Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Крадене на акаунти

ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
редактирано 04.01.2015 в Съвети и трикове
Здравейте,
В миналата тема описах как да си защитим акаунта от кражба, но тук ще опиша как се осъществява тази кражба и подробно как да се предпазите.
1. Ако някой разбере, че сте мултиакаунт, то много често се слагат еднакви пароли или сходни на акаунтите. Поне аз така правя с имейлите си.
2. Много често се доверяваме на програми като goodgame empire hack, където не получаваме нищо, просто компютъра ни се бъгва, а измамника получава достъп до цялата информация във вашия компютър плюс паролата на играта.
3. Ако играете от интеренет-кафета винаги изключвайте включената опция по подразбиране "запомни ме"!
4. Паролата да бъде най-малко 12 символа.
5. Не отваряйте подозрителни линкове, преглеждайте ги внимателно!
Линковете на youtube са:
www.yotube.com/watch и номера на песента.
По същият начин са и другите музикални сайтове.
Измамата с тях става като си изтеглят team viewer и го прикачат към някоя песен. Така всъщност вие се съгласявате измамника да има достъп до компютъра ви.
6. Използвайте валиден email-подсигурете го много добре, защото има ли достъп до имейла ви, няма как да си върнете акаунта!
7. Не давайте паролата на никого!
8. Никога член на екипа от администратори, модератори, КМ и съпорт няма да ви поискат паролата, съгласно правилата на играта! Това е измама!
9. Изберете си подходяща парола, можете да разберете подробно как в темата "Сигурност на акаунта"
Темата остава отворена за допълнения.
Post edited by ivailo.98 on
Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
Ивайло

Коментари

• Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 28.07.2014
    Както и миналата и тази е много добра, браво ! :) Само поправи минабата с миналата от началните думи :)
    20a6j54.gif
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 28.07.2014
    Благодаря за корекцията :)
    Ако някой се сети за още нещо, да казва да го добавям.
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• DARK_MEGATRONDARK_MEGATRON Публикации: 34
    редактирано 29.07.2014
    ivailo.98 написа: »
    Благодаря за корекцията :)
    Ако някой се сети за още нещо, да казва да го добавям.
    ! в паролата да няма нищо свързано с реалния живот на потребителя да не се слагат имена на супер герои или други известни личности!ако потребителя има брат или сестра-да включи нещо в паролата което дори брата и сестрата да не знае за него
    DARK_MEGATRON @ bg 1
    редактирано 29.07.2014
    Това то има в темата ми за сигурност на акаунта. Има си сайт за сигурни пароли, прави се в МС документ и се кодира във скрита папка.

Поздрави,
    Ивайло

• редактирано 14.08.2014
  • редактирано 14.08.2014
    C_S_K_A написа: »
    Това е вирус
    редактирано 14.08.2014
    Не е вирус, защото е линка на ютюб.

Поздрави,
    Ивайло

• Хан Аспарух2Хан Аспарух2 Публикации: 25
    редактирано 14.08.2014
    ivailo.98 написа: »
    Не е вирус, защото е линка на ютюб.
    Вирус е!!!!
    Хан Аспарух2 @ bg 1
  • nikola99nikola99 Публикации: 4
    редактирано 04.01.2015
    С програмата LasstPass можете да генерирате сигурна парола без съмнение щее сложна но неъхранявайте паролата на друго място освен удома не търсете хакове кодове и други "мами инстументи"
    nikola99 @ bg 1
    редактирано 04.01.2015
    Ако си правите парола за Epay, то изобщо не я слагайте в компютъра си. Но все пак това е просто игра и можете да ползвате стотици сайтове за генериране на сложна парола.
    Тук искам да обърна внимание, че ако играете в интернет-клубове, то задължително отваряйте Private Window.

Поздрави,
    Ивайло

• zeinbg (BG1)zeinbg (BG1) Публикации: 28
    Направи тема как да се предпазим от ceko91 хакера
Тази дискусия е била затворена.