Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Сигурност на акаунта

ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
редактирано 27.07.2014 в Съвети и трикове
Attachment not found.
Здравейте,
Напоследък много хора се оплакват от откраднати акаунти и разбити пароли.
Затова е и тази тема-как да се защитим от такива кражби.

ПАРОЛА
Изберете си сигурна парола-в никъкав случай не си слагайте името, ЕГН-то или пък тези пароли:
qwerty,asdfgh,zxcvb,123456-това определено са най-лошите и лесно разгадаеми пароли.
Препоръчва се използването на пароли от сорта на праз111254a,j;i,,5.
Такива пароли не може да разгадае и най-опитният хакер. Ако пък не можете да се справите сами, тогава посетете http://strongpasswordgenerator.com/.

ИМЕЙЛ АДРЕС
Важно е паролата на имейл адресът също така да е сложна, но още по-важно е да използвате валиден такъв! Много често хората се притесняват, че ще получават различни рекламни съобщения в пощата си. Не трябва да се притеснявате, защото лесно може да ги отмените. Става така:
Attachment not found.
Важно е паролите на имейла и акаунта да не съвпадат.

БЪДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ
Никога не се доверявайте на хора, предлагащи ви рубини, ако си дадете паролата!
Това са измамници, които рушат всичко в акаунта ви! Важно е да се знае, че хакове за тази игра не съществуват! Това впоследствие винаги се оказва вирус, който изпраща паролата ви на измамниците, а вие не получавате нищо! Не пробвайте никога това, защото този човек разбира и вашето IP по този начин!

ВНИМАВАЙТЕ С ЛИНКОВЕТЕ
Напоследък много често вирусите се изпращат чрез линкове, тоест ако някой ви даде линк към непознат сайт на лично съобщение в играта, то нищо чудно да е вирус. Много често тази измама остава незабелязана, защото рядко антивирусната програма блокира тези сайтове, защото се създават специални линкове, тоест, може и да е клипче с кучета, откъдето ако стигнеш просто случайно няма да се случи нищо, но с тези линкове се получава безупречна измама!

Източник: Английски форум

Послепис: добавих някои съществени неща, които трябва да се знаят-очаквам вашите коментари, само ако имате да добавите нещо!
Post edited by ivailo.98 on
Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
Ивайло

Коментари

• Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 26.07.2014
    И като пароли 123456 или нещо от сорта, защото тези които си ги изброил, са по-трудни от 123456 :Д

Добра тема ! :)
    20a6j54.gif
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 26.07.2014
    Firemaster написа: »
    И като пароли 123456 или нещо от сорта, защото тези които си ги изброил, са по-трудни от 123456 :Д

Добра тема ! :)

Благодаря за допълнението, добавено е в първия пост!
    Но нека дам и указания за работа с http://strongpasswordgenerator.com/
    46rkpg
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• DANUTA (BG1)DANUTA (BG1) BG1 Публикации: 793
    редактирано 26.07.2014
    http://prntscr.com/46jewh
    За да ви хакнат акаунта по лесно
    редактирано 26.07.2014
    Здравей,
    Извърших нужната проверка и няма проблем паролата да ти бъде това:

Attachment not found.
    Просто го настройваш да няма специални символи
    Attachment not found.

Поздрави,
    Ивайло

• aleks129aleks129 Публикации: 189
    редактирано 27.07.2014
    някои ми е хакнал паролата
    aleks129 @ bg 1
    редактирано 27.07.2014
    Както вече казах това не е възможно! Моля, опиши ситуацията по-подробно!

Поздрави,
    Ивайло

• aleks129aleks129 Публикации: 189
    редактирано 27.07.2014
    ситоациата е че накои ми хаби реса и монетите и рубините и воините
    aleks129 @ bg 1
    редактирано 27.07.2014
    Отварял ли си линкове, някой има ли ти паролата?

Поздрави,
    Ивайло

• ДраконUser (BG1)ДраконUser (BG1) Публикации: 3
    Здравейте  когато  влязох  днес  в  акаунта  си  някои  беше  купил  с  наличните  рубини  слот  за  производство  на  инструменти  попитах  дали  някои  от  саюза  не  го  е  направил  но  те  отре4коха има  ли  начин  да  се  провери  дали  акаунта  ми  не  е  бил  хакнат?
    ДраконUser @ bg 1
Тази дискусия е била затворена.