Начало Goodgame Empire – Комюнити Развлечение и забавление

книги

nedelenedele Публикации: 1,322
редактирано 10.06.2014 в Развлечение и забавление
Нека тук всеки поства любимите си книги
Аз съм пръв
Пърси джаксън и боговете на олимп от 1-5,героите на олимп от 1-4,хрониките на кейн от 1-3,юлисес мур(не е излязла цялата и не мога да кажа части освен от 1-5),хари потър от 1-7(мога да ги изброя ама не ми се занимава),властелина на пръстените (имам я като една книга),хобит(имам я като една книга),силмарилион,амос дарагон от 1-12.
Post edited by nedele on
посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
Защитата преди всичко че инак като атакуваш и нямаш защита...
http://prntscr.com/3sm96h
Дори и да отпаднат испания са ми любимци и махнете бъговете

Коментари

• NeganNegan Публикации: 465
    редактирано 28.05.2014
    Адвокатът с линкълна
    Negan @ bg 1
    Got ammo ?
    Go ahead, punk, make my day
  • Вики100Вики100 Публикации: 85
    редактирано 28.05.2014
    сам сълвърк
    Вики100 @ bg 1
  • nesti66nesti66 Публикации: 553
    редактирано 29.05.2014
    Остров Тамбукту! Хахахахаха!! :d
    nesti66 @ bg 1
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 01.06.2014
    Защо не автори,аз имам много любими книги но ако взема да изреждам става сложно за тва предпочитам авторите :)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • marralmarral Публикации: 528
    редактирано 01.06.2014
    nesti66 написа: »
    Остров Тамбукту! Хахахахаха!! :d
    и на мен;).....хихихи
    6915026S.gif
    Вече играя със друг профил : valtar79

• бубитобубито Публикации: 305
    редактирано 10.06.2014
    дневниците на загубенячката ,
    Поредицата „това съм аз луси„ - Най-добри приятелки завинаги, зелена мода, модно ревю, щуро лято, модно училище, парти изненада, звездна слава, пълна промяна, модна фантазия и мода, рок, момчета
    поредицата „лили чудото„ - Лили чудото забърква хаос в клас, лили чудото при пиратите, лили чудото съживява приказни герои, лили чудото и вампирът с клатеищият се зъб, лили чудото във футболна треска, лили чудото и коледната магия, лили чудото в страната на динозаврите, лили чудото и тайната на изгубения подводен свят, лили чудото в търсене на изгубеното съкровище, лили чудото и невероятното индианско приключение, лили чудото и магическият меч, лили чудото отива на луната, лили чудото става детектив, лили чудото открива америка, лили чудото и тайното и училище за вълшебници, лили чудото взривява цирка, лили чудото и смахнатият рицар, лили чудото и рицарят на пътешествие във времето, лили чудото и магическият футболен мач, лили чудото и трудният драконов изпит на хектор, лили чудото в дивият запад, лилии чудото и страхливият викинг, лили чудото и магическите домашни, лили чудото в замъка на граф дракула, лили чудото празнува рожден ден, лили чудото и тайната на мумията, лили чудото при динозаврите, лили чудото в дивия див запад и лили чудото и магическата книга
    поредицата за ема - ема и първата целувка, ема иска да знае, побъркани на тема ема, всички обичат ема, ема за щяло и нещяло, ема е щастлива
    бубито @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 10.06.2014
    учебника по психология
  • DANUTA (BG1)DANUTA (BG1) BG1 Публикации: 793
    редактирано 10.06.2014
    междучасията на малкия никола всичките и маговетри от 1-3
    редактирано 10.06.2014
    бубито написа: »
    Поредицата „това съм аз луси„ - Най-добри приятелки завинаги, зелена мода, модно ревю, щуро лято, модно училище, парти изненада, звездна слава, пълна промяна, модна фантазия и мода, рок, момчета
    поредицата „лили чудото„ - Лили чудото забърква хаос в клас, лили чудото при пиратите, лили чудото съживява приказни герои, лили чудото и вампирът с клатеищият се зъб, лили чудото във футболна треска, лили чудото и коледната магия, лили чудото в страната на динозаврите, лили чудото и тайната на изгубения подводен свят, лили чудото в търсене на изгубеното съкровище, лили чудото и невероятното индианско приключение, лили чудото и магическият меч, лили чудото отива на луната, лили чудото става детектив, лили чудото открива америка, лили чудото и тайното и училище за вълшебници, лили чудото взривява цирка, лили чудото и смахнатият рицар, лили чудото и рицарят на пътешествие във времето, лили чудото и магическият футболен мач, лили чудото и трудният драконов изпит на хектор, лили чудото в дивият запад, лилии чудото и страхливият викинг, лили чудото и магическите домашни, лили чудото в замъка на граф дракула, лили чудото празнува рожден ден, лили чудото и тайната на мумията, лили чудото при динозаврите, лили чудото в дивия див запад и лили чудото и магическата книга
    поредицата за ема - ема и първата целувка, ема иска да знае, побъркани на тема ема, всички обичат ема, ема за щяло и нещяло, ема е щастлива
    това са НЯКОИ мои любими книги а сега ще ви кажа още които не са поредици
    през гори и води, без дом, тайната на малкия залив, кати в париж, двойната лотхен, песента на делфините, братята с лъвски сърца и още мноооогоооооо книги които ако започна да ги изброявам ще ми трябва 1 година защото през целия си живот съм чела и продължавам да чета ето сега чета без дом и съм накрая на книгата вече. всеки ден от живота си съм чела и ви написах някои книги които са ми пресни чела съм ги през последните 4 5 месеца
    бубито @ bg 1
    редактирано 10.06.2014
    а и пропуснах една поредица тя се казва „клубът на короната„- Поредица "Клубът на Короната„

