Начало Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

ivailo.98

2»

Коментари

• ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 01.08.2014
    Ясно, де:)
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• askata weeaskata wee Публикации: 18
    редактирано 01.08.2014
    Абе Иво на мене ми викаш на 18, че си! :d
    Добре сте дошли в моя съюз RED KING! Ако си активен и си над 25 ниво си добре дошъл!
    редактирано 01.08.2014
    Или съм сгрешил, или не си ме слушал, или нещо съм се шегувал с тебе, ама не е било нарочно :)
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 01.08.2014
    То ти си приличаш че си на толкова ;)
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
    редактирано 01.08.2014
    :cool:
    Е, хайде благодаря;)

Поздрави,
    Ивайло

• DANUTA (BG1)DANUTA (BG1) BG1 Публикации: 793
    редактирано 01.08.2014
    ivailo.98 написа: »
    :cool:
    Е, хайде благодаря;)
    Сигурен ли си че искаш да спреш да влизаш във форума?
    редактирано 01.08.2014
    Не-заради специална провокация!
    Благодаря на Принц Круел Торн стотни и Неуникални.

Поздрави,
    Ивайло

• Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 02.08.2014
    Иво не ги слушай никой и си остани ! И ако може един въпрос - защо си написал .98, а не .02 ?
    20a6j54.gif
    редактирано 02.08.2014
    Не се бях замислял-няма връзка с датата на раждане-просто 9 ми е късметлийско число, а 8 е това на парите-аз си падам по хазарта.....

Поздрави,
    Ивайло

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл