тема ние ще хвалим тези прекрасни хора които не получават достатъчно благодарност за труда и усилията които правят за нас.:)
Post edited by Max Power on
[SIGPIC][/SIGPIC]
Скъпи съфорумници!
нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
«1

Коментари

• Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 24.09.2014
    Нямам любими :) Всички ми харесват, само Elle нямаше време да се докаже
  • Max PowerMax Power Публикации: 488
    редактирано 24.09.2014
    Caliph Hasan IV написа: »
    Нямам любими :) Всички ми харесват, само Elle нямаше време да се докаже
    че ние още не сме почнали гласуване
    трея да изчакаме модераторите да напишат за себе си тук;)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
    редактирано 24.09.2014
    Едва ли някой ще тръгне да пише за себе си баш в твоята тема
    редактирано 24.09.2014
    Caliph Hasan IV написа: »
    Едва ли някой ще тръгне да пише за себе си баш в твоята тема
    ми а видим
    модераторите няма да откажат малко похвали и благодарност за усилията които хвърлят
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
  • chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 24.09.2014
    Невярвам да ти пишат просто да гласуваме аз съм за Съни ;)
    66.jpg 85.7K
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 24.09.2014
    Няма друго име освен Съни-изключително толерантен, гъвкав и добър човек!
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 24.09.2014
    ivailo.98 написа: »
    Съни не е ли жена ?
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
    редактирано 24.09.2014
    Като че ли Круел по-добре си върши работата, не казвам обратното за другите
    ivailo.98 написа: »

Толерантен знаеш ли какво значи?
    редактирано 24.09.2014
    като създател на темата искам модератор да изтрие всички коментари до коментар 8 включително и него!
    това е тема за гласуване,и за избиране между посочените от мен възможни качества!
    не е да се карате и да говорите неща които не са свързани с гласуването!
    ако трябва-си направете коментарите до 8-ми на многоточие
    и сега искам да ви кажа нещо
    аз съм избрал един модератор
    няма да съобщавам кой е той,но в края на гласуването,този модератор ще получи бонус от 1 глас-моя
    ще направя така че да не се разбере у кой е отишъл гласа ми
    относно модераторите-хайде!
    представете се малко
    трябвате ни за темата:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
  • gfotev23gfotev23 Публикации: 285
    редактирано 25.09.2014
    съни...........
    Аз съм началото и краят.
    Аз съм Слънцето и Луната.
    Аз съм Хаоса и Реда.
    Аз съм gfotev23!!!!!!
    редактирано 25.09.2014
    стига вече!
    изчакайте модераторите да напишат за себе си
    освен това трябва да посочите едно от качествата изброено в правилата на играта
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 25.09.2014
    всички ми харесват .. ;)
    the best BG @ bg 1
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 30.09.2014
    Здравейте,

Авторът на тази тема бе изключително настойчив в желанието си да се включим тук и въпреки, че аз лично смятам това за излишно (действията ни във форума говорят сами за себе си, а и се знаем от доста време вече :p), реших да драсна два реда. Идеята е хубава, но в същото време доста ангажираща според мен. Не съм сигурна какво точно се очаква от мен да споделя, така че ако някой има въпроси, надявам се ще мога да отговоря :).

Поздрави,
    редактирано 30.09.2014
    Cleo написа: »
    Здравейте,

Авторът на тази тема бе изключително настойчив в желанието си да се включим тук и въпреки, че аз лично смятам това за излишно (действията ни във форума говорят сами за себе си, а и се знаем от доста време вече :p), реших да драсна два реда. Идеята е хубава, но в същото време доста ангажираща според мен. Не съм сигурна какво точно се очаква от мен да споделя, така че ако някой има въпроси, надявам се ще мога да отговоря :).