Принцеса Емили и звездата на желанията - Вивиан Френч -

Принцеса Емили и звездата на желанията
    Вивиан Френч
    Колибри

Цена: 4.00 лв.

Тази книга е представена със сканирани страници!
    Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Учебният срок е към своя край – ще получи ли принцеса Емили достатъчен брой точки, за да спечели сребърен шарф? Ще получи ли покана за Сребърния бал? Или противната принцеса Дайамонд ще се откаже да повярва в звездата на желанията и ще развали всичко? ...

Принцеса Дейзи и вълшебната въртележка - Вивиан Френч -

Принцеса Дейзи и вълшебната въртележка
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... По време на градинското увеселение, дадено от крал Пърсивал, принцеса Дейзи е неспокойна, защото за първи път ще се качи на въртележка, но после се оказва, че е много по-смела, отколкото си мисли! ...

Клубът на короната: Принцеса Шарлот и омагьосаните рози - Вивиан Френч -

Клубът на короната: Принцеса Шарлот и омагьосаните рози
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Принцеса Шарлот няма търпение да се види с приятелките си още през първия ден на пребиваването си в Сребърните кули. Но дали е пристигнала където трябва? Наоколо си не вижда други принцеси, пък и започва да вали! В този миг Шарлот зърва красива роза в локвата... Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете! ...

Принцеса Алис и кристалната пантофка - Вивиан Френч -

Принцеса Алис и кристалната пантофка
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Принцеса Алис и приятелките и ще ходят на посещение в легендарния Музей на дворцовия бит. Мечтата на Алис е да пробва кристалната пантофка, ала противната принцеса Дайамонд има други намерения. Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете! ...

В Царството на коледните чудеса - Вивиан Френч -

В Царството на коледните чудеса
    Вивиан Френч
    Колибри

Цена: 6.00 лв.

Книга от поредицата "Клубът на короната" Две истории в една книга! ... Принцесите от Клуба на короната подготвят представление за коледния фестивал! Ще успеят ли принцесите Шарлот, Алис и техните приятелки да спечелят фантастичната награда - пътуване до Царството на коледните чудеса? Ужасната принцеса Дайамонд е решила твърдо да им провали плановете... ...

Принцеса София и удивителната изненада - Вивиан Френч -

Принцеса София и удивителната изненада
    Вивиан Френч
    Колибри

Цена: 3.00 лв.

