Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Новини от съюзите

TheGootFellas или Powerstar

1710

Коментари

• gorokilergorokiler Публикации: 4
    редактирано 30.11.2014
    felasite sas nai dobriq sauz i taka shte si ustan
    gorokiler
  • White knight drWhite knight dr Публикации: 3
    редактирано 30.11.2014
    Predi Power no sega Fellas
    White knight dr @ bg 1
  • cortezzcortezz Публикации: 254
    редактирано 01.12.2014
    Много ми е интресно някой от пишещите тук погледнах нямат и 30 ниво как решихте че тези 2 съюза кой е по-силен? Всеки си има предимства и недостатъци ,а и още нещо името на темата : TheGootFellas със Д се пише ;)
  • marralmarral Публикации: 528
    редактирано 03.12.2014
    Аз мисля че PowerStar е най силен . Във всички класации все те са първи .
    6915026S.gif
    Вече играя със друг профил : valtar79

• chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 03.12.2014
    Абе палърстар малър пар arrow са истината ! ;)
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
  • ПутинПутин Публикации: 100
    редактирано 03.12.2014
    За мен феласите са по добри по и по честни хора затова Феласите
    Путин @ bg 1
  • STEINJAEGER (BG1)STEINJAEGER (BG1) Публикации: 135
    редактирано 04.12.2014
    Е то ясно, че ако има война между двата съюза, че тея звезди ще имат по-големи шансове заради подсъюзите си, но и това няма да ги нарпави по-силни от хората със сърца! Гледам по-горен цитат и бе писано за хората 30 ниво, че си избират кой да е по-силен. Еми то за тва е тая тема! За всички! Феласите според мен са по-сплотени и по-приятелски настроени към другите съюзи. Няма звезди тук и богове! Класацийте за съюзите се печелят от СТРЕЛИТЕ!
    STEINJAEGER @ bg 1
  • РИДИКРИДИК Публикации: 2
    редактирано 04.12.2014
    на васток лъбят ваеват но болше любят таргават
    РИДИК @ bg 1
  • rtn17 (BG1)rtn17 (BG1) Публикации: 9
    редактирано 04.12.2014
    Най-добре да не разбираме кой е по-силен :) всички само ще загубим ако се стигне до такъв сблъсък!!
    rodrigo @ bg 1
  • редактирано 04.12.2014
    много ясно че фелас са по силни тва го знаят и малките деца :) поуер стар не могат да се оправят с 4-5 човека дет ги тормозят и им крадът селата че камоли с някой силен съюз като фелас
    разчитата на смешни под съюзи да крадът села на враговете им :) сами не могат да направят нищо
  • aleksanman (BG1)aleksanman (BG1) Публикации: 5
    редактирано 04.12.2014
    Фелас са добри играчи, но във паларите има стари кучета, които хапят много силно. Аз съм за паларите, не че мразя фелас, но тук е въпроса кой е по-силният съюз. Ще е една вълнуваща война, но няма да стане фелас и паларите са примирие.
    aleksanman @ bg 1
  • редактирано 06.12.2014
    aleksanman написа: »
    Фелас са добри играчи, но във паларите има стари кучета, които хапят много силно. Аз съм за паларите, не че мразя фелас, но тук е въпроса кой е по-силният съюз. Ще е една вълнуваща война, но няма да стане фелас и паларите са примирие.
    Нищо не се знае, примирието не е вечно и аррол не са за подценяване :d
  • РИДИКРИДИК Публикации: 2
    редактирано 07.12.2014
    да извадят най-силните си играчи; по 1 от всеки съюз и във рицарски двубой да решат спора;
    е изка се сърце да играеш сам
    РИДИК @ bg 1
  • aads10aads10 Публикации: 1
    редактирано 08.12.2014
    Invictus са най-добрите
    aads10 @ bg 1
  • Redzhep Dautov2Redzhep Dautov2 Публикации: 34
    редактирано 09.12.2014
    vasaka написа: »
    много ясно че фелас са по силни тва го знаят и малките деца :) помияр стар не могат да се оправят с 4-5 човека дет ги тормозят и им крадът селата че камоли с някой силен съюз като фелас
    помияр стар разчитата на смешни под съюзи да крадът села на враговете им :) сами не могат да направят нищо

не е така

ти си фелас и не преценяваш правилно ситуацията
    Redzhep Dautov @ bg 1
  • редактирано 09.12.2014
    vasaka написа: »
    много ясно че фелас са по силни тва го знаят и малките деца :) помияр стар не могат да се оправят с 4-5 човека дет ги тормозят и им крадът селата че камоли с някой силен съюз като фелас
    помияр стар разчитата на смешни под съюзи да крадът села на враговете им :) сами не могат да направят нищо

:mad:.... :D
    редактирано 10.12.2014
    cortezz написа: »
    Много ми е интресно някой от пишещите тук погледнах нямат и 30 ниво как решихте че тези 2 съюза кой е по-силен? Всеки си има предимства и недостатъци ,а и още нещо името на темата : TheGootFellas със Д се пише ;)

АЗ да ти кажа преди акунта ми беше 50 ниво стария но си го истрих и започнах наново знам че Силната Звезда е първия съюз които е много силен но сега вече не са на върха ако видите ранглистата ще видите CruelThorn на първо място топ 3 играчи феласите и ако стане воина феласите на 100% ще бият но феласите не искат да управляват цялата Империя и да избиват малките съюзи докато Звездите го правят също така по горе казах че феласите са по милостиви и Лоялни играчи къде е сега CruelThorn да види как го хваля ;););) :cool:
    Путин @ bg 1
  • редактирано 12.12.2014
    Путин написа: »
    АЗ да ти кажа преди акунта ми беше 50 ниво стария но си го истрих и започнах наново знам че Силната Звезда е първия съюз които е много силен но сега вече не са на върха ако видите ранглистата ще видите CruelThorn на първо място топ 3 играчи феласите и ако стане воина феласите на 100% ще бият но феласите не искат да управляват цялата Империя и да избиват малките съюзи докато Звездите го правят също така по горе казах че феласите са по милостиви и Лоялни играчи къде е сега CruelThorn да види как го хваля ;););) :cool:
    CruelThorn е на върха, но е постигнал със уговорени атаки, всеки го може това, ама не всеки иска да даде чест... ;)
  • alexg353alexg353 Публикации: 7
    редактирано 12.12.2014
    Някой играчи не знаят какво говорят powerstar е по милостивия съюз
    alexg35 @ bg 1
    редактирано 13.12.2014
    Dani_007 написа: »
    CruelThorn е на върха, но е постигнал със уговорени атаки, всеки го може това, ама не всеки иска да даде чест... ;)

Незнам какво е струвал какво е правил ама знам че одавна играе
    Путин @ bg 1
Тази дискусия е била затворена.