Поздрави,
    ами кажи според теб в приблизително каква бройка теми си участвала
    колко теми си правила според теб
    в какво мислиш че си най-добра

останалото го остави на мен:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    редактирано 30.09.2014
    Max Power написа: »
    ами кажи според теб в приблизително каква бройка теми си участвала
    колко теми си правила според теб
    в какво мислиш че си най-добра

останалото го остави на мен:)

:) Ок, доколкото мога да видя, съм започнала 134 теми, мненията ми са над 500, нямам никаква идея колко точно са темите, в които съм участвала. Това са изцяло статистически данни и не смятам, че до такава голяма степен определят характер или поведение във фоума, но разбира се, това е твоя тема и ще уважа идеята и реализацията. В какво мисля, че съм най-добра?! :d Хубав въпрос, мисля, че в това да проявявам разбиране и търпение и да не издавам емоции. :)
    редактирано 30.09.2014
    Cleo написа: »
    :) Ок, доколкото мога да видя, съм започнала 134 теми, мненията ми са над 500, нямам никаква идея колко точно са темите, в които съм участвала. Това са изцяло статистически данни и не смятам, че до такава голяма степен определят характер или поведение във фоума, но разбира се, това е твоя тема и ще уважа идеята и реализацията. В какво мисля, че съм най-добра?! :d Хубав въпрос, мисля, че в това да проявявам разбиране и търпение и да не издавам емоции. :)
    като за начало ще кажа какво написа ти в темата "нов комютни мениджър-Клио"
    мисля че това ще помогне малко:
    Здравейте,

Аз съм Клио, новият комюнити мениджър във форума. Заедно с Лариса ще се опитаме да ви помагаме с информация и съвети за играта.

Малко за мен - живея от близо 2 месеца в Хамбург и вече съм влюбена в града. Работя с хора от цял свят, което също ми допада, тъй като винаги съм обичала контактите с различни култури. Завършила съм История и география, така че Empire доста добре пасна на характера ми. Обожавам Средновековието, рицарските истории и битки, както и романтичните "нотки" от този период. :o

Искрено се радвам да съм сред вас и се надявам, че ще успея да стана част от общостта на играта.

Обещавам в най-скоро време да ви изненадам с малко предизвикателство - състезание с награди, което все още подготвям за вас.

До скоро,

Клио
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    редактирано 30.09.2014
    Хехе е тук успя да ме разсмееш :) Благодаря за "подсказката", но си спомням доста добре какво съм написала. Честно казано не разбрах с какво искаш да ми помогнеш. Отговорих на поставените от теб въпроси и смятам, че изпълних молбата ти. Желая ти успех с темата и приятни минути във форума!
  • редактирано 30.09.2014
    Здравейте и от мен :)

Много благодарим за вниманието към нас, оценяваме милите думи! НО...има едно голямо НО, заради което до този момент аз не взех участие в темата.

Според мен всеки един от нас се справя отлично с работата си и заслужава да бъде наречен "любимец". Ние сме страхотен екип и като такъв, не искам да бъдем делени и "оценявани" поотделно. Всеки от нас е различен в подхода си, изказа си и поведението си, което именно ни прави толкова готин екип :cool:

Един за всички, всички за един! :o
    редактирано 30.09.2014
    Sunny написа: »
    Здравейте и от мен :)

Много благодарим за вниманието към нас, оценяваме милите думи! НО...има едно голямо НО, заради което до този момент аз не взех участие в темата.

Според мен всеки един от нас се справя отлично с работата си и заслужава да бъде наречен "любимец". Ние сме страхотен екип и като такъв, не искам да бъдем делени и "оценявани" поотделно. Всеки от нас е различен в подхода си, изказа си и поведението си, което именно ни прави толкова готин екип :cool:

Един за всички, всички за един! :o
    целта е да съберем похвали от целия форум към вас;)
    освен това за бъдещите играчи,да съберем "малко"инфо за модераторите които от най-много време са тук
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 30.09.2014
    Съгласен съм със Съни.Аз също не мога да избера кой от всички се справя най-добре.Всички си вършат работата.
    PowerGamer @ bg 1
Sign In to comment.