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Принцеса София и приятелките и от Академията трябва сами да замислят и изработят красивите си бални рокли. Но принцеса Перфекта е решила твърдо да повреди тоалетите им и да провали изненадата на вечерта... Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете. ...

Принцеса Емили и красивата фея - Вивиан Френч -

Принцеса Емили и красивата фея
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Принцеса Емили е ужасно доволна, когато в Академията пристига красива млада стажант-фея. Все пак краят на срока наближава и сбъдването на някои желания би се оказало крайно полезно... Ала младата фея не я бива много да прави вълшебства. Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете. ...

Принцеса Алис и вълшебното огледало - Вивиан Френч -

Принцеса Алис и вълшебното огледало
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... О, ужас! Ако принцеса Алис не вземе изпита по "Слизане по стълбите така, сякаш се носим по въздуха", няма да бъде допусната да отиде на градинското увеселение на Академия за принцеси, нито ще и позволят да надзърне във Вълшебното огледало. И тогава получава помощ от неочакван приятел... Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете. ...

Клубът на короната: Принцеса Дейзи и ослепителният дракон - Вивиан Френч -

Клубът на короната: Принцеса Дейзи и ослепителният дракон
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Когато принцеса Дейзи научи, че в Академията ще бъде вкаран истински дракон, тя изпадна в ужас. Нима приятелките и ще я помислят за плашливо зайче? Но след това принцеса Дейзи имаше възможност да покаже на всички, че всъщност е много храбра... Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете. ...

Принцеса Шарлот и годишния училищен бал - Вивиан Френч -

Принцеса Шарлот и годишния училищен бал
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Днес е първият ден на принцеса Шарлот в Академията за подготовка на принцеси и... всичко се обърка! Балните рокли на новите и приятелки лежат на дъното на езерото, и то по вина на Шарлот! Дали при това положение ще продължат да искат да и бъдат приятелки? И ще успее ли тя изобщо някога да спечели точки, за да заслужи корона? ... съжалявам за последователните постове
    бубито @ bg 1
  • ivanivanov13ivanivanov13 Публикации: 160
    редактирано 10.06.2014
    крадецът на книги и почти всички които каза неделе
    ivanivanov1 @ bg 1
  • nedelenedele Публикации: 1,322
    редактирано 10.06.2014
    а и пропуснах една поредица тя се казва „клубът на короната„- Поредица "Клубът на Короната„

Принцеса Емили и звездата на желанията - Вивиан Френч -

Принцеса Емили и звездата на желанията
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Учебният срок е към своя край – ще получи ли принцеса Емили достатъчен брой точки, за да спечели сребърен шарф? Ще получи ли покана за Сребърния бал? Или противната принцеса Дайамонд ще се откаже да повярва в звездата на желанията и ще развали всичко? ...

Принцеса Дейзи и вълшебната въртележка - Вивиан Френч -

Принцеса Дейзи и вълшебната въртележка
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... По време на градинското увеселение, дадено от крал Пърсивал, принцеса Дейзи е неспокойна, защото за първи път ще се качи на въртележка, но после се оказва, че е много по-смела, отколкото си мисли! ...

Клубът на короната: Принцеса Шарлот и омагьосаните рози - Вивиан Френч -

Клубът на короната: Принцеса Шарлот и омагьосаните рози
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Принцеса Шарлот няма търпение да се види с приятелките си още през първия ден на пребиваването си в Сребърните кули. Но дали е пристигнала където трябва? Наоколо си не вижда други принцеси, пък и започва да вали! В този миг Шарлот зърва красива роза в локвата... Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете! ...

Принцеса Алис и кристалната пантофка - Вивиан Френч -

Принцеса Алис и кристалната пантофка
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Принцеса Алис и приятелките и ще ходят на посещение в легендарния Музей на дворцовия бит. Мечтата на Алис е да пробва кристалната пантофка, ала противната принцеса Дайамонд има други намерения. Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете! ...

В Царството на коледните чудеса - Вивиан Френч -

В Царството на коледните чудеса
    Вивиан Френч
    Колибри

Цена: 6.00 лв.

