Най-великата тема!Коя е тя?!-Нека да изясним коя е тя!!!

Max PowerMax Power Публикации: 488
редактирано 21.09.2014 в Развлечение и забавление
Тук ние ще гласуваме коя е най-готината тема във форума!Веднъж човек даде ли глас-не може да го промени!!!-за това ще правя цитат на всеки коментар тук!
Моята любима тема която за мен е най-великата е Лошо ми е!С Али Раза!Отвори!И Динко! !!!
Post edited by Max Power on
[SIGPIC][/SIGPIC]
Скъпи съфорумници!
нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
«1

Коментари

• Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 25.08.2014
  • Simoeon Simov (BG1)Simoeon Simov (BG1) Публикации: 326
    редактирано 26.08.2014
    тема за спам
    Simoeon Simov @ bg 1
  • gfotev23gfotev23 Публикации: 285
    редактирано 27.08.2014
    Изберете вашия фаворит във форума
    Аз съм началото и краят.
    Аз съм Слънцето и Луната.
    Аз съм Хаоса и Реда.
    Аз съм gfotev23!!!!!!
  • номер2номер2 Публикации: 432
    редактирано 01.09.2014
    тема спам
    номер2 @ bg 1
  • Lolles17 (BG1)Lolles17 (BG1) Публикации: 370
    редактирано 14.09.2014
    Изключителната ''тема за спам,,
    Lolles17 @ bg 1
  • UserKalo_747 (BG1)UserKalo_747 (BG1) Публикации: 103
    редактирано 14.09.2014
    тема за спам.
    image.php?type=sigpic&userid=117196&dateline=1410590835Бъди какъвто си,а това което мислят другите за теб е тяхна работа.
  • Max PowerMax Power Публикации: 488
    редактирано 14.09.2014
    ми да!щом са направили място в което да се плюете безпроблемно,естествено че него ще обичате най-много!;)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
    редактирано 15.09.2014
    Max Power написа: »
    ми да!щом са направили място в което да се плюете безпроблемно,естествено че него ще обичате най-много!;)[/QUOTE
    Не е за това.Просто темата има над 600 изказвания, толкова много хора са писали...А пък и тема за спам е известна с това че там баннаха MummRa.
    Lolles17 @ bg 1
  • romijeromije Публикации: 654
    редактирано 15.09.2014
    Lolles17 написа: »
    ми да!щом са направили място в което да се плюете безпроблемно,естествено че него ще обичате най-много!;)[/QUOTE
    Не е за това.Просто темата има над 600 изказвания, толкова много хора са писали...А пък и тема за спам е известна с това че там баннаха MummRa.
    баннаха го за няколко денна
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 15.09.2014
    Това, че ви харесва най-много тема за спам, означава, че любимото ви занимание е спам, нищо лично към автора, но тази тема е напълно излишна, и Българи, СПРЕТЕ С КЛЮКИТЕ!!!
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 15.09.2014
    ivailo.98 написа: »
    Това, че ви харесва най-много тема за спам, означава, че любимото ви занимание е спам, нищо лично към автора, но тази тема е напълно излишна, и Българи, СПРЕТЕ С КЛЮКИТЕ!!!
    аз лично не съм против тази тема,нито към автора,но наистина не е хубаво да се прави толкова спам!
    Все пак-обаче съм против този заради който е създадена тази тема!
    Мумра ми каза че ако още веднъж ме види да пиша за него във форума,каза ми че ще си направи зимно палто от мен!
    и ся ме накара да замажа всичките си коментари за него!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    редактирано 15.09.2014
    Ахахахахаха
    Мумра, Мумра, не спираш да ме разсмиваш
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 15.09.2014
    Ахахахахаха
    Мумра, Мумра, не спираш да ме разсмиваш
    според мен ти си мумра!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
  • romijeromije Публикации: 654
    редактирано 15.09.2014
    аз лично не съм против тази тема,нито към автора,но наистина не е хубаво да се прави толкова спам!
    Мумра ми каза че ако още веднъж ме види да пиша за него във форума,каза ми че ще си направи зимно палто от мен!
    и ся ме накара да зама пиши каквото си мислиш за него:)
    и ся ме накара да замажа всичките си коментари за него!
    абе ко ти пука пиши каквото мислиш за него:)
    редактирано 15.09.2014

Всеки може да изразява мнение по който и да е въпрос когато си иска и ти никому не можеш да попречиш! Според мен заслужаваш един бан, че постоянно дрънкаш глупости за клюки
    редактирано 15.09.2014
    Caliph Hasan IV написа: »
    Всеки може да изразява мнение по който и да е въпрос когато си иска и ти никому не можеш да попречиш! Според мен заслужаваш един бан, че постоянно дрънкаш глупости за клюки

и аз изразявам мнение като теб
    според мен ти си мумра!
    И това ако не е клюка, как го измисли това?!?! Мумра.....
    Може КМ да проверят ip адресите и да видят, че не съм мумра!

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 15.09.2014

и аз изразявам мнение като теб

Не, ти се гавриш чрез тези твои коментари и само дразниш другите потребители, и накрая излиза, че само си изразявал мнение, като нямаш какво да кажеш по въпроса, не спами излишно
    редактирано 15.09.2014
    Не, ти се гавриш чрез тези твои коментари и само дразниш другите потребители, и накрая излиза, че само си изразявал мнение, като нямаш какво да кажеш по въпроса, не спами излишно

Халифе, MummRa завинаги ли е баннат или за няколко дена?
    Lolles17 @ bg 1
    редактирано 15.09.2014
    Lolles17 написа: »
    Халифе, MummRa завинаги ли е баннат или за няколко дена?

Питай някоя КМ или модератора Круел
    редактирано 15.09.2014
    ми щом не са му сложили бан..............................ти си Халив Хасан!член на много силен съюз!съюз който е под съюз на респект
    респект да не ги уточнявам!
    ехо!?ти също си 70 ниво-ако толкова мразиш ивайло,що не му палнеш замъка?
    ако не се учи от думи,като го сплашиш малко може и да стане нещо;)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
Sign In to comment.