тема за спам

12553

Коментари

• nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 27.08.2014
    Преди Caliph Hasan IV бяха по един път мразене на модераторите но после Caliph Hasan IV си промени мненито и почна да харесва двамата поеха по различен път и край :D
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 27.08.2014
    nomercy2 написа: »
    Преди Caliph Hasan IV бяха по един път мразене на модераторите но после Caliph Hasan IV си промени мненито и почна да харесва двамата поеха по различен път и край :D

Още докато четох коментара му, в който се извиняваше, си знаех, че ще се скараме :) .А относно модератора, не го мразя, просто не му харесвам работата.
  • Simoeon Simov (BG1)Simoeon Simov (BG1) Публикации: 326
    редактирано 27.08.2014

Много добра история ;)
    Simoeon Simov @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 27.08.2014
    super peca написа: »
    Още докато четох коментара му, в който се извиняваше, си знаех, че ще се скараме :) .

Така е, понеже свикнахме заедно да го критикуваме, а и ако се беше извинил ти вместо мен преди седмица, аз щях да реагирам по същия начин и те разбирам
    редактирано 27.08.2014
    Това го казах за историяте не казвам че всичко е вярно
    редактирано 27.08.2014
    Caliph Hasan IV написа: »
    Така е, понеже свикнахме заедно да го критикуваме, а и ако се беше извинил ти вместо мен преди седмица, аз щях да реагирам по същия начин и те разбирам
    С тебе не говоря, ако не си видял си пиша с nomercy2.
    редактирано 27.08.2014
    С тебе не говоря, ако не си видял си пиша с nomercy2.

Има лични съобщения за тази работа и престани с това арогантно поведение, че и ти взе да ми падаш в очите
    редактирано 27.08.2014
    Къде мислиш че си пишем на лично в играта
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 27.08.2014
    Идеята на форумите по света е много хора да споделят мненията си по дадена тема. За лични разговори се използва комуникацията с лични съобщения. Редно е да се отбележи, че не се толерират лични нападки или подтикване към конфликти. Смятам, че тук сме достатъчно разумни хора, които можем да приемаме чуждото мнение и да уважаваме различната позиция.
    редактирано 27.08.2014
    Къде мислиш че си пишем на лично в играта

Доколкото виждам, тук
    редактирано 27.08.2014
    От части си прав малко тук малко в играта
    редактирано 27.08.2014
    От части си прав малко тук малко в играта

Прочети коментара на КМ Клио и се ориентирайте към лични съобщения
    редактирано 27.08.2014
    Има лични съобщения за тази работа и престани с това арогантно поведение, че и ти взе да ми падаш в очите

Каквото си си заслужил, такова получаваш...Преди така ли се държах с теб - НЕ!!
    редактирано 27.08.2014
    Каквото си си заслужил, такова получаваш...Преди така ли се държах с теб - НЕ!!

Преди нарушавах ли правилата, обиждах ли заедно с теб - ДА!!!!!!!
    редактирано 27.08.2014
    Преди нарушавах ли правилата, обиждах ли заедно с теб - ДА!!!!!!!

А сега мазниш ли се на Круел - ДА!!!!
    редактирано 27.08.2014
    А сега мазниш ли се на Круел - ДА!!!!

Интересно как винаги, като се оказвам прав, прибягваш до това, че уж съм се ,,мазнел'' на Круел, и за какво да му се мазня
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 27.08.2014
    Съвсем официално ви съветвам да опитате да неутрализирате лични нападки. Ако имате конкретни въпроси или забележки един към друг, то моля това да се случва чрез лични съобщения. Ако има нужда, можете да се обърнете и към екипа на форума за съвет.
    редактирано 27.08.2014
    Cleo написа: »
    Съвсем официално ви съветвам да опитате да неутрализирате лични нападки. Ако имате конкретни въпроси или забележки един към друг, то моля това да се случва чрез лични съобщения. Ако има нужда, можете да се обърнете и към екипа на форума за съвет.
    Да, затова ще го помоля да спре да комуникира с мен, защото аз бях спрял, а той отново го прави...Странно защо обаче и други и смятат това...
    редактирано 27.08.2014
    Cleo написа: »

Лична кореспонденция не би могла да се осъществи с него вече, моля, при следваща лична нападка тук да предприемеш мерки
    редактирано 27.08.2014
    Препоръчвам ти да си направиш малко къщи на стражата и защита, че така и Мумра ще те шпионира :) .

Attachment not found.
Тази дискусия е била затворена.