Книга от поредицата "Клубът на короната" Две истории в една книга! ... Принцесите от Клуба на короната подготвят представление за коледния фестивал! Ще успеят ли принцесите Шарлот, Алис и техните приятелки да спечелят фантастичната награда - пътуване до Царството на коледните чудеса? Ужасната принцеса Дайамонд е решила твърдо да им провали плановете... ...

Принцеса София и удивителната изненада - Вивиан Френч -

Принцеса София и удивителната изненада
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Принцеса София и приятелките и от Академията трябва сами да замислят и изработят красивите си бални рокли. Но принцеса Перфекта е решила твърдо да повреди тоалетите им и да провали изненадата на вечерта... Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете. ...

Принцеса Емили и красивата фея - Вивиан Френч -

Принцеса Емили и красивата фея
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Принцеса Емили е ужасно доволна, когато в Академията пристига красива млада стажант-фея. Все пак краят на срока наближава и сбъдването на някои желания би се оказало крайно полезно... Ала младата фея не я бива много да прави вълшебства. Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете. ...

Принцеса Алис и вълшебното огледало - Вивиан Френч -

Принцеса Алис и вълшебното огледало
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... О, ужас! Ако принцеса Алис не вземе изпита по "Слизане по стълбите така, сякаш се носим по въздуха", няма да бъде допусната да отиде на градинското увеселение на Академия за принцеси, нито ще и позволят да надзърне във Вълшебното огледало. И тогава получава помощ от неочакван приятел... Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете. ...

Клубът на короната: Принцеса Дейзи и ослепителният дракон - Вивиан Френч -

Клубът на короната: Принцеса Дейзи и ослепителният дракон
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Когато принцеса Дейзи научи, че в Академията ще бъде вкаран истински дракон, тя изпадна в ужас. Нима приятелките и ще я помислят за плашливо зайче? Но след това принцеса Дейзи имаше възможност да покаже на всички, че всъщност е много храбра... Във всяка история за принцеса от Клуба на короната има вълшебна думичка, която трябва да откриете. ...

Принцеса Шарлот и годишния училищен бал - Вивиан Френч -

Принцеса Шарлот и годишния училищен бал
    Вивиан Френч
    Колибри

Книга от поредицата "Клубът на короната" ... Днес е първият ден на принцеса Шарлот в Академията за подготовка на принцеси и... всичко се обърка! Балните рокли на новите и приятелки лежат на дъното на езерото, и то по вина на Шарлот! Дали при това положение ще продължат да искат да и бъдат приятелки? И ще успее ли тя изобщо някога да спечели точки, за да заслужи корона? ... съжалявам за последователните постове
    Уааааа!много четеш!а нито една мистика или фантастика :(
    посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
    редактирано 10.06.2014
    Пфу!нистина са много!!!!!
    това са НЯКОИ мои любими книги а сега ще ви кажа още които не са поредици
    през гори и води, без дом, тайната на малкия залив, кати в париж, двойната лотхен, песента на делфините, братята с лъвски сърца и още мноооогоооооо книги които ако започна да ги изброявам ще ми трябва 1 година защото през целия си живот съм чела и продължавам да чета ето сега чета без дом и съм накрая на книгата вече. всеки ден от живота си съм чела и ви написах някои книги които са ми пресни чела съм ги през последните 4 5 месеца
    А тук казваш и още а все още ннищо не ми се струва мистика или фантастика
    редактирано 10.06.2014
    никаква фантастика дете съм е всъщност за лили чудото са вълшебни с магическа книга във всяка книга а не знам какво е мистика
    бубито @ bg 1
  • sisiuser592sisiuser592 Публикации: 106
    редактирано 10.06.2014
    Под Игото Иван Вазов (от по преди6ни изданиа )
    sisiuser592 @ bg 1
  • vangog2vangog2 Публикации: 227
    редактирано 10.06.2014
    хари потър
    7278587e.jpg
    редактирано 10.06.2014
    vangog2 написа: »
    хари потър
    Най сетне :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
    Към мойте вечеса и приказки за тъмната гора,хрониките на нарния и книгата на звездите-тъмната гора е с четири части нарния е с три( може и повечеда са ама не знам за тях) а книгата на звездите от Ерик Л'ом е на три части
Sign In to comment.